Det Nye Bogstadv 52 AS
Org.nr 933586723
Om Det Nye Bogstadv 52 AS
Det Nye Bogstadv 52 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 1974 og har vært i drift i 52 år. Nina Øye er daglig leder, og Nina Øye er styreleder. I 2025 hadde Det Nye Bogstadv 52 AS en omsetning på 4,68 mill kr, en økning på 9 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 743,53K kr. Største aksjonær er Kaniti Invest AS med 89,7 % av aksjene.
Aktivitet og formål
Erverv og drift av fast eiendommer samt hva hermed står i forbindelse. Selskapet kan ved aksjeinn- skudd eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,68 mill kr | 1,56 mill kr | 743,53K kr | – | – | – |
| 2024 | 4,29 mill kr | 979,79K kr | 252,95K kr | 23,44 mill kr | 3,97 mill kr | 19,47 mill kr |
| 2023 | 4,11 mill kr | 78,31K kr | −225,07K kr | 22,15 mill kr | 3,75 mill kr | 18,40 mill kr |
| 2022 | 4,26 mill kr | 225,01K kr | −126,81K kr | 16,94 mill kr | 3,98 mill kr | 12,96 mill kr |
| 2021 | 4,21 mill kr | 89,49K kr | −210,75K kr | 14,59 mill kr | 4,10 mill kr | 10,49 mill kr |
Roller og styre6
Daglig leder
1Sist endret 09.07.2026Styre
3Sist endret 09.07.2026Regnskapsfører
1Sist endret 16.12.2023Revisor
1Sist endret 20.07.2010Fullmakt
(ikke i roller)Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kaniti Invest AS | Selskap | B-aksjer | 89.7 % | 897 |
| Kaniti Invest AS | Selskap | A-aksjer | 10.3 % | 103 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Eierstrukturen inneholder krysseierskap (sirkulært eierskap).
Andre selskaper eid av Kaniti Invest AS
1 selskaperUnderenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Det Nye Bogstadv 52 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer31
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.7.2026 | Styre ↗ |
| 9.7.2026 | Daglig leder ↗ |
| 28.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Bjørn Ragnar Nitschke(Styremedlem)+Kari-Anne Øye(Styremedlem)+Nina Øye(Daglig leder)−Erik Øye(Daglig leder)−Erik Øye(Styrets leder)−Tone Irene Øye(Varamedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Investeringer
DET NYE BOGSTADV 52 AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Kaniti Invest AS | Oslo | 4.4 % | 2015 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Det Nye Bogstadv 52 AS
Er Det Nye Bogstadv 52 AS et aktivt selskap?
Det Nye Bogstadv 52 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Det Nye Bogstadv 52 AS?
Daglig leder i Det Nye Bogstadv 52 AS er Nina Øye, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem eier Det Nye Bogstadv 52 AS?
Det Nye Bogstadv 52 AS eies i hovedsak av Kaniti Invest AS (89,7 %). Totalt er det registrert 2 aksjonærer. Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Det Nye Bogstadv 52 AS?
I 2025 omsatte Det Nye Bogstadv 52 AS for 4,68 mill kr, opp 9 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 743,53K kr.
Hvor lenge har Det Nye Bogstadv 52 AS eksistert?
Det Nye Bogstadv 52 AS ble stiftet i 1974 og har dermed vært registrert i rundt 52 år.