Pernilles Ultra AS
- Omsetning
- 1,5 mill
- 2025
- Resultat
- 121 249
- 2 års regnskap
Om Pernilles Ultra AS
Pernilles Ultra AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Kristiansand, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. June Pernille Nordstrøm Johannesen er styrets leder. I 2025 hadde Pernilles Ultra AS en omsetning på 1,50 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 121 249 kr. Egenkapitalen var 145 465 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er June Pernille Nordstrøm Johannesen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 154 innen andre helsetjenester ellers i Kristiansand, og ett av 8 189 i Norge. Det ble etablert samme år som 645 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Jordmor.
Formål
Tilby ultralydtjenester, jordmortjenester, herunder, men ikke begrenset til, svangerskapskontroll, fødselsforberedelse, fødselsomsorg, barselomsorg og annen helsehjelp til gravide og fødende kvinner.
API og MCPGET /company/934638115
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934638115" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934638115",
"name": "PERNILLES ULTRA AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.993",
"nace_desc": "Andre helsetjenester ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "KRISTIANSAND", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934638115" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Pernilles Ultra AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Pernilles Ultra AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Kristiansand holder Pernilles Ultra AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,50 mill kr | 155 447 kr | 121 249 kr | 1,42 mill kr | 145 465 kr | 1,28 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −5 784 kr | −5 784 kr | 1,34 mill kr | 24 216 kr | 1,32 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 50 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 26 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/934638115/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934638115/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934638115",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1499993,
"operating_profit": 155447,
"net_profit": 121249,
"equity": 145465,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -5784, "net_profit": -5784, "equity": 24216, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934638115" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Pernilles Ultra AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Pernilles Ultra AS per år.
Hvordan har omsetningen til Pernilles Ultra AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 12.12.2024API og MCPGET /company/934638115/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934638115/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934638115",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934638115" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Pernilles Ultra AS?
List alle roller i Pernilles Ultra AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| June Pernille Nordstrøm Johannesen | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934638115/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934638115/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934638115",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934638115" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Pernilles Ultra AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Pernilles Ultra AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Pernilles Ultra AS | BEDR | Andre helsetjenester ellers | Kristiansand | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 5.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.2.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 12.12.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934638115/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934638115/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934638115",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-02-24", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934638115" })Spør AI-assistenten
Når ble Pernilles Ultra AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Pernilles Ultra AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Pernilles Ultra AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 10,2 % | 37,4 % |
| Likviditetsgrad | 3,03 | 1,38 |
| Gjeldsgrad | 8,78 | 0,79 |
| Egenkapitalrentabilitet | 83,4 % | 11,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934638115/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934638115/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934638115",
"nace_code": "86.993",
"industry_count": 1441,
"revenue": { "value": 1499993, "percentile": 0.6985 },
"operating_margin": { "value": 0.1036, "percentile": 0.6596 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934638115" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Pernilles Ultra AS på i bransjen?
Hvor ligger Pernilles Ultra AS blant de 1441 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Pernilles Ultra AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+4 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Pernilles Ultra AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Pernilles Ultra AS?
Det er registrert 8 189 selskaper i Norge innen andre helsetjenester ellers, hvorav 154 i Kristiansand.
Er Pernilles Ultra AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 12 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 645 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Pernilles Ultra AS?
Pernilles Ultra AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Pernilles Ultra AS?
Pernilles Ultra AS driver innen andre helsetjenester ellers, med NACE-kode 86.993 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Jordmor.
Hvem sitter i styret i Pernilles Ultra AS?
June Pernille Nordstrøm Johannesen er registrert som styreleder i Pernilles Ultra AS, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Pernilles Ultra AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er June Pernille Nordstrøm Johannesen største eier i Pernilles Ultra AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Pernilles Ultra AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,50 mill kr. Egenkapitalen var 145 465 kr ved årsslutt.
Hvor ligger Pernilles Ultra AS?
Forretningsadressen til Pernilles Ultra AS er Henrik Wergelands gate 27, 4612, KRISTIANSAND S i Kristiansand kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.