Rinnleiret 77 AS
- Omsetning
- 1,1 mill
- +174,1 %
- Resultat
- 358 376
- +75,9 %
Om Rinnleiret 77 AS
Rinnleiret 77 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Levanger, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Kine Sofie Sandstad Skjeset er styrets leder. I 2025 hadde Rinnleiret 77 AS en omsetning på 1,13 mill kr, en økning på 174 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 358 376 kr. Egenkapitalen var 3,29 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Uv Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 207 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Levanger, og ett av 76 522 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 481 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av fast eiendom.
Formål
Drift og forvaltning av eiendom og alt annet i denne forbindelse.
API og MCPGET /company/934111974
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934111974" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934111974",
"name": "RINNLEIRET 77 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LEVANGER", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934111974" })Spør AI-assistenten
Er Rinnleiret 77 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Rinnleiret 77 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Rinnleiret 77 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +174,1 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,13 mill kr | 448 644 kr | 358 376 kr | 4,03 mill kr | 3,29 mill kr | 745 440 kr |
| 2024 | 413 735 kr | 261 160 kr | 203 705 kr | 3,41 mill kr | 3,12 mill kr | 295 631 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 36 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 29 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Gjeld til konsernselskaper
- 150 000 kr (4 % av balansen)
- Avgitt konsernbidrag
- 110 000 kr
API og MCPGET /company/934111974/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934111974/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934111974",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1133970,
"operating_profit": 448644,
"net_profit": 358376,
"equity": 3288976,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 413735,
"operating_profit": 261160,
"net_profit": 203705,
"equity": 3119053,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934111974" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Rinnleiret 77 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Rinnleiret 77 AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Rinnleiret 77 AS de siste årene.
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 17.09.2024Regnskapsfører
1Sist endret 24.09.2024API og MCPGET /company/934111974/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934111974/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934111974",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934111974" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Rinnleiret 77 AS?
List alle roller i Rinnleiret 77 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Rinnleiret 77 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Uv Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934111974/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934111974/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934111974",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "UV HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934111974" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Rinnleiret 77 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Rinnleiret 77 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Rinnleiret 77 AS eier Uv Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Uv Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/934111974/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934111974/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934111974",
"chain": [
{ "org_no": "926595857", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "934111974", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "934111974" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Rinnleiret 77 AS?
Hvem eier Rinnleiret 77 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Rinnleiret 77 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Levanger | − |
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.2.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 13.11.2024 | Godkjent mellombalanse ↗ |
| 17.9.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 17.9.2024 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934111974/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934111974/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934111974",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934111974" })Spør AI-assistenten
Når leverte Rinnleiret 77 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Rinnleiret 77 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Rinnleiret 77 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 81,5 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,85 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,23 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 10,9 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934111974/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934111974/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934111974",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64528,
"revenue": { "value": 1133970, "percentile": 0.6337 },
"operating_margin": { "value": 0.3956, "percentile": 0.4749 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934111974" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Rinnleiret 77 AS på i bransjen?
Hvor ligger Rinnleiret 77 AS blant de 64528 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Rinnleiret 77 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Rinnleiret 77 AS
Hvor stor er bransjen Rinnleiret 77 AS tilhører?
Rinnleiret 77 AS er ett av 207 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Levanger, og ett av 76 522 på landsbasis.
Hvor lenge har Rinnleiret 77 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Rinnleiret 77 AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 7 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Rinnleiret 77 AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Rinnleiret 77 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken bransje tilhører Rinnleiret 77 AS?
Rinnleiret 77 AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Utleie av fast eiendom.
Hvem er største aksjonær i Rinnleiret 77 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Uv Holding AS største eier i Rinnleiret 77 AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Rinnleiret 77 AS for i 2025?
I 2025 omsatte Rinnleiret 77 AS for 1,13 mill kr, opp 174 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 358 376 kr.
Hvor lønnsom er driften i Rinnleiret 77 AS?
Driftsresultatet for 2025 var 448 644 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Rinnleiret 77 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Rinnleiret 77 AS en egenkapital på 3,29 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 81,5 %.
Hvor holder Rinnleiret 77 AS til?
Rinnleiret 77 AS holder til i Jamtvegen 35, 7605, LEVANGER, i Levanger kommune i Trøndelag.
Hvilken regnskapsfører bruker Rinnleiret 77 AS?
I Enhetsregisteret er Rinnleiret 77 AS registrert med regnskapsfører Sparebank 1 Regnskapshuset Smn AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.