Mabra Invest AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −5 107
- −906,8 %
Om Mabra Invest AS
Mabra Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Marius Abrahamsen er styrets leder. I 2025 hadde Mabra Invest AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 5 107 kr. Egenkapitalen var 19 299 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Marius Abrahamsen med 100 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 5 810 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Investering i aksjer og verdipapirer.
Formål
Investeringer i verdipapirer, fast eiendom, virksomheter, herunder deltakelse i andre selskaper samt alt som naturlig står i forbindelse herved.
API og MCPGET /company/931136739
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931136739" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931136739",
"name": "MABRA INVEST AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "931136739" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Mabra Invest AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Mabra Invest AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Mabra Invest AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2022–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −4 908 kr | −5 107 kr | 123 799 kr | 19 299 kr | 104 500 kr |
| 2024 | 0 kr | −514 kr | 633 kr | 124 405 kr | 24 405 kr | 100 000 kr |
| 2023 | 0 kr | −5 872 kr | −6 227 kr | 140 368 kr | 23 773 kr | 116 595 kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 13 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/931136739/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931136739/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931136739",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -4908, "net_profit": -5107, "equity": 19299, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -514, "net_profit": 633, "equity": 24405, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "931136739" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Mabra Invest AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Mabra Invest AS per år.
Hvordan har omsetningen til Mabra Invest AS utviklet seg fra 2022 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 29.03.2023API og MCPGET /company/931136739/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931136739/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931136739",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "931136739" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Mabra Invest AS?
List alle roller i Mabra Invest AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Marius Abrahamsen | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/931136739/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931136739/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931136739",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "931136739" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Mabra Invest AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Mabra Invest AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.1.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.1.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 23.10.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 25.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.3.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/931136739/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931136739/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931136739",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-01-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "931136739" })Spør AI-assistenten
Når ble Mabra Invest AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Mabra Invest AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Mabra Invest AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 15,6 % | 85,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,16 | 3,55 |
| Gjeldsgrad | 5,41 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | -26,5 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/931136739/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931136739/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931136739",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45461,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0021 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "931136739" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Mabra Invest AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Mabra Invest AS blant de 45461 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Mabra Invest AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
MABRA INVEST AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Ecotank AS | Oslo | 0,0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
| Atlantica Psv AS | Oslo | 0,0 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Mabra Invest AS
Er Mabra Invest AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 48 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 5 810 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Mabra Invest AS i Enhetsregisteret?
Mabra Invest AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva slags selskap er Mabra Invest AS?
Mabra Invest AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Mabra Invest AS?
Marius Abrahamsen er registrert som styreleder i Mabra Invest AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Mabra Invest AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Marius Abrahamsen største eier i Mabra Invest AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Mabra Invest AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 19 299 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Mabra Invest AS?
I 2025 hadde Mabra Invest AS et driftsresultat på −4 908 kr.
Hva er aksjekapitalen i Mabra Invest AS?
Mabra Invest AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 1 000 aksjer.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Mabra Invest AS?
Mabra Invest AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Mabra Invest AS?
Forretningsadressen til Mabra Invest AS er c/o Marius Abrahamsen Ivan Bjørndals gate 2, 0472, OSLO i Oslo kommune.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.