Nessides Inv AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 5 430
- 3 års regnskap
Om Nessides Inv AS
Nessides Inv AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Øygarden, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Annbjørg Næss er styrets leder. I 2025 hadde Nessides Inv AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 5 430 kr. Egenkapitalen var 886 842 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Annbjørg Næss med 100 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 5 809 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Å eie og forvalte aksjer, obligasjoner og andre verdipapirer, deltagelse i andre selskaper, samt all annen virksomhet som står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/932578565
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932578565" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932578565",
"name": "NESSIDES INV AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ØYGARDEN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "932578565" })Spør AI-assistenten
Hvor i Øygarden holder Nessides Inv AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Nessides Inv AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Nessides Inv AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −2 492 kr | 5 430 kr | 895 884 kr | 886 842 kr | 9 042 kr |
| 2024 | 0 kr | −8 014 kr | −2 177 kr | 889 537 kr | 881 412 kr | 8 125 kr |
| 2023 | 0 kr | −8 125 kr | −8 125 kr | 344 208 kr | 336 083 kr | 8 125 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 25 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/932578565/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932578565/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932578565",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -2492, "net_profit": 5430, "equity": 886842, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -8014, "net_profit": -2177, "equity": 881412, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "932578565" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Nessides Inv AS per år.
Hvordan har omsetningen til Nessides Inv AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Nessides Inv AS i 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 07.12.2023API og MCPGET /company/932578565/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932578565/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932578565",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "932578565" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Nessides Inv AS?
List alle roller i Nessides Inv AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Annbjørg Næss | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/932578565/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932578565/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932578565",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "932578565" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Nessides Inv AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Nessides Inv AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.12.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 7.12.2023 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/932578565/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932578565/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932578565",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "932578565" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Nessides Inv AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Nessides Inv AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Nessides Inv AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,0 % | 85,7 % |
| Likviditetsgrad | 24,98 | 3,55 |
| Gjeldsgrad | 0,01 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,6 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/932578565/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932578565/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932578565",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45455,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "932578565" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Nessides Inv AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Nessides Inv AS blant de 45455 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Nessides Inv AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
NESSIDES INV AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Vmin 5 AS | Oslo | 0,0 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Øygarden
1 000+ til i Øygarden →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Nessides Inv AS
Er Nessides Inv AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 43 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 5 809 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Nessides Inv AS?
Nessides Inv AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Nessides Inv AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Nessides Inv AS?
Annbjørg Næss er registrert som styreleder i Nessides Inv AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Nessides Inv AS?
Største aksjonær i Nessides Inv AS er Annbjørg Næss med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Nessides Inv AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 886 842 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Nessides Inv AS?
I 2025 hadde Nessides Inv AS et driftsresultat på −2 492 kr.
Hvor ligger Nessides Inv AS?
Forretningsadressen til Nessides Inv AS er c/o Annbjørg Næss Lyngnesvegen 93, 5354, STRAUME i Øygarden kommune.
Hva er organisasjonsnummeret til Nessides Inv AS?
Nessides Inv AS har organisasjonsnummer 932 578 565. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Har Nessides Inv AS revisor?
Nessides Inv AS har fravalgt revisjon (registrert 07.12.2023). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.