- Omsetning
- 2,2 mill
- −3,6 %
- Resultat
- 316 905
- −39 %
Om Skedsmo Laserklinikk AS
Skedsmo Laserklinikk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Andre helsetjenester ellers. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Line Bente Skjærvik er daglig leder, og Line Bente Skjærvik er styreleder. I 2025 hadde Skedsmo Laserklinikk AS en omsetning på 2,21 mill kr, en nedgang på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 316 905 kr. Egenkapitalen var 886 821 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Line Bente Skjærvik med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 136 innen andre helsetjenester ellers i Lillestrøm, og ett av 8 196 i Norge. Det ble etablert samme år som 646 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Hårfjerning med laser,utvekster. Smertebehandling med biolaser. Muskelavslappende injeksjoner og fillers. Tatoveringsfjerning.
Formål
Drive med hud og laserbehandlinger og andre produkter/tjenester som naturlig hører til dette.
API og MCPGET /company/933356361
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933356361" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933356361",
"name": "SKEDSMO LASERKLINIKK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.993",
"nace_desc": "Andre helsetjenester ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933356361" })Spør AI-assistenten
Er Skedsmo Laserklinikk AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Skedsmo Laserklinikk AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Skedsmo Laserklinikk AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · −3,6 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,21 mill kr | 391 074 kr | 316 905 kr | 1,25 mill kr | 886 821 kr | 363 783 kr |
| 2024 | 2,29 mill kr | 665 858 kr | 519 915 kr | 1,21 mill kr | 569 915 kr | 644 709 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 45 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 78 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/933356361/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933356361/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933356361",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2206661,
"operating_profit": 391074,
"net_profit": 316905,
"equity": 886821,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2289966,
"operating_profit": 665858,
"net_profit": 519915,
"equity": 569915,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933356361" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Skedsmo Laserklinikk AS per år.
Hvordan har omsetningen til Skedsmo Laserklinikk AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Skedsmo Laserklinikk AS i 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 29.04.2024Styre
2Sist endret 29.04.2024Regnskapsfører
1Sist endret 12.01.2026API og MCPGET /company/933356361/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933356361/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933356361",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933356361" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Skedsmo Laserklinikk AS?
List alle roller i Skedsmo Laserklinikk AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Skedsmo Laserklinikk AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Line Bente Skjærvik | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933356361/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933356361/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933356361",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933356361" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Skedsmo Laserklinikk AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Skedsmo Laserklinikk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Skedsmo Laserklinikk AS | BEDR | Andre helsetjenester ellers | Lillestrøm | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.4.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933356361/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933356361/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933356361",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933356361" })Spør AI-assistenten
Når leverte Skedsmo Laserklinikk AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Skedsmo Laserklinikk AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Skedsmo Laserklinikk AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 10,1 % av driftsinntektene — 12,5 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 17,7 % | 2,9 % |
| Resultatmargin | 14,4 % | 2,3 % |
| Egenkapitalandel | 70,9 % | 37,4 % |
| Likviditetsgrad | 2,68 | 1,39 |
| Gjeldsgrad | 0,41 | 0,79 |
| Egenkapitalrentabilitet | 35,7 % | 11,1 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -3,6 % | +2,6 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 10,1 % | 22,6 % |
| Lønnskostnad | 45,3 % | 38,6 % |
| Annen driftskostnad | 25,6 % | 24,4 % |
| Avskrivninger | 1,3 % | 1,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933356361/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933356361/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933356361",
"nace_code": "86.993",
"industry_count": 1443,
"revenue": { "value": 2206661, "percentile": 0.7798 },
"operating_margin": { "value": 0.1772, "percentile": 0.7588 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933356361" })Spør AI-assistenten
Er Skedsmo Laserklinikk AS blant de største selskapene innen andre helsetjenester ellers?
Hvor solid er Skedsmo Laserklinikk AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Skedsmo Laserklinikk AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+42 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Skedsmo Laserklinikk AS
Hvor stor er bransjen Skedsmo Laserklinikk AS tilhører?
Skedsmo Laserklinikk AS er ett av 136 selskaper innen andre helsetjenester ellers i Lillestrøm, og ett av 8 196 på landsbasis.
Hvor lenge har Skedsmo Laserklinikk AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Skedsmo Laserklinikk AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 18 % av selskapene i bransjen.
Er Skedsmo Laserklinikk AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Skedsmo Laserklinikk AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Skedsmo Laserklinikk AS?
Line Bente Skjærvik er registrert som daglig leder i Skedsmo Laserklinikk AS.
Hvem eier Skedsmo Laserklinikk AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Line Bente Skjærvik største eier i Skedsmo Laserklinikk AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Skedsmo Laserklinikk AS for i 2025?
Skedsmo Laserklinikk AS hadde i 2025 en omsetning på 2,21 mill kr og et overskudd på 316 905 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Skedsmo Laserklinikk AS?
Driftsresultatet for 2025 var 391 074 kr (driftsmargin 17,7 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor stor aksjekapital har Skedsmo Laserklinikk AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Skedsmo Laserklinikk AS er 50 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Er Skedsmo Laserklinikk AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2024. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilken regnskapsfører bruker Skedsmo Laserklinikk AS?
I Enhetsregisteret er Skedsmo Laserklinikk AS registrert med regnskapsfører Progressum AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.