Mul10 AS
- Omsetning
- 330 077
- +1 092,3 %
- Resultat
- 76 045
- 3 års regnskap
Om Mul10 AS
Mul10 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nordre Follo, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Oppføring av bygninger. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Michael Tenden er styrets leder. I 2025 hadde Mul10 AS en omsetning på 330 077 kr, en økning på 1092 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 76 045 kr. Egenkapitalen var 37 089 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Michael Tenden med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 251 innen oppføring av bygninger i Nordre Follo, og ett av 24 636 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 391 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Byggtjenester samt sikring av privat og offentlig eiendom, transport, utleie av personell og maskin.
Formål
Byggtjenester samt sikring av privat og offentlig eiendom, transport, utleie av personell og maskiner.
API og MCPGET /company/933343243
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933343243" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933343243",
"name": "MUL10 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "41.000",
"nace_desc": "Oppføring av bygninger",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORDRE FOLLO", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933343243" })Spør AI-assistenten
Hvor i Nordre Follo holder Mul10 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Mul10 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Mul10 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +1 092,3 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 330 077 kr | 78 131 kr | 76 045 kr | 37 250 kr | 37 089 kr | 161 kr |
| 2024 | 27 685 kr | −68 960 kr | −68 956 kr | 22 372 kr | −38 956 kr | 61 328 kr |
| 2023 | – | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 26 000 kr (70 % av balansen)
API og MCPGET /company/933343243/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933343243/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933343243",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 330077, "operating_profit": 78131, "net_profit": 76045, "equity": 37089, … },
{ "year": 2024, "revenue": 27685, "operating_profit": -68960, "net_profit": -68956, "equity": -38956, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933343243" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Mul10 AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Mul10 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Mul10 AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 22.04.2024API og MCPGET /company/933343243/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933343243/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933343243",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933343243" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Mul10 AS?
List alle roller i Mul10 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Michael Tenden | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 2 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933343243/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933343243/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933343243",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933343243" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Mul10 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Mul10 AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Mul10 AS | BEDR | Oppføring av bygninger | Nordre Follo | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.2.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 31.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.4.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933343243/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933343243/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933343243",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-02-10", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933343243" })Spør AI-assistenten
Når ble Mul10 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Mul10 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Mul10 AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,6 % | 29,7 % |
| Likviditetsgrad | 69,88 | 1,30 |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 1,41 |
| Egenkapitalrentabilitet | 205,0 % | 11,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933343243/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933343243/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933343243",
"nace_code": "41.000",
"industry_count": 12271,
"revenue": { "value": 330077, "percentile": 0.297 },
"operating_margin": { "value": 0.2367, "percentile": 0.8858 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933343243" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Mul10 AS på i bransjen?
Hvor ligger Mul10 AS blant de 12271 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Mul10 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Mul10 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Mul10 AS?
Det er registrert 24 636 selskaper i Norge innen oppføring av bygninger, hvorav 251 i Nordre Follo.
Er Mul10 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 17 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 391 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Mul10 AS i Enhetsregisteret?
Mul10 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem sitter i styret i Mul10 AS?
Michael Tenden er registrert som styreleder i Mul10 AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Mul10 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Michael Tenden største eier i Mul10 AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Mul10 AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 330 077 kr, opp 1092 % fra 2024. Egenkapitalen var 37 089 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Mul10 AS?
I 2025 hadde Mul10 AS et driftsresultat på 78 131 kr.
Er Mul10 AS registrert i MVA-registeret?
Mul10 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2024) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Har Mul10 AS revisor?
Mul10 AS har fravalgt revisjon (registrert 22.04.2024). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.