Rødal Og Tverfjell Holding AS
Org.nr 934573579
Om Rødal Og Tverfjell Holding AS
Rødal Og Tverfjell Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Hustadvika, Møre Og Romsdal. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Sindre Tetlie Tverfjell er daglig leder, og Sindre Tetlie Tverfjell er styreleder. I 2025 hadde Rødal Og Tverfjell Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 10 573 kr. Egenkapitalen var 589 427 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sindre Tetlie Tverfjell med 50,4 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 6 101 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Eie og forvaltning av aksjer, samt alt som naturlig hører sammen med dette.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −10 559 kr | −10 573 kr | 600 000 kr | 589 427 kr | 10 573 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 600 000 kr | 600 000 kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 12.12.2024Styre
2Sist endret 12.12.2024Regnskapsfører
1Sist endret 20.04.2026Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Sindre Tetlie Tverfjell | Person | Ordinære aksjer | 50.4 % | 70 |
| Kristine Rødal Tverfjell | Person | Ordinære aksjer | 49.6 % | 69 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Rødal Og Tverfjell Holding AS | BEDR | Uoppgitt | Hustadvika | − |
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.12.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 12.12.2024 | Styre ↗ |
| 12.12.2024 | Daglig leder ↗ |
| 2.12.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 2.12.2024 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+ADMENTO AS(Regnskapsfører)−ACCOUNTOR NORDVEST AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 98,2 % | 85,5 % |
| Likviditetsgrad | 0,00 | 3,40 |
| Gjeldsgrad | 0,02 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | -1,8 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Investeringer
RØDAL OG TVERFJELL HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Tverfjell Eiendom Ona AS | Molde | 50.0 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Rødal Og Tverfjell Holding AS
Er Rødal Og Tverfjell Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 32 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 6 101 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Rødal Og Tverfjell Holding AS?
Rødal Og Tverfjell Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Rødal Og Tverfjell Holding AS?
Daglig leder i Rødal Og Tverfjell Holding AS er Sindre Tetlie Tverfjell, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Rødal Og Tverfjell Holding AS?
Største aksjonær i Rødal Og Tverfjell Holding AS er Sindre Tetlie Tverfjell med 50,4 % av aksjene, fulgt av Kristine Rødal Tverfjell (49,6 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Rødal Og Tverfjell Holding AS?
Rødal Og Tverfjell Holding AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 10 573 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Rødal Og Tverfjell Holding AS?
I 2025 hadde Rødal Og Tverfjell Holding AS et driftsresultat på −10 559 kr.
Hvor solid er balansen til Rødal Og Tverfjell Holding AS?
Egenkapitalen i Rødal Og Tverfjell Holding AS var 589 427 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 98,2 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Rødal Og Tverfjell Holding AS?
Rødal Og Tverfjell Holding AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Rødal Og Tverfjell Holding AS?
Forretningsadressen til Rødal Og Tverfjell Holding AS er Myrbostadvegen 49, 6440, ELNESVÅGEN i Hustadvika kommune.
Hvem fører regnskapet til Rødal Og Tverfjell Holding AS?
Admento AS er registrert som regnskapsfører for Rødal Og Tverfjell Holding AS.
Alle kommuner i Møre Og Romsdal
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.