T&v Nails AS
- Omsetning
- 853 152
- +55,7 %
- Resultat
- −225 433
- −173,3 %
Om T&v Nails AS
T&v Nails AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nittedal, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Thanh Tran Angell er daglig leder, og Thanh Tran Angell er styreleder. I 2025 hadde T&v Nails AS en omsetning på 853 152 kr, en økning på 56 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 225 433 kr. Egenkapitalen var −1 944 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Thanh Tran Angell med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 31 innen skjønnhetspleie i Nittedal, og ett av 6 556 i Norge. Det ble etablert samme år som 583 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Negledesign.
Formål
Selge varer og tjenester innen skjønnhetspleie - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
API og MCPGET /company/932344483
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932344483" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932344483",
"name": "T&V NAILS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.220",
"nace_desc": "Skjønnhetspleie",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NITTEDAL", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "932344483" })Spør AI-assistenten
Hva driver T&v Nails AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over T&v Nails AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er T&v Nails AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +55,7 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 853 152 kr | −208 275 kr | −225 433 kr | 391 652 kr | −1 944 kr | 393 596 kr |
| 2024 | 547 823 kr | 382 558 kr | 307 641 kr | 518 235 kr | 223 490 kr | 294 745 kr |
| 2023 | 0 kr | −107 665 kr | −108 580 kr | 116 541 kr | −84 151 kr | 200 692 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 95 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 64 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/932344483/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932344483/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932344483",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 853152,
"operating_profit": -208275,
"net_profit": -225433,
"equity": -1944,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 547823, "operating_profit": 382558, "net_profit": 307641, "equity": 223490, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "932344483" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for T&v Nails AS per år.
Hvordan har omsetningen til T&v Nails AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til T&v Nails AS i 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 27.10.2023Styre
2Sist endret 27.10.2023API og MCPGET /company/932344483/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932344483/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932344483",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "932344483" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i T&v Nails AS?
List alle roller i T&v Nails AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i T&v Nails AS?
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Thanh Tran Angell50 %
- Thi Thanh Tranhadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Thanh Tran Angell | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
| Thi Vang Tran | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/932344483/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932344483/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932344483",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "932344483" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har T&v Nails AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier T&v Nails AS, og hvor store eierandeler har de?
Er T&v Nails AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| T&v Nails AS | BEDR | Skjønnhetspleie | Nittedal | − |
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 15.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.1.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 2.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.4.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.10.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/932344483/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932344483/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932344483",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-01-18", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "932344483" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for T&v Nails AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble T&v Nails AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte T&v Nails AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -0,5 % | 16,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,02 | 1,15 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/932344483/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932344483/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932344483",
"nace_code": "96.220",
"industry_count": 995,
"revenue": { "value": 853152, "percentile": 0.503 },
"operating_margin": { "value": -0.2441, "percentile": 0.1189 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "932344483" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til T&v Nails AS på i bransjen?
Hvor ligger T&v Nails AS blant de 995 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til T&v Nails AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Nittedal
1 000+ til i Nittedal →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om T&v Nails AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som T&v Nails AS?
Det er registrert 6 556 selskaper i Norge innen skjønnhetspleie, hvorav 31 i Nittedal.
Er T&v Nails AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 36 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 583 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har T&v Nails AS i Enhetsregisteret?
T&v Nails AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva slags selskap er T&v Nails AS?
T&v Nails AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i T&v Nails AS?
Daglig leder i T&v Nails AS er Thanh Tran Angell, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i T&v Nails AS?
Thanh Tran Angell er registrert som styreleder i T&v Nails AS, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i T&v Nails AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Thanh Tran Angell største eier i T&v Nails AS med 50 % av aksjene. Nest størst er Thi Vang Tran med 50 %.
Hva er omsetningen til T&v Nails AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 853 152 kr, opp 56 % fra 2024. Egenkapitalen var −1 944 kr ved årsslutt.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.