7endefar AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 80 570
- 4 års regnskap
Om 7endefar AS
7endefar AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nordre Follo, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Odd Gunnar Haug er daglig leder, og Odd Gunnar Haug er styreleder. I 2025 hadde 7endefar AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 80 570 kr. Egenkapitalen var 166 090 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Odd Gunnar Haug med 95 % av aksjene. Selskapet er ett av 292 innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer i Nordre Follo, og ett av 16 126 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 453 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
API og MCPGET /company/931930311
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931930311" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931930311",
"name": "7ENDEFAR AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "62.200",
"nace_desc": "Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORDRE FOLLO", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "931930311" })Spør AI-assistenten
Hva driver 7endefar AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over 7endefar AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er 7endefar AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2022–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −7 542 kr | 80 570 kr | 190 340 kr | 166 090 kr | 24 250 kr |
| 2024 | 0 kr | −24 626 kr | −23 315 kr | 95 521 kr | 85 521 kr | 10 000 kr |
| 2023 | 0 kr | −6 755 kr | −6 731 kr | 118 835 kr | 108 835 kr | 10 000 kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 32 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 100 000 kr (53 % av balansen)
API og MCPGET /company/931930311/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931930311/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931930311",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -7542, "net_profit": 80570, "equity": 166090, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -24626, "net_profit": -23315, "equity": 85521, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "931930311" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for 7endefar AS per år.
Hvordan har omsetningen til 7endefar AS utviklet seg fra 2022 til 2025?
Hva var driftsmarginen til 7endefar AS i 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 22.08.2023Styre
1Sist endret 22.08.2023Regnskapsfører
1Sist endret 23.01.2024Revisor
1Sist endret 23.02.2024API og MCPGET /company/931930311/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931930311/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931930311",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "931930311" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer 7endefar AS?
Hvem er regnskapsfører for 7endefar AS?
List alle roller i 7endefar AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Odd Gunnar Haug | Person | Ordinære aksjer | 95,0 % | 28 500 |
| Haug Capital AS | Selskap | Ordinære aksjer | 2,5 % | 750 |
| L Haug Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 2,5 % | 750 |
3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/931930311/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931930311/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931930311",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HAUG CAPITAL AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 2.5, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "L HAUG HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 2.5, "year": 2025, … },
…
],
"total": 3
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "931930311" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av 7endefar AS eier Haug Capital AS, og hvem eier resten?
Er 7endefar AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har 7endefar AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Datterselskaper av 7endefar AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/931930311/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931930311/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931930311",
"chain": [
{ "org_no": "931930311", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "931930311" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har 7endefar AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 23.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.2.2024 | Revisor ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.12.2023 | Kapital ↗ |
| 16.12.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 22.8.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/931930311/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931930311/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931930311",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-23", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-22", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "931930311" })Spør AI-assistenten
Har 7endefar AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for 7endefar AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble 7endefar AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 87,3 % | 57,6 % |
| Likviditetsgrad | 11,25 | 1,71 |
| Gjeldsgrad | 0,15 | 0,46 |
| Egenkapitalrentabilitet | 48,5 % | 9,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/931930311/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931930311/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931930311",
"nace_code": "62.200",
"industry_count": 7355,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0033 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "931930311" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er 7endefar AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger 7endefar AS blant de 7355 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til 7endefar AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
7ENDEFAR AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Kanan AS | Nordre Follo | 100,0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Nordre Follo
1 000+ til i Nordre Follo →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om 7endefar AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som 7endefar AS?
Det er registrert 16 126 selskaper i Norge innen konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av it-systemer, hvorav 292 i Nordre Follo.
Er 7endefar AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 33 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 453 andre selskaper i bransjen etablert.
Er 7endefar AS et aktivt selskap?
7endefar AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i 7endefar AS?
Daglig leder i 7endefar AS er Odd Gunnar Haug, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak 7endefar AS?
Største aksjonær i 7endefar AS er Odd Gunnar Haug med 95 % av aksjene, fulgt av Haug Capital AS (2,5 %) og L Haug Holding AS (2,5 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvilke datterselskaper har 7endefar AS?
7endefar AS har 1 registrert datterselskap: Kanan AS. Hele eierstrukturen vises i Eierstruktur-seksjonen på denne siden.
Hva er omsetningen til 7endefar AS?
7endefar AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et overskudd på 80 570 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor ligger 7endefar AS?
Forretningsadressen til 7endefar AS er Bjørnstjerne Bjørnsons vei 58, 1412, SOFIEMYR i Nordre Follo kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.