Langhus Vvs AS
- Omsetning
- 1,0 mill
- +9,9 %
- Resultat
- 261
- 3 års regnskap
Om Langhus Vvs AS
Langhus Vvs AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nordre Follo, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Rørleggerarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Erxhan Memishi er styrets leder. I 2025 hadde Langhus Vvs AS en omsetning på 1,02 mill kr, en økning på 10 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 261 kr. Egenkapitalen var 102 024 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Burim Zekir med 33,3 % av aksjene. Selskapet er ett av 75 innen rørleggerarbeid i Nordre Follo, og ett av 4 976 i Norge. Det ble etablert samme år som 311 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet
VVS-arbeid og tilhørende virksomhet, herunder utførelse av alle typer oppdrag innen modernisering.
Formål
VVS-arbeid og tilhørende virksomhet, herunder utførelse av alle typer oppdrag innen modernisering, rehabilitering og service.
API og MCPGET /company/931119729
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931119729" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931119729",
"name": "LANGHUS VVS AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.221",
"nace_desc": "Rørleggerarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORDRE FOLLO", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "931119729" })Spør AI-assistenten
Hva driver Langhus Vvs AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Langhus Vvs AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Langhus Vvs AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +9,9 % fra 2024 · +5,5 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,02 mill kr | 6 417 kr | 261 kr | 544 433 kr | 102 024 kr | 442 408 kr |
| 2024 | 924 127 kr | −10 790 kr | −8 839 kr | 276 283 kr | 101 763 kr | 174 520 kr |
| 2023 | 963 038 kr | 33 830 kr | 26 173 kr | 373 593 kr | 110 603 kr | 262 990 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 51 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 47 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/931119729/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931119729/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931119729",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 1015630, "operating_profit": 6417, "net_profit": 261, "equity": 102024, … },
{ "year": 2024, "revenue": 924127, "operating_profit": -10790, "net_profit": -8839, "equity": 101763, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "931119729" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Langhus Vvs AS per år.
Hvordan har omsetningen til Langhus Vvs AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Langhus Vvs AS i 2025?
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 28.03.2023Regnskapsfører
1Sist endret 30.03.2023API og MCPGET /company/931119729/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931119729/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931119729",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "931119729" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Langhus Vvs AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Langhus Vvs AS?
Hvem er regnskapsfører for Langhus Vvs AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Burim Zekir | Person | Ordinære aksjer | 33,3 % | 100 |
| Elz Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 33,3 % | 100 |
| Erxhan Memishi | Person | Ordinære aksjer | 33,3 % | 100 |
3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/931119729/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931119729/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931119729",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "ELZ HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 33.33, "year": 2025, … },
…
],
"total": 3
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "931119729" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Langhus Vvs AS eier Elz Holding AS, og hvem eier resten?
Er Langhus Vvs AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Langhus Vvs AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Langhus Vvs AS | BEDR | Rørleggerarbeid | Nordre Follo | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 28.3.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/931119729/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931119729/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931119729",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "931119729" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Langhus Vvs AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Langhus Vvs AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Langhus Vvs AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:43.220 VVS-arbeid→43.221 Rørleggerarbeid
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 18,7 % | 40,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,48 | 1,63 |
| Gjeldsgrad | 4,34 | 1,09 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,3 % | 15,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/931119729/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/931119729/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "931119729",
"nace_code": "43.221",
"industry_count": 3306,
"revenue": { "value": 1015630, "percentile": 0.3245 },
"operating_margin": { "value": 0.0063, "percentile": 0.3217 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "931119729" })Spør AI-assistenten
Er Langhus Vvs AS blant de største selskapene innen rørleggerarbeid?
Hvor solid er Langhus Vvs AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Langhus Vvs AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Langhus Vvs AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Langhus Vvs AS?
Det er registrert 4 976 selskaper i Norge innen rørleggerarbeid, hvorav 75 i Nordre Follo.
Er Langhus Vvs AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 24 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 311 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Langhus Vvs AS et aktivt selskap?
Langhus Vvs AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem sitter i styret i Langhus Vvs AS?
Erxhan Memishi er registrert som styreleder i Langhus Vvs AS, i et styre med 2 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Langhus Vvs AS?
Største aksjonær i Langhus Vvs AS er Burim Zekir med 33,3 % av aksjene, fulgt av Elz Holding AS (33,3 %) og Erxhan Memishi (33,3 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Langhus Vvs AS?
I 2025 omsatte Langhus Vvs AS for 1,02 mill kr, opp 10 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 261 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Langhus Vvs AS?
Langhus Vvs AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Langhus Vvs AS?
Forretningsadressen til Langhus Vvs AS er Vevelstadåsen 45, 1405, LANGHUS i Nordre Follo kommune.
Er Langhus Vvs AS registrert i MVA-registeret?
Langhus Vvs AS er registrert i MVA-registeret (siden 2023) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Langhus Vvs AS?
Langhus Vvs AS har org.nr 931 119 729 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.