F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF
- Omsetning
- 3,6 mill
- +135,4 %
- Resultat
- 1,4 mill
- +89,7 %
Om F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF
F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF er registrert som norskregistrert utenlandsk foretak med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Elektrisk installasjonsarbeid. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2024. Valeria Volkova er daglig leder. I 2025 hadde F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF en omsetning på 3,60 mill kr, en økning på 135 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1,36 mill kr. Egenkapitalen var 2,08 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 536 innen elektrisk installasjonsarbeid i Oslo, og ett av 5 514 i Norge. Det ble etablert samme år som 348 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Installasjon av brann og innbruddsalarmer.
API og MCPGET /company/933744256
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933744256" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933744256",
"name": "F.C.S. GROUP FIRE & SECURITY LIMITED NUF",
"org_form": "NUF",
"nace_code": "43.210",
"nace_desc": "Elektrisk installasjonsarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933744256" })Spør AI-assistenten
Er F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +135,4 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,60 mill kr | 1,73 mill kr | 1,36 mill kr | 2,72 mill kr | 2,08 mill kr | 637 970 kr |
| 2024 | 1,53 mill kr | 920 958 kr | 718 652 kr | 1,11 mill kr | 718 652 kr | 388 848 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 34 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 17 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 2,8 mill kr (100 % av balansen)
API og MCPGET /company/933744256/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933744256/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933744256",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3602616,
"operating_profit": 1729798,
"net_profit": 1363318,
"equity": 2081970,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1530656,
"operating_profit": 920958,
"net_profit": 718652,
"equity": 718652,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933744256" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 20.07.2024Regnskapsfører
1Sist endret 20.07.2024Hovedforetak
1Sist endret 20.07.2024API og MCPGET /company/933744256/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933744256/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933744256",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Oppl om foretaket i hjemlandet", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933744256" })Spør AI-assistenten
List alle roller i F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem er regnskapsfører for F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF | BEDR | Elektrisk installasjonsarbeid | Oslo | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.7.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933744256/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933744256/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933744256",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933744256" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF i Brønnøysundregistrene?
Når ble F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 17,0 % av driftsinntektene — 25,9 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 48,0 % | 5,0 % |
| Resultatmargin | 37,8 % | 4,3 % |
| Egenkapitalandel | 76,5 % | 41,7 % |
| Likviditetsgrad | 4,26 | 1,56 |
| Gjeldsgrad | 0,31 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | 65,5 % | 16,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 17,0 % | 42,9 % |
| Annen driftskostnad | 33,9 % | 14,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933744256/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933744256/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933744256",
"nace_code": "43.210",
"industry_count": 3416,
"revenue": { "value": 3602616, "percentile": 0.5215 },
"operating_margin": { "value": 0.4802, "percentile": 0.954 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933744256" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF på i bransjen?
Hvor ligger F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF blant de 3416 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+39 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF
Hvor stor er bransjen F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF tilhører?
F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF er ett av 536 selskaper innen elektrisk installasjonsarbeid i Oslo, og ett av 5 514 på landsbasis.
Hvor lenge har F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF eksistert sammenlignet med bransjen?
F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 15 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF sammenlignet med bransjen?
Medianen for elektrisk installasjonsarbeid er en driftsmargin på 5 %. F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF lå på 48 % i siste tilgjengelige regnskap.
Er F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Norskregistrert utenlandsk foretak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen NUF?
Organisasjonsformen til F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF er Norskregistrert utenlandsk foretak, forkortet NUF. Et NUF er en norskregistrert avdeling av et utenlandsk foretak — selskapet selv er hjemmehørende i utlandet.
Hvem leder F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF?
Valeria Volkova er registrert som daglig leder i F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF.
Hva omsatte F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF for i 2025?
I 2025 omsatte F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF for 3,60 mill kr, opp 135 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 1,36 mill kr.
Hvor lønnsom er driften i F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF?
Driftsresultatet for 2025 var 1,73 mill kr (driftsmargin 48 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Er F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2024. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilket org.nr har F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF?
F.c.s. Group Fire & Security Limited NUF har org.nr 933 744 256 og er registrert som Norskregistrert utenlandsk foretak i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.