Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

K. Engdal Holding AS

Org.nr 933565874

Om K. Engdal Holding AS

K. Engdal Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Karsten Engdal Mykleset er daglig leder, og Karsten Engdal Mykleset er styreleder. I 2025 hadde K. Engdal Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 146 130 kr. Egenkapitalen var 170 451 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Karsten Engdal Mykleset med 100 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 5 824 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).

Aktivitet

Holdingselskap.

Formål

Aksjekjøp.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler773 141 kr
Anleggsmidler98 %759 845 krOmløpsmidler2 %13 296 kr
Egenkapital og gjeld773 141 kr
Innskutt egenkapital4 %30 000 krOpptjent egenkapital18 %140 451 krLangsiktig gjeld78 %602 690 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader7 543 kr
Finansinntekter153 030 kr
Netto finans153 030 kr
Ordinært resultat før skatt145 487 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−7 543 kr146 130 kr773 141 kr170 451 kr602 690 kr
20240 kr−7 286 kr−5 680 kr772 360 kr24 320 kr748 040 kr
20230 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.

Roller og styre3

Daglig leder

1Sist endret 06.06.2024
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 06.06.2024
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 06.06.2024
Regnskapsfører
repr. DALA ØKONOMI ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Karsten Engdal MyklesetPersonOrdinære aksjer100.0 %100

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
K. Engdal Holding ASBEDRUoppgittOslo−

Kunngjøringer3

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel22,0 %85,7 %
Gjeldsgrad3,540,07
Egenkapitalrentabilitet85,7 %0,0 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Investeringer

K. ENGDAL HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Løvlien Georåd ASHamar2.0 %20242025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Ofte spurt om K. Engdal Holding AS

Er K. Engdal Holding AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 36 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 5 824 andre selskaper i bransjen etablert.

Hvilken status har K. Engdal Holding AS i Enhetsregisteret?

K. Engdal Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i K. Engdal Holding AS?

Daglig leder i K. Engdal Holding AS er Karsten Engdal Mykleset, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem sitter i styret i K. Engdal Holding AS?

Karsten Engdal Mykleset er registrert som styreleder i K. Engdal Holding AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hvem er største aksjonær i K. Engdal Holding AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Karsten Engdal Mykleset største eier i K. Engdal Holding AS med 100 % av aksjene.

Hva er omsetningen til K. Engdal Holding AS?

I 2025 omsatte K. Engdal Holding AS for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 146 130 kr.

Hva er aksjekapitalen i K. Engdal Holding AS?

K. Engdal Holding AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 100 aksjer.

Hvordan står det til med den økonomiske helsen i K. Engdal Holding AS?

K. Engdal Holding AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.

Hvem fører regnskapet til K. Engdal Holding AS?

Dala Økonomi AS er registrert som regnskapsfører for K. Engdal Holding AS.

Andre interessante kommuner