Sterner & Stalsberg Laserservice AS
- Omsetning
- 45 900
- +31,3 %
- Resultat
- −107 913
- 2 års regnskap
Om Sterner & Stalsberg Laserservice AS
Sterner & Stalsberg Laserservice AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Skien, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Philip Høgli Sterner er daglig leder, og Kristoffer André Moen Stalsberg er styreleder. I 2025 hadde Sterner & Stalsberg Laserservice AS en omsetning på 45 900 kr, en økning på 31 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 107 913 kr. Egenkapitalen var −85 268 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kristoffer André Moen Stalsberg med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 innen utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring i Skien, og ett av 785 i Norge. Det ble etablert samme år som 91 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Fjerning av graffiti, maling, lakk, rust, urenheter og lignende på overflater som stein, mur, metaller, treverk og andre overflater.
Formål
Rengjøring med laser, som fjerner blandt annet rust og andre urenheter.
API og MCPGET /company/933846342
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933846342" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933846342",
"name": "STERNER & STALSBERG LASERSERVICE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "81.220",
"nace_desc": "Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SKIEN", "county": "TELEMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933846342" })Spør AI-assistenten
Hva driver Sterner & Stalsberg Laserservice AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Sterner & Stalsberg Laserservice AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Sterner & Stalsberg Laserservice AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2024–2025 · +31,3 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 900 kr | −97 385 kr | −107 913 kr | 332 582 kr | −85 268 kr | 417 850 kr |
| 2024 | 34 946 kr | −36 751 kr | −26 215 kr | 433 053 kr | 22 645 kr | 410 408 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 15 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/933846342/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933846342/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933846342",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 45900, "operating_profit": -97385, "net_profit": -107913, "equity": -85268, … },
{ "year": 2024, "revenue": 34946, "operating_profit": -36751, "net_profit": -26215, "equity": 22645, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933846342" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Sterner & Stalsberg Laserservice AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Sterner & Stalsberg Laserservice AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Sterner & Stalsberg Laserservice AS per år.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 22.10.2024Styre
1Sist endret 30.07.2024API og MCPGET /company/933846342/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933846342/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933846342",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933846342" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Sterner & Stalsberg Laserservice AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Sterner & Stalsberg Laserservice AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Sterner & Stalsberg Laserservice AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kristoffer André Moen Stalsberg | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 50 |
| Philip Høgli Sterner | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 50 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933846342/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933846342/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933846342",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933846342" })Spør AI-assistenten
Er Sterner & Stalsberg Laserservice AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Sterner & Stalsberg Laserservice AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Sterner & Stalsberg Laserservice AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sterner & Stalsberg Laserservice AS | BEDR | Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring | Skien | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.10.2024 | Daglig leder ↗ |
| 30.7.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933846342/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933846342/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933846342",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2024-10-22", "type": "Daglig leder", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933846342" })Spør AI-assistenten
Når leverte Sterner & Stalsberg Laserservice AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Sterner & Stalsberg Laserservice AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Sterner & Stalsberg Laserservice AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -25,6 % | 44,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,12 | 1,54 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933846342/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933846342/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933846342",
"nace_code": "81.220",
"industry_count": 273,
"revenue": { "value": 45900, "percentile": 0.2268 },
"operating_margin": { "value": -2.1217, "percentile": 0.0415 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933846342" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Sterner & Stalsberg Laserservice AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Sterner & Stalsberg Laserservice AS blant de største selskapene innen utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring?
Hvor solid er Sterner & Stalsberg Laserservice AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Sterner & Stalsberg Laserservice AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sterner & Stalsberg Laserservice AS?
Det er registrert 785 selskaper i Norge innen utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring, hvorav 12 i Skien.
Er Sterner & Stalsberg Laserservice AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 39 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 91 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Sterner & Stalsberg Laserservice AS?
Sterner & Stalsberg Laserservice AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Sterner & Stalsberg Laserservice AS med?
Sterner & Stalsberg Laserservice AS driver innen utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring, med NACE-kode 81.220 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Fjerning av graffiti, maling, lakk, rust, urenheter og lignende på overflater som stein, mur, metaller, treverk og andre overflater.
Hvem er daglig leder i Sterner & Stalsberg Laserservice AS?
Daglig leder i Sterner & Stalsberg Laserservice AS er Philip Høgli Sterner, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem eier Sterner & Stalsberg Laserservice AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Kristoffer André Moen Stalsberg største eier i Sterner & Stalsberg Laserservice AS med 50 % av aksjene. Nest størst er Philip Høgli Sterner med 50 %.
Hva er omsetningen til Sterner & Stalsberg Laserservice AS?
Sterner & Stalsberg Laserservice AS hadde i 2025 en omsetning på 45 900 kr og et underskudd på 107 913 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Er Sterner & Stalsberg Laserservice AS registrert i MVA-registeret?
Sterner & Stalsberg Laserservice AS er registrert i MVA-registeret (siden 2025) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.