Studio Beve AS
- Omsetning
- 654 996
- +87,3 %
- Resultat
- −26 232
- 3 års regnskap
- Ansatte
- 5
Om Studio Beve AS
Studio Beve AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Evelin Bence er daglig leder, og Evelin Bence er styreleder. I 2025 hadde Studio Beve AS en omsetning på 654 996 kr, en økning på 87 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 26 232 kr. Egenkapitalen var −89 277 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Evelin Bence med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 256 innen frisering og barbering i Trondheim, og ett av 8 811 i Norge. Det ble etablert samme år som 580 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Frisering og skjønnhetspleie. Negledesign.
Formål
Skjønnhetspleie, barber.
API og MCPGET /company/932941619
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932941619" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932941619",
"name": "STUDIO BEVE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.210",
"nace_desc": "Frisering og barbering",
"employees": 5,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "932941619" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Studio Beve AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Studio Beve AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Trondheim holder Studio Beve AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +87,3 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 654 996 kr | −26 209 kr | −26 232 kr | 154 318 kr | −89 277 kr | 243 594 kr |
| 2024 | 349 646 kr | −93 042 kr | −72 575 kr | 119 727 kr | −42 575 kr | 162 303 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 30 000 kr | 30 000 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 56 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 40 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 26 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/932941619/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932941619/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932941619",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 654996, "operating_profit": -26209, "net_profit": -26232, "equity": -89277, … },
{ "year": 2024, "revenue": 349646, "operating_profit": -93042, "net_profit": -72575, "equity": -42575, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "932941619" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Studio Beve AS per år.
Hvordan har omsetningen til Studio Beve AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Studio Beve AS i 2025?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 06.02.2024Styre
1Sist endret 06.02.2024API og MCPGET /company/932941619/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932941619/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932941619",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "932941619" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Studio Beve AS?
List alle roller i Studio Beve AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Studio Beve AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Evelin Bence | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/932941619/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932941619/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932941619",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "932941619" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Studio Beve AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Studio Beve AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Studio Beve AS | BEDR | Frisering og barbering | Trondheim | 5 |
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.2.2024 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/932941619/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932941619/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932941619",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-05-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "932941619" })Spør AI-assistenten
Når ble Studio Beve AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Studio Beve AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Studio Beve AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:-→5
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -57,9 % | 28,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,51 | 1,31 |
| Omsetning per ansatt | 130 999,2 kr | 655 765,3 kr |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/932941619/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932941619/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932941619",
"nace_code": "96.210",
"industry_count": 3132,
"revenue": { "value": 654996, "percentile": 0.2209 },
"operating_margin": { "value": -0.04, "percentile": 0.1904 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "932941619" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Studio Beve AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Studio Beve AS på i bransjen?
Hvor ligger Studio Beve AS blant de 3132 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Studio Beve AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Studio Beve AS?
Det er registrert 8 811 selskaper i Norge innen frisering og barbering, hvorav 256 i Trondheim.
Er Studio Beve AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 22 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 580 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Studio Beve AS?
Studio Beve AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Studio Beve AS?
Daglig leder i Studio Beve AS er Evelin Bence, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Studio Beve AS?
Evelin Bence er registrert som styreleder i Studio Beve AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Studio Beve AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Evelin Bence største eier i Studio Beve AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Studio Beve AS?
I 2025 omsatte Studio Beve AS for 654 996 kr, opp 87 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 26 232 kr.
Hva er driftsresultatet til Studio Beve AS?
I 2025 hadde Studio Beve AS et driftsresultat på −26 209 kr.
Hva er aksjekapitalen i Studio Beve AS?
Studio Beve AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 aksjer.
Hvor ligger Studio Beve AS?
Forretningsadressen til Studio Beve AS er Innherredsveien 92A, 7067, TRONDHEIM i Trondheim kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.