Best I Høyden AS
- Omsetning
- 5,2 mill
- +1 338,5 %
- Resultat
- 16 485
- 3 års regnskap
- Ansatte
- 7
- −1 siden mars
Om Best I Høyden AS
Best I Høyden AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Takarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Dardan Rexhaj er styrets leder. I 2025 hadde Best I Høyden AS en omsetning på 5,18 mill kr, en økning på 1339 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 16 485 kr. Egenkapitalen var 91 768 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Rexhaj Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 103 innen takarbeid i Oslo, og ett av 1 592 i Norge. Det ble etablert samme år som 102 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (61 %).
Aktivitet
Blikkenslagertjenester (på tak).
Formål
Arbeid som blikkenslager, tømrer, maler, og det som naturlig hører sammen med dette.
API og MCPGET /company/934268792
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934268792" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934268792",
"name": "BEST I HØYDEN AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.410",
"nace_desc": "Takarbeid",
"employees": 7,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934268792" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Best I Høyden AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Best I Høyden AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Best I Høyden AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +1 338,5 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,18 mill kr | 35 349 kr | 16 485 kr | 1,40 mill kr | 91 768 kr | 1,31 mill kr |
| 2024 | 360 000 kr | −24 716 kr | −24 716 kr | 133 442 kr | 75 284 kr | 58 158 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var varekostnader den største kostnadsposten, med om lag 50 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 33 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 78 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/934268792/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934268792/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934268792",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 5178629, "operating_profit": 35349, "net_profit": 16485, "equity": 91768, … },
{ "year": 2024, "revenue": 360000, "operating_profit": -24716, "net_profit": -24716, "equity": 75284, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934268792" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Best I Høyden AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Best I Høyden AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Best I Høyden AS de siste årene.
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 14.10.2024Regnskapsfører
1Sist endret 06.04.2026API og MCPGET /company/934268792/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934268792/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934268792",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934268792" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Best I Høyden AS?
List alle roller i Best I Høyden AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Best I Høyden AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 2 ute
- Rexhaj Holding AS100 %
- Dardan Rexhajhadde 50 %
- Eric Andersenhadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Rexhaj Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934268792/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934268792/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934268792",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "REXHAJ HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934268792" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Best I Høyden AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Best I Høyden AS eier Rexhaj Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Best I Høyden AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/934268792/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934268792/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934268792",
"chain": [
{ "org_no": "936367399", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "934268792", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "934268792" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Best I Høyden AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Best I Høyden AS | BEDR | Takarbeid | Oslo | 7 |
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.12.2025 | Daglig leder ↗ |
| 20.2.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.12.2024 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 2.12.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 29.11.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 29.11.2024 | Daglig leder ↗ |
| 14.10.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934268792/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934268792/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934268792",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-12-01", "type": "Daglig leder", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934268792" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Best I Høyden AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Best I Høyden AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Best I Høyden AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:8→7
- Endring i roller og styre−FB REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 49,6 % av driftsinntektene — 15,2 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,7 % | 4,9 % |
| Resultatmargin | 0,3 % | 3,7 % |
| Egenkapitalandel | 6,6 % | 38,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,99 | 1,58 |
| Gjeldsgrad | 14,25 | 1,14 |
| Egenkapitalrentabilitet | 18,0 % | 16,4 % |
| Omsetning per ansatt | 739 804,143 kr | 1,45 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 49,6 % | 34,4 % |
| Lønnskostnad | 33,3 % | 39,4 % |
| Annen driftskostnad | 16,1 % | 16,9 % |
| Avskrivninger | 0,3 % | 1,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934268792/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934268792/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934268792",
"nace_code": "43.410",
"industry_count": 930,
"revenue": { "value": 5178629, "percentile": 0.616 },
"operating_margin": { "value": 0.0068, "percentile": 0.3096 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934268792" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Best I Høyden AS på i bransjen?
Hvor ligger Best I Høyden AS blant de 930 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Best I Høyden AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+91 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Best I Høyden AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Best I Høyden AS?
Det er registrert 1 592 selskaper i Norge innen takarbeid, hvorav 103 i Oslo.
Er Best I Høyden AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 17 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 102 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Best I Høyden AS i Enhetsregisteret?
Best I Høyden AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Best I Høyden AS?
Best I Høyden AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Best I Høyden AS?
Dardan Rexhaj er registrert som styreleder i Best I Høyden AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Best I Høyden AS?
Best I Høyden AS eies i hovedsak av Rexhaj Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Best I Høyden AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 5,18 mill kr, opp 1339 % fra 2024. Egenkapitalen var 91 768 kr ved årsslutt.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Best I Høyden AS?
Best I Høyden AS er vurdert til C – Moderat i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor mange ansatte har Best I Høyden AS?
Best I Høyden AS har 7 ansatte registrert i NAV Aa-registeret.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.