Lumiere AS
- Omsetning
- 6,5 mill
- +86,8 %
- Resultat
- 2 267
- −91,3 %
Om Lumiere AS
Lumiere AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Cecilie Mikkelsen er daglig leder, og Maria Celin Waldron er styreleder. I 2025 hadde Lumiere AS en omsetning på 6,54 mill kr, en økning på 87 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 2 267 kr. Egenkapitalen var 58 470 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Cecilie Mikkelsen med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 433 innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad i Oslo, og ett av 2 925 i Norge. Det ble etablert samme år som 249 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Hudpleie, injeksjoner.
Formål
Tilby hudpleietjenester og injeksjoner. Herunder, men ikke begrenset til, ansiktsbehandlinger, kroppsbehandlinger, hårfjerning, makeup, rådgivning om hudpleie og salg av hudpleieprodukter.
API og MCPGET /company/933210138
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933210138" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933210138",
"name": "LUMIERE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.230",
"nace_desc": "Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933210138" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Lumiere AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Lumiere AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Lumiere AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +86,8 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,54 mill kr | 47 598 kr | 2 267 kr | 1,31 mill kr | 58 470 kr | 1,25 mill kr |
| 2024 | 3,50 mill kr | 62 015 kr | 26 202 kr | 1,16 mill kr | 56 202 kr | 1,10 mill kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 52 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 20 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 17 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før.
API og MCPGET /company/933210138/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933210138/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933210138",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 6539237, "operating_profit": 47598, "net_profit": 2267, "equity": 58470, … },
{ "year": 2024, "revenue": 3500184, "operating_profit": 62015, "net_profit": 26202, "equity": 56202, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933210138" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Lumiere AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Lumiere AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Lumiere AS de siste årene.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 22.03.2024Styre
1Sist endret 22.03.2024Regnskapsfører
2Sist endret 04.06.2024API og MCPGET /company/933210138/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933210138/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933210138",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933210138" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Lumiere AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Lumiere AS?
Hvem er regnskapsfører for Lumiere AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Cecilie Mikkelsen | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
| Maria Celin Waldron | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933210138/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933210138/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933210138",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933210138" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Lumiere AS, og hvor store eierandeler har de?
Er Lumiere AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Lumiere AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Lumiere AS | BEDR | Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad | Oslo | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 3.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.4.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 8.4.2024 | Signatur ↗ |
| 22.3.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933210138/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933210138/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933210138",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933210138" })Spør AI-assistenten
Når ble Lumiere AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Lumiere AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Lumiere AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 51,9 % av driftsinntektene — 38,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,7 % | 1,3 % |
| Resultatmargin | 0,0 % | 0,6 % |
| Egenkapitalandel | 4,5 % | 15,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,30 | 1,06 |
| Gjeldsgrad | 21,37 | 1,32 |
| Egenkapitalrentabilitet | 3,9 % | 14,4 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +86,8 % | +3,2 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 51,9 % | 13,5 % |
| Lønnskostnad | 20,3 % | 39,8 % |
| Annen driftskostnad | 25,7 % | 31,7 % |
| Avskrivninger | 1,4 % | 2,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933210138/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933210138/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933210138",
"nace_code": "96.230",
"industry_count": 561,
"revenue": { "value": 6539237, "percentile": 0.9387 },
"operating_margin": { "value": 0.0073, "percentile": 0.478 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933210138" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Lumiere AS blant de 561 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Lumiere AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Lumiere AS blant de største selskapene innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad?
Investeringer
LUMIERE AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Her AS | Oslo | 0,8 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+7 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Lumiere AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Lumiere AS?
Det er registrert 2 925 selskaper i Norge innen aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad, hvorav 433 i Oslo.
Er Lumiere AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 23 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 249 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Lumiere AS bedre enn andre i bransjen?
Lumiere AS hadde en driftsmargin på 0,7 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 1,3 % for aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad.
Er Lumiere AS et aktivt selskap?
Lumiere AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Lumiere AS?
Daglig leder i Lumiere AS er Cecilie Mikkelsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Lumiere AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Cecilie Mikkelsen største eier i Lumiere AS med 50 % av aksjene. Nest størst er Maria Celin Waldron med 50 %.
Hva er omsetningen til Lumiere AS?
Lumiere AS hadde i 2025 en omsetning på 6,54 mill kr og et overskudd på 2 267 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Lumiere AS?
Lumiere AS er vurdert til C – Moderat i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Er Lumiere AS registrert i MVA-registeret?
Lumiere AS er registrert i MVA-registeret (siden 2024) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Lumiere AS?
Lumiere AS har organisasjonsnummer 933 210 138. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.