Hel Hudpleie AS
- Omsetning
- 983 053
- −13,1 %
- Resultat
- 9 878
- +1 829,3 %
Om Hel Hudpleie AS
Hel Hudpleie AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Lilla Jeanette Lillebø er daglig leder, og Fred Anders Lillebø er styreleder. I 2025 hadde Hel Hudpleie AS en omsetning på 983 053 kr, en nedgang på 13 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 9 878 kr. Egenkapitalen var 40 390 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Lilla Jeanette Lillebø med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 111 innen frisering og barbering i Tønsberg, og ett av 8 809 i Norge. Det ble etablert samme år som 677 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Frisering og skjønnhetspleie.
Formål
Hudpleie, skjønnhetspleie og alt hva som inngår i dette, utleie av lokaler samt filmproduksjon og fotografering.
API og MCPGET /company/933646181
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933646181" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933646181",
"name": "HEL HUDPLEIE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.210",
"nace_desc": "Frisering og barbering",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TØNSBERG", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933646181" })Spør AI-assistenten
Er Hel Hudpleie AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Hel Hudpleie AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Hel Hudpleie AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · −13,1 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 983 053 kr | 10 697 kr | 9 878 kr | 430 371 kr | 40 390 kr | 389 981 kr |
| 2024 | 1,13 mill kr | 1 375 kr | 512 kr | 432 849 kr | 30 512 kr | 402 337 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 55 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 28 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 27 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/933646181/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933646181/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933646181",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 983053, "operating_profit": 10697, "net_profit": 9878, "equity": 40390, … },
{ "year": 2024, "revenue": 1131578, "operating_profit": 1375, "net_profit": 512, "equity": 30512, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933646181" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Hel Hudpleie AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Hel Hudpleie AS per år.
Hvordan har omsetningen til Hel Hudpleie AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 20.06.2024Styre
2Sist endret 20.06.2024Regnskapsfører
1Sist endret 20.06.2024API og MCPGET /company/933646181/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933646181/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933646181",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933646181" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Hel Hudpleie AS?
Hvem er regnskapsfører for Hel Hudpleie AS?
List alle roller i Hel Hudpleie AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Lilla Jeanette Lillebø | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933646181/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933646181/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933646181",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933646181" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Hel Hudpleie AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Hel Hudpleie AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Hel Hudpleie AS | BEDR | Frisering og barbering | Tønsberg | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 26.8.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.6.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933646181/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933646181/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933646181",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-26", "type": "Forretningsadresse", … },
{ "dato": "2026-04-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933646181" })Spør AI-assistenten
Når ble Hel Hudpleie AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Hel Hudpleie AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Hel Hudpleie AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Storgaten 38→Gauterødveien 6BPostnummer:3126→3154Poststed:TØNSBERG→TOLVSRØD
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 9,4 % | 28,8 % |
| Likviditetsgrad | 2,92 | 1,31 |
| Gjeldsgrad | 9,66 | 1,52 |
| Egenkapitalrentabilitet | 24,5 % | 17,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933646181/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933646181/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933646181",
"nace_code": "96.210",
"industry_count": 3129,
"revenue": { "value": 983053, "percentile": 0.3314 },
"operating_margin": { "value": 0.0109, "percentile": 0.4149 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933646181" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Hel Hudpleie AS på i bransjen?
Hvor ligger Hel Hudpleie AS blant de 3129 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Hel Hudpleie AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+23 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Hel Hudpleie AS
Hvor stor er bransjen Hel Hudpleie AS tilhører?
Hel Hudpleie AS er ett av 111 selskaper innen frisering og barbering i Tønsberg, og ett av 8 809 på landsbasis.
Hvor lenge har Hel Hudpleie AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Hel Hudpleie AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 18 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Hel Hudpleie AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Hel Hudpleie AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Hel Hudpleie AS?
Lilla Jeanette Lillebø er registrert som daglig leder i Hel Hudpleie AS.
Hvem er største aksjonær i Hel Hudpleie AS?
Største aksjonær i Hel Hudpleie AS er Lilla Jeanette Lillebø med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Hel Hudpleie AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 983 053 kr, ned 13 % fra 2024. Egenkapitalen var 40 390 kr ved årsslutt.
Hvor mye egenkapital har Hel Hudpleie AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Hel Hudpleie AS en egenkapital på 40 390 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 9,4 %.
Hvor stor aksjekapital har Hel Hudpleie AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Hel Hudpleie AS er 30 000 kr (30 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor solid er økonomien i Hel Hudpleie AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Hel Hudpleie AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Er Hel Hudpleie AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2024. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.