Sutenails AS
- Omsetning
- 207 659
- −11,5 %
- Resultat
- 30 342
- −39,6 %
Om Sutenails AS
Sutenails AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Uliana Kuligina Nygaard er daglig leder, og Uliana Kuligina Nygaard er styreleder. I 2025 hadde Sutenails AS en omsetning på 207 659 kr, en nedgang på 11 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 30 342 kr. Egenkapitalen var 110 614 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Uliana Kuligina Nygaard med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 247 innen frisering og barbering i Stavanger, og ett av 8 810 i Norge. Det ble etablert samme år som 678 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Frisering og skjønnhetspleie.
Formål
Selge varer og tjenester innen skjønnhetspleie - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
API og MCPGET /company/933018512
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933018512" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933018512",
"name": "SUTENAILS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.210",
"nace_desc": "Frisering og barbering",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "933018512" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Sutenails AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Sutenails AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Stavanger holder Sutenails AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2024–2025 · −11,5 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 207 659 kr | 40 211 kr | 30 342 kr | 131 448 kr | 110 614 kr | 20 834 kr |
| 2024 | 234 560 kr | 22 989 kr | 50 272 kr | 75 626 kr | 80 271 kr | −4 646 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 28 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/933018512/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933018512/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933018512",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 207659, "operating_profit": 40211, "net_profit": 30342, "equity": 110614, … },
{ "year": 2024, "revenue": 234560, "operating_profit": 22989, "net_profit": 50272, "equity": 80271, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "933018512" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Sutenails AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Sutenails AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Sutenails AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 15.02.2024Styre
1Sist endret 15.02.2024API og MCPGET /company/933018512/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933018512/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933018512",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "933018512" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Sutenails AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Sutenails AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Sutenails AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Uliana Kuligina Nygaard | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/933018512/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933018512/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933018512",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "933018512" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Sutenails AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Sutenails AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Sutenails AS | BEDR | Frisering og barbering | Stavanger | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 13.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.10.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.2.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/933018512/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933018512/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933018512",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-13", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-10-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "933018512" })Spør AI-assistenten
Når ble Sutenails AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Sutenails AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Sutenails AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 84,2 % | 28,8 % |
| Likviditetsgrad | 5,79 | 1,31 |
| Gjeldsgrad | 0,19 | 1,52 |
| Egenkapitalrentabilitet | 27,4 % | 17,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/933018512/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/933018512/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "933018512",
"nace_code": "96.210",
"industry_count": 3130,
"revenue": { "value": 207659, "percentile": 0.124 },
"operating_margin": { "value": 0.1936, "percentile": 0.9177 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "933018512" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Sutenails AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Sutenails AS blant de største selskapene innen frisering og barbering?
Hvor solid er Sutenails AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Sutenails AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Sutenails AS?
Det er registrert 8 810 selskaper i Norge innen frisering og barbering, hvorav 247 i Stavanger.
Er Sutenails AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 21 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 678 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Sutenails AS?
Sutenails AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Sutenails AS?
Daglig leder i Sutenails AS er Uliana Kuligina Nygaard, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Sutenails AS?
Uliana Kuligina Nygaard er registrert som styreleder i Sutenails AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Sutenails AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Uliana Kuligina Nygaard største eier i Sutenails AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Sutenails AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 207 659 kr, ned 11 % fra 2024. Egenkapitalen var 110 614 kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Sutenails AS?
Egenkapitalen i Sutenails AS var 110 614 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 84,2 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Sutenails AS?
Forretningsadressen til Sutenails AS er Madlakrossen 4, 4042, HAFRSFJORD i Stavanger kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Sutenails AS?
Organisasjonsnummeret til Sutenails AS er 933 018 512. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 15.02.2024.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.