Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Safe Holding AS

Org.nr 933479609
Omsetning
0
2025
Resultat
−5 883
3 års regnskap
Mer

Om Safe Holding AS

Safe Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Sander Fekene er daglig leder, og Sander Fekene er styreleder. I 2025 hadde Safe Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 5 883 kr. Egenkapitalen var 15 162 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sander Fekene med 100 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 5 812 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).

Aktivitet

Holdingselskap.

Formål

Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.

API og MCPGET /company/933479609

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/933479609" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "933479609",
  "name": "SAFE HOLDING AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "00.000",
  "nace_desc": "Uoppgitt",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "933479609" })

Spør AI-assistenten

  • Hva driver Safe Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
  • Gi meg en kort oversikt over Safe Holding AS: bransje, adresse og antall ansatte.
  • Hvilken bransje er Safe Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2023–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−5 883 kr−5 883 kr17 172 kr15 162 kr2 010 kr
20240 kr−3 172 kr−3 172 kr26 828 kr26 828 kr0 kr
20230 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr

Balanse

2025
Eiendeler17 172 kr
Anleggsmidler49 %8 390 krOmløpsmidler51 %8 782 kr
Egenkapital og gjeld17 172 kr
Innskutt egenkapital141 %24 216 krOpptjent egenkapital-53 %−9 054 krLangsiktig gjeld0 %0 krKortsiktig gjeld12 %2 010 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader5 883 kr
Ordinært resultat før skatt−5 883 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Bankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 51 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

API og MCPGET /company/933479609/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/933479609/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "933479609",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -5883, "net_profit": -5883, "equity": 15162, … },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -3172, "net_profit": -3172, "equity": 26828, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "933479609" })

Spør AI-assistenten

  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Safe Holding AS de siste årene.
  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Safe Holding AS per år.
  • Hvordan har omsetningen til Safe Holding AS utviklet seg fra 2023 til 2025?

Roller og styre2

Daglig leder

1Sist endret 22.05.2024
Sander Fekene(f. 1990)
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 22.05.2024
Sander Fekene(f. 1990)
Styrets lederSignatur
API og MCPGET /company/933479609/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/933479609/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "933479609",
  "roles": [
    { "role_type": "Daglig leder", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "933479609" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem sitter i styret i Safe Holding AS?
  • Hvem er daglig leder og styreleder i Safe Holding AS?
  • List alle roller i Safe Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.

Aksjonærer

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Sander FekenePersonOrdinære aksjer100,0 %30 000

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/933479609/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/933479609/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "933479609",
  "shareholders": [
    …
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "933479609" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor mange aksjonærer har Safe Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
  • Hvem eier Safe Holding AS, og hvor store eierandeler har de?

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Safe Holding ASBEDRUoppgittOslo−

Kunngjøringer4

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/933479609/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/933479609/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "933479609",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-07-23", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-07-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933479609" })

Spør AI-assistenten

  • Når leverte Safe Holding AS sist godkjent årsregnskap?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Safe Holding AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Safe Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel88,3 %85,7 %
Likviditetsgrad4,373,55
Gjeldsgrad0,130,07
Egenkapitalrentabilitet-38,8 %0,0 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/933479609/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/933479609/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "933479609",
  "nace_code": "00.000",
  "industry_count": 45455,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "933479609" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor solid er Safe Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvor ligger Safe Holding AS blant de 45455 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Safe Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?

Investeringer

SAFE HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Payfaction ASOslo22,0 %20242025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Ofte spurt om Safe Holding AS

Er Safe Holding AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 36 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 5 812 andre selskaper i bransjen etablert.

Hvilken status har Safe Holding AS i Enhetsregisteret?

Safe Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken selskapsform har Safe Holding AS?

Safe Holding AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er daglig leder i Safe Holding AS?

Daglig leder i Safe Holding AS er Sander Fekene, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvilke eiere står bak Safe Holding AS?

Safe Holding AS eies i hovedsak av Sander Fekene (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.

Hva er omsetningen til Safe Holding AS?

I 2025 omsatte Safe Holding AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 5 883 kr.

Hva er driftsresultatet til Safe Holding AS?

I 2025 hadde Safe Holding AS et driftsresultat på −5 883 kr.

Hvor solid er balansen til Safe Holding AS?

Egenkapitalen i Safe Holding AS var 15 162 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 88,3 % av totalkapitalen.

Hva er aksjekapitalen i Safe Holding AS?

Safe Holding AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 000 aksjer.

Andre interessante kommuner