Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Smash Care AS

Org.nr 931369873
Omsetning
0
2025
Resultat
−10 282
3 års regnskap
Mer

Om Smash Care AS

Smash Care AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Gjerdrum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Utleie og leasing av sports- og fritidsutstyr. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Gerd Magna Wold er daglig leder, og Gerd Magna Wold er styreleder. I 2025 hadde Smash Care AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 10 282 kr. Egenkapitalen var 768 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Gerd Magna Wold med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 innen utleie og leasing av sports- og fritidsutstyr i Gjerdrum, og ett av 604 i Norge. Det ble etablert samme år som 41 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Utleie av sportsutstyr.

Formål

Investere i selskap som bidrar til bedre helse, både digitalisering og fysisk aktivitet.

API og MCPGET /company/931369873

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931369873" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931369873",
  "name": "SMASH CARE AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "77.210",
  "nace_desc": "Utleie og leasing av sports- og fritidsutstyr",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "GJERDRUM", "county": "AKERSHUS", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "931369873" })

Spør AI-assistenten

  • Gi meg en kort oversikt over Smash Care AS: bransje, adresse og antall ansatte.
  • Hvilken bransje er Smash Care AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
  • Når ble Smash Care AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2023–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−10 282 kr−10 282 kr429 792 kr768 kr429 024 kr
20240 kr−9 430 kr−9 430 kr81 050 kr11 050 kr70 000 kr
20230 kr−3 950 kr−3 950 kr20 480 kr20 480 kr0 kr

Balanse

2025
Eiendeler429 792 kr
Anleggsmidler99 %426 690 krOmløpsmidler1 %3 102 kr
Egenkapital og gjeld429 792 kr
Innskutt egenkapital6 %24 430 krOpptjent egenkapital-6 %−23 662 krKortsiktig gjeld100 %429 024 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader10 282 kr
Ordinært resultat før skatt−10 282 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

API og MCPGET /company/931369873/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931369873/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931369873",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -10282, "net_profit": -10282, "equity": 768, … },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -9430, "net_profit": -9430, "equity": 11050, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "931369873" })

Spør AI-assistenten

  • Hva var driftsmarginen til Smash Care AS i 2025?
  • Hvor stort underskudd hadde Smash Care AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Smash Care AS de siste årene.

Roller og styre2

Daglig leder

1Sist endret 02.01.2025
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 02.01.2025
Styrets lederSignatur
API og MCPGET /company/931369873/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931369873/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931369873",
  "roles": [
    { "role_type": "Daglig leder", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "931369873" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem sitter i styret i Smash Care AS?
  • Hvem er daglig leder og styreleder i Smash Care AS?
  • List alle roller i Smash Care AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.

Aksjonærer

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Gerd Magna WoldPersonOrdinære aksjer100,0 %30 000

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/931369873/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931369873/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931369873",
  "shareholders": [
    …
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "931369873" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Smash Care AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor mange aksjonærer har Smash Care AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Kunngjøringer10

API og MCPGET /company/931369873/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931369873/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931369873",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-07-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-06-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "931369873" })

Spør AI-assistenten

  • Hva er de siste kunngjøringene for Smash Care AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Smash Care AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Smash Care AS sist godkjent årsregnskap?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel0,2 %32,6 %
Likviditetsgrad0,011,24
Gjeldsgrad558,630,85
Egenkapitalrentabilitet-1338,8 %5,1 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/931369873/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/931369873/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "931369873",
  "nace_code": "77.210",
  "industry_count": 269,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "931369873" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor ligger Smash Care AS blant de 269 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Smash Care AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Smash Care AS blant de største selskapene innen utleie og leasing av sports- og fritidsutstyr?

Investeringer

SMASH CARE AS eier aksjer i 3 selskaper

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Wecovercare ASOslo19,7 %20242025Aktiv
Medcube ASBodø14,0 %20242025Aktiv
Hirkjølen Eiendom ASRingebu4,9 %20242025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Spørsmål og svar om Smash Care AS

Hvor stor er bransjen Smash Care AS tilhører?

Smash Care AS er ett av 2 selskaper innen utleie og leasing av sports- og fritidsutstyr i Gjerdrum, og ett av 604 på landsbasis.

Hvor lenge har Smash Care AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Smash Care AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 33 % av selskapene i bransjen.

Er Smash Care AS et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Smash Care AS i Brønnøysundregistrene.

Hva gjør Smash Care AS?

Smash Care AS er registrert i bransjen Utleie og leasing av sports- og fritidsutstyr (næringskode 77.210). Registrert aktivitet: Utleie av sportsutstyr.

Hvilken selskapsform har Smash Care AS?

Organisasjonsformen til Smash Care AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem leder Smash Care AS?

Gerd Magna Wold er registrert som daglig leder i Smash Care AS.

Hvem er styreleder i Smash Care AS?

Styrets leder i Smash Care AS er Gerd Magna Wold.

Hvem er største aksjonær i Smash Care AS?

Største aksjonær i Smash Care AS er Gerd Magna Wold med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Går Smash Care AS med overskudd?

I 2025 omsatte Smash Care AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 10 282 kr.

Hvor holder Smash Care AS til?

Smash Care AS holder til i Rognvegen 10, 2022, GJERDRUM, i Gjerdrum kommune i Akershus.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Akershus