Manni Meieri AS
- Omsetning
- 23 675
- +57,8 %
- Resultat
- 6 575
- 3 års regnskap
Om Manni Meieri AS
Manni Meieri AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Produksjon av meierivarer. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Nevena Simic er styrets leder. I 2025 hadde Manni Meieri AS en omsetning på 23 675 kr, en økning på 58 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 6 575 kr. Egenkapitalen var 22 514 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nevena Simic med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 innen produksjon av meierivarer i Oslo, og ett av 123 i Norge. Det ble etablert samme år som 6 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (67 %).
Aktivitet og formål
Foredling og salg av melk og meieriprodukter, samt annen virksomhet som naturlig faller sammen med dette, herunder deltakelse i andre selskaper.
API og MCPGET /company/934311078
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934311078" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934311078",
"name": "MANNI MEIERI AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "10.510",
"nace_desc": "Produksjon av meierivarer",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934311078" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Manni Meieri AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Manni Meieri AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Manni Meieri AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +57,8 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 675 kr | 7 350 kr | 6 575 kr | 22 600 kr | 22 514 kr | 86 kr |
| 2024 | 15 000 kr | −8 278 kr | −8 278 kr | 16 025 kr | 15 938 kr | 86 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 46 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 44 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/934311078/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934311078/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934311078",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 23675, "operating_profit": 7350, "net_profit": 6575, "equity": 22514, … },
{ "year": 2024, "revenue": 15000, "operating_profit": -8278, "net_profit": -8278, "equity": 15938, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934311078" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Manni Meieri AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Manni Meieri AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Manni Meieri AS per år.
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 31.07.2026API og MCPGET /company/934311078/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934311078/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934311078",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934311078" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Manni Meieri AS?
List alle roller i Manni Meieri AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Nevena Simic | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934311078/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934311078/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934311078",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934311078" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Manni Meieri AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Manni Meieri AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Manni Meieri AS | BEDR | Produksjon av meierivarer | Oslo | − |
Kunngjøringer11
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 31.7.2026 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 31.7.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 31.7.2026 | Signatur ↗ |
| 31.7.2026 | Styre ↗ |
| 31.7.2026 | Foretaksnavn ↗ |
| 27.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.11.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 17.11.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 10.9.2025 | Styre ↗ |
| 2.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934311078/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934311078/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934311078",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-31", "type": "Vedtektsfestet formål", … },
{ "dato": "2026-07-31", "type": "Vedtektsdato", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934311078" })Spør AI-assistenten
Når ble Manni Meieri AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Manni Meieri AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Manni Meieri AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertMVA-registrert:Nei→Ja
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:71.110 Arkitektvirksomhet→10.510 Produksjon av meierivarer
- Endring i roller og styre+Marko Brkic(Styremedlem)−Nikola Simic(Styremedlem)
- Selskapsopplysninger oppdatertNavn:9 STUDIO AS→MANNI MEIERI ASFormål:Audiovisuelle produksjonstjenester, herunder produksjon av film, video, TV-programmer og annet medieinnhold.→Foredling og salg av melk og meieriprodukter, samt annen virksomhet som naturlig faller sammen med dette, herunder deltakelse i andre selskaper.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 34,5 % |
| Likviditetsgrad | 238,02 | 1,64 |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 1,03 |
| Egenkapitalrentabilitet | 29,2 % | 14,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934311078/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934311078/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934311078",
"nace_code": "10.510",
"industry_count": 79,
"revenue": { "value": 23675, "percentile": 0.2727 },
"operating_margin": { "value": 0.3105, "percentile": 0.9167 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934311078" })Spør AI-assistenten
Er Manni Meieri AS blant de største selskapene innen produksjon av meierivarer?
Hvor solid er Manni Meieri AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Manni Meieri AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Manni Meieri AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Manni Meieri AS?
Det er registrert 123 selskaper i Norge innen produksjon av meierivarer, hvorav 12 i Oslo.
Er Manni Meieri AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 15 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 6 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Manni Meieri AS et aktivt selskap?
Manni Meieri AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Manni Meieri AS?
Manni Meieri AS driver innen produksjon av meierivarer, med NACE-kode 10.510 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Foredling og salg av melk og meieriprodukter, samt annen virksomhet som naturlig faller sammen med dette, herunder deltakelse i andre selskaper.
Hvem eier Manni Meieri AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Nevena Simic største eier i Manni Meieri AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Manni Meieri AS?
I 2025 omsatte Manni Meieri AS for 23 675 kr, opp 58 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 6 575 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Manni Meieri AS?
Manni Meieri AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Er Manni Meieri AS registrert i MVA-registeret?
Manni Meieri AS er registrert i MVA-registeret (siden 2026) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.