Open Payments Europe AS
Org.nr 933148963
Om Open Payments Europe AS
Open Payments Europe AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Rælingen, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Hanna Louise Marianne Brandt er styrets leder. I 2025 hadde Open Payments Europe AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 17,19K kr. Egenkapitalen var −514 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Open Payments Europe Ab med 100 % av aksjene.
Aktivitet og formål
Tilbyr programvare for finansielle tjenester som åpne bank- og betalingssystemer gjennom tilgang for tredjepartsleverandører for det europeiske markedet.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −17,19K kr | −17,19K kr | 27,91K kr | −514 kr | 28,42K kr |
| 2024 | 0 kr | −13,32K kr | −13,32K kr | 28,84K kr | 16,68K kr | 12,16K kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 13.06.2025Regnskapsfører
1Sist endret 15.05.2026Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Open Payments Europe Ab | Selskap | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Open Payments Europe AS | BEDR | Annen forretningsmessig tjenesteyting ikke nevnt annet sted | Rælingen | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2025 | Styre ↗ |
| 23.3.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+NORUS ACCOUNTING AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Open Payments Europe AS
Hva er statusen til Open Payments Europe AS?
Open Payments Europe AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilke eiere står bak Open Payments Europe AS?
Største aksjonær i Open Payments Europe AS er Open Payments Europe Ab med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Open Payments Europe AS?
I 2025 omsatte Open Payments Europe AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 17,19K kr.
Hvor solid er balansen til Open Payments Europe AS?
Egenkapitalen i Open Payments Europe AS var −514 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −1,8 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Open Payments Europe AS?
Forretningsadressen til Open Payments Europe AS er Tristilvegen 27, 2008, FJERDINGBY i Rælingen kommune.
Hvordan kommer jeg i kontakt med Open Payments Europe AS?
I Enhetsregisteret har Open Payments Europe AS registrert nettsiden www.openpyments.io og telefonnummer +46 760019685.
Hvor gammelt er Open Payments Europe AS?
Open Payments Europe AS ble stiftet i 2024 og har dermed vært registrert i rundt 2 år.
Hva er organisasjonsnummeret til Open Payments Europe AS?
Organisasjonsnummeret til Open Payments Europe AS er 933 148 963. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 23.03.2024.