S.e Solutions AS
Org.nr 931018841
Om S.e Solutions AS
S.e Solutions AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Skien, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Rørleggerarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Tor Erik Wold Knudsen er daglig leder, og Tor Erik Wold Knudsen er styreleder. I 2025 hadde S.e Solutions AS en omsetning på 199 551 kr, en økning på 8 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 24 639 kr. Egenkapitalen var 165 808 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Stine-Jeanett Wold Knudsen med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 57 innen rørleggerarbeid i Skien, og ett av 4 970 i Norge. Det ble etablert samme år som 312 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet og formål
Kurs, Opplæring, Vaktmester, sveising, rørlegger, Varmepumpe.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 199 551 kr | 27 921 kr | 24 639 kr | 190 032 kr | 165 808 kr | 24 224 kr |
| 2024 | 184 577 kr | 108 770 kr | 86 992 kr | 167 419 kr | 141 168 kr | 26 250 kr |
| 2023 | 53 580 kr | 32 912 kr | 24 177 kr | 61 250 kr | 54 177 kr | 7 073 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 74 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 14.03.2023Styre
1Sist endret 14.03.2023Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Stine-Jeanett Wold Knudsen | Person | Ordinære aksjer | 50.0 % | 15 000 |
| Tor Erik Wold Knudsen | Person | Ordinære aksjer | 50.0 % | 15 000 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| S.e Solutions AS | BEDR | Rørleggerarbeid | Skien | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.3.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:43.220 VVS-arbeid→43.221 Rørleggerarbeid
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 87,3 % | 40,7 % |
| Likviditetsgrad | 6,18 | 1,63 |
| Gjeldsgrad | 0,15 | 1,09 |
| Egenkapitalrentabilitet | 14,9 % | 15,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså i Skien
1 000+ til i Skien →Godt å vite om S.e Solutions AS
Hvor stor er bransjen S.e Solutions AS tilhører?
S.e Solutions AS er ett av 57 selskaper innen rørleggerarbeid i Skien, og ett av 4 970 på landsbasis.
Hvor lenge har S.e Solutions AS eksistert sammenlignet med bransjen?
S.e Solutions AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 24 % av selskapene i bransjen.
Er S.e Solutions AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for S.e Solutions AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er S.e Solutions AS?
Organisasjonsformen til S.e Solutions AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder S.e Solutions AS?
Tor Erik Wold Knudsen er registrert som daglig leder i S.e Solutions AS.
Hvem er største aksjonær i S.e Solutions AS?
Største aksjonær i S.e Solutions AS er Stine-Jeanett Wold Knudsen med 50 % av aksjene, fulgt av Tor Erik Wold Knudsen (50 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte S.e Solutions AS for i 2025?
I 2025 omsatte S.e Solutions AS for 199 551 kr, opp 8 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 24 639 kr.
Er S.e Solutions AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2023. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.