Rafdent Tannlege AS
- Omsetning
- 6,8 mill
- +245,3 %
- Resultat
- 651 452
- −29,7 %
Om Rafdent Tannlege AS
Rafdent Tannlege AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Rahel Aklilu Myklebust er styrets leder. I 2025 hadde Rafdent Tannlege AS en omsetning på 6,80 mill kr, en økning på 245 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 651 452 kr. Egenkapitalen var 1,61 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Jora Holdning AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 263 innen tannlegetjenester i Oslo, og ett av 5 990 i Norge. Det ble etablert samme år som 366 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Tannlege.
Formål
Selskapets virksomhet er tannlegevirksomhet, tannhelserelaterte tjenester og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
API og MCPGET /company/933473643
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933473643" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933473643",
"name": "RAFDENT TANNLEGE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933473643" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Rafdent Tannlege AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Rafdent Tannlege AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Rafdent Tannlege AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +245,3 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,80 mill kr | 1,85 mill kr | 651 452 kr | 5,94 mill kr | 1,61 mill kr | 4,33 mill kr |
| 2024 | 1,97 mill kr | 1,19 mill kr | 926 585 kr | 1,23 mill kr | 956 585 kr | 271 200 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 43 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 23 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 43 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/933473643/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933473643/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933473643",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 6804159,
"operating_profit": 1845184,
"net_profit": 651452,
"equity": 1608038,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1970651,
"operating_profit": 1187072,
"net_profit": 926585,
"equity": 956585,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933473643" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Rafdent Tannlege AS per år.
Hvordan har omsetningen til Rafdent Tannlege AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Rafdent Tannlege AS i 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 24.05.2024API og MCPGET /company/933473643/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933473643/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933473643",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933473643" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Rafdent Tannlege AS?
List alle roller i Rafdent Tannlege AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Jora Holdning AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933473643/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933473643/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933473643",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "JORA HOLDNING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933473643" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Rafdent Tannlege AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Rafdent Tannlege AS eier Jora Holdning AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Rafdent Tannlege AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Jora Holdning AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/933473643/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933473643/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933473643",
"chain": [
{ "org_no": "931426435", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "933473643", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "933473643" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Rafdent Tannlege AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Rafdent Tannlege AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Rafdent Tannlege AS | BEDR | Tannlegetjenester | Oslo | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.4.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 7.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.5.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933473643/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933473643/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933473643",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-04-28", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933473643" })Spør AI-assistenten
Når ble Rafdent Tannlege AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Rafdent Tannlege AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Rafdent Tannlege AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre−FIX REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Stenbråtveien 155→Smedgata 49Postnummer:1284→0651
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 43,1 % av driftsinntektene — 22,3 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 27,1 % | 12,0 % |
| Resultatmargin | 9,6 % | 11,0 % |
| Egenkapitalandel | 27,1 % | 49,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,55 | 1,75 |
| Gjeldsgrad | 2,69 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 40,5 % | 28,3 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 0,0 % | 16,6 % |
| Lønnskostnad | 23,3 % | 36,0 % |
| Annen driftskostnad | 43,1 % | 20,8 % |
| Avskrivninger | 6,4 % | 1,6 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933473643/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933473643/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933473643",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2222,
"revenue": { "value": 6804159, "percentile": 0.7882 },
"operating_margin": { "value": 0.2712, "percentile": 0.7561 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933473643" })Spør AI-assistenten
Er Rafdent Tannlege AS blant de største selskapene innen tannlegetjenester?
Hvor solid er Rafdent Tannlege AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Rafdent Tannlege AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Rafdent Tannlege AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Rafdent Tannlege AS?
Det er registrert 5 990 selskaper i Norge innen tannlegetjenester, hvorav 1 263 i Oslo.
Er Rafdent Tannlege AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 16 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 366 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Rafdent Tannlege AS i Enhetsregisteret?
Rafdent Tannlege AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Rafdent Tannlege AS med?
Rafdent Tannlege AS driver innen tannlegetjenester, med NACE-kode 86.230 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Tannlege.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Rafdent Tannlege AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Rafdent Tannlege AS?
Rafdent Tannlege AS eies i hovedsak av Jora Holdning AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Er Rafdent Tannlege AS en del av et konsern?
Rafdent Tannlege AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Jora Holdning AS, som eier 100 % av selskapet.
Hva er omsetningen til Rafdent Tannlege AS?
Rafdent Tannlege AS hadde i 2025 en omsetning på 6,80 mill kr og et overskudd på 651 452 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er organisasjonsnummeret til Rafdent Tannlege AS?
Rafdent Tannlege AS har org.nr 933 473 643 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.