- Omsetning
- 25,4 mill
- +26,4 %
- Resultat
- 190 774
- 4 års regnskap
Om T&s Bygg AS
T&s Bygg AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nordre Follo, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Snekkerarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Tomasz Pawlus er styrets leder. Selskapet er ett av 145 innen snekkerarbeid i Nordre Follo, og ett av 11 278 i Norge. Det ble etablert samme år som 940 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.
Formål
Tjenester innen generelle bygg- og oppussingstjenester; rehabilitering av bygninger ut- og innvendig, oppføring av bygninger, håndverkertjenester, renholdstjenester.
AI-sammendrag
Sterk omsetningsvekst på 26% til 25 mill. kr allerede i sitt andre driftsår viser at selskapet har funnet fotfeste i snekker- og rehabiliteringsmarkedet i Nordre Follo. Egenkapitalandelen er imidlertid svak med kun 340K kr mot 3M kr i gjeld, noe som gir begrenset finansiell buffer og gjør selskapet sårbart ved eventuelle kontraktsavbrudd eller likviditetspress. Heleid av TMT Gruppen AS med signaturrett samlet hos styreleder gir en konsentrert styringsstruktur som kan gi handlekraft, men også økt avhengighet av enkeltpersoner.
API og MCPGET /company/931978047
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931978047" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931978047",
"name": "T&S BYGG AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.320",
"nace_desc": "Snekkerarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORDRE FOLLO", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "931978047" })Spør AI-assistenten
Hvor i Nordre Follo holder T&s Bygg AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er T&s Bygg AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver T&s Bygg AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2022–2025 · +26,4 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25,36 mill kr | 216 645 kr | 190 774 kr | 3,04 mill kr | 339 502 kr | 2,70 mill kr |
| 2024 | 20,07 mill kr | −266 736 kr | −315 933 kr | 3,55 mill kr | −607 975 kr | 4,16 mill kr |
| 2023 | 15,65 mill kr | −27 984 kr | −52 079 kr | 1,99 mill kr | −292 041 kr | 2,28 mill kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 68 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 24 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 27 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 54 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Gjeld til konsernselskaper
- 790 000 kr (26 % av balansen)
API og MCPGET /company/931978047/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931978047/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931978047",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 25360907,
"operating_profit": 216645,
"net_profit": 190774,
"equity": 339502,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 20065461,
"operating_profit": -266736,
"net_profit": -315933,
"equity": -607975,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "931978047" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for T&s Bygg AS per år.
Hvordan har omsetningen til T&s Bygg AS utviklet seg fra 2022 til 2025?
Hva var driftsmarginen til T&s Bygg AS i 2025?
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 28.06.2024Regnskapsfører
1Sist endret 13.01.2026Revisor
1Sist endret 03.12.2025API og MCPGET /company/931978047/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931978047/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931978047",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "931978047" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for T&s Bygg AS?
List alle roller i T&s Bygg AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i T&s Bygg AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Tmt Gruppen AS100 %
- Ts Bygg Invest AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Tmt Gruppen AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/931978047/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931978047/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931978047",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "TMT GRUPPEN AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "931978047" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har T&s Bygg AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier T&s Bygg AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av T&s Bygg AS eier Tmt Gruppen AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/931978047/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931978047/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931978047",
"chain": [
{ "org_no": "936418090", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "931978047", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "931978047" })Spør AI-assistenten
Hvem eier T&s Bygg AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| T&s Bygg AS | BEDR | Snekkerarbeid | Nordre Follo | − |
Kunngjøringer12
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 3.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.12.2025 | Revisor ↗ |
| 14.10.2025 | Kapital ↗ |
| 14.10.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 19.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.10.2024 | Revisor ↗ |
| 15.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.6.2024 | Styre ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 13.12.2023 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/931978047/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931978047/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931978047",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-12-03", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "931978047" })Spør AI-assistenten
Når ble T&s Bygg AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte T&s Bygg AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i T&s Bygg AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:9→-
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 67,8 % av driftsinntektene — 27,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,9 % | 2,5 % |
| Resultatmargin | 0,8 % | 1,6 % |
| Egenkapitalandel | 11,2 % | 26,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,16 | 1,22 |
| Gjeldsgrad | 7,95 | 1,37 |
| Egenkapitalrentabilitet | 56,2 % | 17,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +26,4 % | -1,5 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 67,8 % | 40,0 % |
| Lønnskostnad | 23,5 % | 38,2 % |
| Annen driftskostnad | 7,4 % | 14,0 % |
| Avskrivninger | 0,5 % | 1,3 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/931978047/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931978047/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931978047",
"nace_code": "43.320",
"industry_count": 2779,
"revenue": { "value": 25360907, "percentile": 0.9588 },
"operating_margin": { "value": 0.0085, "percentile": 0.4202 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "931978047" })Spør AI-assistenten
Er T&s Bygg AS blant de største selskapene innen snekkerarbeid?
Hvor solid er T&s Bygg AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til T&s Bygg AS på i bransjen?
Godkjenninger og registre
T&s Bygg AS har sentral godkjenning for byggevirksomhet fra Direktoratet for byggkvalitet innen 2 godkjenningsområder.
| Funksjon | Godkjenningsområde | Tiltaksklasse |
|---|---|---|
| Utførende | Plasstøpte betongkonstruksjoner | 1 |
| Utførende | Tømrerarbeid og montering av trekonstruksjoner | 1 |
Kilde: Direktoratet for byggkvalitet
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om T&s Bygg AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som T&s Bygg AS?
Det er registrert 11 278 selskaper i Norge innen snekkerarbeid, hvorav 145 i Nordre Follo.
Er T&s Bygg AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 31 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 940 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til T&s Bygg AS?
T&s Bygg AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem sitter i styret i T&s Bygg AS?
Tomasz Pawlus er registrert som styreleder i T&s Bygg AS, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i T&s Bygg AS?
Største aksjonær i T&s Bygg AS er Tmt Gruppen AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er T&s Bygg AS en del av et konsern?
T&s Bygg AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Tmt Gruppen AS, som eier 100 % av selskapet.
Hvordan går det økonomisk med T&s Bygg AS?
I 2025 omsatte T&s Bygg AS for 25,36 mill kr, opp 26 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 190 774 kr.
Hvor solid er balansen til T&s Bygg AS?
Egenkapitalen i T&s Bygg AS var 339 502 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 11,2 % av totalkapitalen.
Hvilke godkjenninger har T&s Bygg AS?
I offentlige godkjenningsregistre er T&s Bygg AS oppført med sentral godkjenning for byggevirksomhet fra Direktoratet for byggkvalitet innen 2 godkjenningsområder. Detaljene vises i seksjonen Godkjenninger og registre på denne siden.
Hvor ligger T&s Bygg AS?
Forretningsadressen til T&s Bygg AS er Svaleveien 8A, 1404, SIGGERUD i Nordre Follo kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.