Stian Nes Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 195 117
- −50,4 %
Om Stian Nes Holding AS
Stian Nes Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Senja, Troms. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Stian Nes er styrets leder. I 2025 hadde Stian Nes Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 195 117 kr. Egenkapitalen var 3,37 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Stian Nes med 100 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 5 810 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Å delta i andre selskaper med økonomisk formål og foreta andre former for finansielle plasseringer, herunder investering i fast eiendom, samt kjøp, salg, utvikling, eie, drift og utleie av fast eiendom, og virksomhet som står i naturlig forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/932607417
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932607417" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932607417",
"name": "STIAN NES HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SENJA", "county": "TROMS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "932607417" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Stian Nes Holding AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Stian Nes Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Stian Nes Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −18 463 kr | 195 117 kr | 3,39 mill kr | 3,37 mill kr | 22 074 kr |
| 2024 | 0 kr | −12 644 kr | 393 352 kr | 3,19 mill kr | 3,17 mill kr | 18 820 kr |
| 2023 | 0 kr | −5 570 kr | −5 570 kr | 2,78 mill kr | 2,78 mill kr | 5 570 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 18 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/932607417/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932607417/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932607417",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -18463, "net_profit": 195117, "equity": 3366457, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -12644, "net_profit": 393352, "equity": 3171340, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "932607417" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Stian Nes Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Stian Nes Holding AS per år.
Hvordan har omsetningen til Stian Nes Holding AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 13.12.2023Regnskapsfører
1Sist endret 10.01.2024API og MCPGET /company/932607417/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932607417/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932607417",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "932607417" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Stian Nes Holding AS?
Hvem er regnskapsfører for Stian Nes Holding AS?
List alle roller i Stian Nes Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Stian Nes | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 5 500 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/932607417/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932607417/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932607417",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "932607417" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Stian Nes Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Stian Nes Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.10.2026 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 16.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.4.2026 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 6.4.2026 | Vedtektsdato ↗ |
| 28.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 13.12.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 13.12.2023 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/932607417/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932607417/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932607417",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-21", "type": "Fusjonsbeslutning", … },
{ "dato": "2026-06-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "932607417" })Spør AI-assistenten
Når leverte Stian Nes Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Hvilke fusjoner har Stian Nes Holding AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Stian Nes Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertFormål:Å delta i andre selskaper med økonomisk formål, samt andre former for finansielle plasseringer.→Å delta i andre selskaper med økonomisk formål og foreta andre former for finansielle plasseringer, herunder investering i fast eiendom, samt kjøp, salg, utvikling, eie, drift og utleie av fast eiendom, og virksomhet som står i naturlig forbindelse med dette.
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,3 % | 85,7 % |
| Likviditetsgrad | 27,27 | 3,55 |
| Gjeldsgrad | 0,01 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 5,8 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/932607417/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932607417/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932607417",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45461,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0021 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "932607417" })Spør AI-assistenten
Er Stian Nes Holding AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Hvor solid er Stian Nes Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Stian Nes Holding AS blant de 45461 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
STIAN NES HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Oddvar Nes Holding II AS | Senja | 10,0 % | 2025 | 2025 | Slettet |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Stian Nes Holding AS
Hvor lenge har Stian Nes Holding AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Stian Nes Holding AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 42 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Stian Nes Holding AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Stian Nes Holding AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Stian Nes Holding AS?
Organisasjonsformen til Stian Nes Holding AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem eier Stian Nes Holding AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Stian Nes største eier i Stian Nes Holding AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Stian Nes Holding AS for i 2025?
Stian Nes Holding AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et overskudd på 195 117 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har Stian Nes Holding AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Stian Nes Holding AS en egenkapital på 3,37 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 99,3 %.
Hvor stor aksjekapital har Stian Nes Holding AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Stian Nes Holding AS er 33 000 kr (5 500 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvilken regnskapsfører bruker Stian Nes Holding AS?
I Enhetsregisteret er Stian Nes Holding AS registrert med regnskapsfører Kelmer AS.
Alle kommuner i Troms
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.