Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Luramyrveien 38 AS

Org.nr 934599284
Omsetning
0
2025
Resultat
−223 641
−11 182 150 %
Mer

Om Luramyrveien 38 AS

Luramyrveien 38 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Sandnes, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Geir Egil Sveinsvoll er styrets leder. I 2025 hadde Luramyrveien 38 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 223 641 kr. Egenkapitalen var −193 635 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Systemair AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 177 innen kjøp og salg av egen fast eiendom i Sandnes, og ett av 14 173 i Norge. Det ble etablert samme år som 788 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (96 %).

Aktivitet

Kjøp og salg av egen fast eiendom.

Formål

Eie, kjøpe, selge, drive og forvalte fast eiendom og annen virksomhet som har sammenheng med dette. Selskapet kan også eie aksjer eller andeler i og delta i andre selskaper som driver virksomhet som nevnt i forrige punktum.

API og MCPGET /company/934599284

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/934599284" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "934599284",
  "name": "LURAMYRVEIEN 38 AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "68.110",
  "nace_desc": "Kjøp og salg av egen fast eiendom",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "SANDNES", "county": "ROGALAND", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "934599284" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Luramyrveien 38 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Sandnes holder Luramyrveien 38 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
  • Er Luramyrveien 38 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2023–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−324 684 kr−223 641 kr10,84 mill kr−193 635 kr11,03 mill kr
2024––2 kr30 003 kr30 002 kr1 kr
20230 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr

Balanse

2025
Eiendeler10,84 mill kr
Anleggsmidler100 %10,80 mill krOmløpsmidler0 %41 117 kr
Egenkapital og gjeld10,84 mill kr
Innskutt egenkapital0 %30 000 krOpptjent egenkapital-2 %−223 635 krLangsiktig gjeld102 %11,03 mill krKortsiktig gjeld0 %1 354 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader324 684 kr
Finansinntekter40 kr
Netto finans40 kr
Ordinært resultat før skatt−324 644 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

Mellomværende med konsernselskaper (2025)

Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.

Gjeld til konsernselskaper
11 mill kr
Se pengene internt i konsernet →
API og MCPGET /company/934599284/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/934599284/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "934599284",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -324684, "net_profit": -223641, "equity": -193635, … },
    { "year": 2024, "revenue": null, "operating_profit": null, "net_profit": 2, "equity": 30002, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "934599284" })

Spør AI-assistenten

  • Hvordan har omsetningen til Luramyrveien 38 AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
  • Hva var driftsmarginen til Luramyrveien 38 AS i 2025?
  • Hvor stort underskudd hadde Luramyrveien 38 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?

Roller og styre4

Styre

2Sist endret 03.02.2026
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignaturProkura

Regnskapsfører

1Sist endret 03.02.2026
Regnskapsfører
repr. KJELL HAVER REGNSKAPSSERVICE ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Revisor

1Sist endret 03.02.2026
Revisor
repr. ABACUS REVISJON ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →
API og MCPGET /company/934599284/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/934599284/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "934599284",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Revisor", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "934599284" })

Spør AI-assistenten

  • Hvilket revisjonsselskap reviderer Luramyrveien 38 AS?
  • Hvem er regnskapsfører for Luramyrveien 38 AS?
  • List alle roller i Luramyrveien 38 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.

Aksjonærer og eierstruktur

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Systemair ASSelskapOrdinære aksjer100,0 %30

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/934599284/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/934599284/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "934599284",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "SYSTEMAIR AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "934599284" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Luramyrveien 38 AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor stor andel av Luramyrveien 38 AS eier Systemair AS, og hvem eier resten?
  • Hvor mange aksjonærer har Luramyrveien 38 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Systemair AbUtenlandsk · Sverige
100,0 %

Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Luramyrveien 38 ASBEDRKjøp og salg av egen fast eiendomSandnes−

Kunngjøringer12

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/934599284/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/934599284/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "934599284",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-05-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2026-02-03", "type": "Forretningsadresse", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934599284" })

Spør AI-assistenten

  • Hva er de siste kunngjøringene for Luramyrveien 38 AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Luramyrveien 38 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Luramyrveien 38 AS sist godkjent årsregnskap?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    MVA-registrert:Nei→Ja
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel-1,8 %49,8 %
Likviditetsgrad30,372,51

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/934599284/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/934599284/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "934599284",
  "nace_code": "68.110",
  "industry_count": 12527,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0031 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "934599284" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor ligger Luramyrveien 38 AS blant de 12527 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Luramyrveien 38 AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Luramyrveien 38 AS blant de største selskapene innen kjøp og salg av egen fast eiendom?

Spørsmål og svar om Luramyrveien 38 AS

Hvor stor er bransjen Luramyrveien 38 AS tilhører?

Luramyrveien 38 AS er ett av 177 selskaper innen kjøp og salg av egen fast eiendom i Sandnes, og ett av 14 173 på landsbasis.

Hvor lenge har Luramyrveien 38 AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Luramyrveien 38 AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 19 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Luramyrveien 38 AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Luramyrveien 38 AS i Brønnøysundregistrene.

Hva driver Luramyrveien 38 AS med?

Luramyrveien 38 AS er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom (næringskode 68.110). Registrert aktivitet: Kjøp og salg av egen fast eiendom.

Hvem er største aksjonær i Luramyrveien 38 AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Systemair AS største eier i Luramyrveien 38 AS med 100 % av aksjene.

Går Luramyrveien 38 AS med overskudd?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var −193 635 kr ved årsslutt.

Hvor lønnsom er driften i Luramyrveien 38 AS?

Driftsresultatet for 2025 var −324 684 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.

Hvor mye egenkapital har Luramyrveien 38 AS?

Ved utgangen av 2025 hadde Luramyrveien 38 AS en egenkapital på −193 635 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −1,8 %.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Rogaland