Haraldvollveien 1 AS
- Omsetning
- 820 780
- +1,1 %
- Resultat
- 397 312
- −5,3 %
Om Haraldvollveien 1 AS
Haraldvollveien 1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Målselv, Troms. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Lars Georg Storsletten er daglig leder, og Trond Are Olsen er styreleder. I 2025 hadde Haraldvollveien 1 AS en omsetning på 820 780 kr, en økning på 1 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 397 312 kr. Egenkapitalen var 2,28 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er T. Olsen Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 67 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Målselv, og ett av 76 535 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 896 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av fast eiendom.
Formål
Å eie og drive utleie av fast eiendom, samt hva hermed står i forbindelse. Samt deltakelse i andre selskaper.
API og MCPGET /company/932005778
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932005778" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932005778",
"name": "HARALDVOLLVEIEN 1 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "MÅLSELV", "county": "TROMS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "932005778" })Spør AI-assistenten
Når ble Haraldvollveien 1 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Målselv holder Haraldvollveien 1 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Haraldvollveien 1 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +1,1 % fra 2024 · +880 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 820 780 kr | 508 896 kr | 397 312 kr | 2,44 mill kr | 2,28 mill kr | 169 366 kr |
| 2024 | 811 621 kr | 534 498 kr | 419 529 kr | 2,04 mill kr | 1,88 mill kr | 160 988 kr |
| 2023 | 83 750 kr | −146 677 kr | −114 391 kr | 1,46 mill kr | 1,46 mill kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er avskrivninger, som utgjør om lag 27 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 29 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 750 000 kr (31 % av balansen)
API og MCPGET /company/932005778/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932005778/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932005778",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 820780,
"operating_profit": 508896,
"net_profit": 397312,
"equity": 2275175,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 811621,
"operating_profit": 534498,
"net_profit": 419529,
"equity": 1877863,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "932005778" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Haraldvollveien 1 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Haraldvollveien 1 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Haraldvollveien 1 AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 02.09.2023Styre
1Sist endret 19.12.2023Regnskapsfører
1Sist endret 04.04.2024API og MCPGET /company/932005778/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932005778/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932005778",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "932005778" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Haraldvollveien 1 AS?
Hvem er regnskapsfører for Haraldvollveien 1 AS?
List alle roller i Haraldvollveien 1 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| T. Olsen Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 600 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/932005778/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932005778/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932005778",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "T. OLSEN HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "932005778" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Haraldvollveien 1 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Haraldvollveien 1 AS eier T. Olsen Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Haraldvollveien 1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av T. Olsen Holding AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/932005778/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932005778/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932005778",
"chain": [
{ "org_no": "993471887", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "932005778", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "932005778" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Haraldvollveien 1 AS?
Hvem eier Haraldvollveien 1 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Haraldvollveien 1 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Målselv | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 19.12.2023 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
| 19.12.2023 | Signatur ↗ |
| 19.12.2023 | Styre ↗ |
| 2.9.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 2.9.2023 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/932005778/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932005778/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932005778",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "932005778" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Haraldvollveien 1 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Haraldvollveien 1 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Haraldvollveien 1 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 93,1 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 8,63 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,07 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 17,5 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/932005778/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/932005778/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "932005778",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64534,
"revenue": { "value": 820780, "percentile": 0.5737 },
"operating_margin": { "value": 0.62, "percentile": 0.7266 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "932005778" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Haraldvollveien 1 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Haraldvollveien 1 AS på i bransjen?
Hvor ligger Haraldvollveien 1 AS blant de 64534 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Haraldvollveien 1 AS
Hvor stor er bransjen Haraldvollveien 1 AS tilhører?
Haraldvollveien 1 AS er ett av 67 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Målselv, og ett av 76 535 på landsbasis.
Hvor lenge har Haraldvollveien 1 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Haraldvollveien 1 AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 10 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Haraldvollveien 1 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Haraldvollveien 1 AS i Brønnøysundregistrene.
Hva driver Haraldvollveien 1 AS med?
Haraldvollveien 1 AS er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom (næringskode 68.200). Registrert aktivitet: Utleie av fast eiendom.
Hvem leder Haraldvollveien 1 AS?
Lars Georg Storsletten er registrert som daglig leder i Haraldvollveien 1 AS.
Hvem er styreleder i Haraldvollveien 1 AS?
Styrets leder i Haraldvollveien 1 AS er Trond Are Olsen.
Hvem er største aksjonær i Haraldvollveien 1 AS?
Største aksjonær i Haraldvollveien 1 AS er T. Olsen Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Haraldvollveien 1 AS med overskudd?
Haraldvollveien 1 AS hadde i 2025 en omsetning på 820 780 kr og et overskudd på 397 312 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor mye egenkapital har Haraldvollveien 1 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Haraldvollveien 1 AS en egenkapital på 2,28 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 93,1 %.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Troms
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.