Nm Procurement Services AS
Org.nr 930987581
Om Nm Procurement Services AS
Nm Procurement Services AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Annen teknisk konsulentvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Nodirjon Mirzaqulov er daglig leder, og Nodirjon Mirzaqulov er styreleder. I 2025 hadde Nm Procurement Services AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 70,72K kr. Egenkapitalen var 541,21K kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nodirjon Mirzaqulov med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 197 innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Oslo, og ett av 18 435 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 306 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Innkjøp konsulenttjenester til olje og gass, energi prosjekter. Logistikk og ekspedisjonstjenester.
Formål
Innkjøpskonsulenttjenester til olje- og gass- og energiindustrien.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −49,76K kr | 70,72K kr | 558,99K kr | 541,21K kr | 17,78K kr |
| 2024 | 29,10K kr | −27,95K kr | −28,06K kr | 489,71K kr | 470,49K kr | 19,23K kr |
| 2023 | 1,70 mill kr | 601,74K kr | 468,54K kr | 768,24K kr | 498,54K kr | 269,70K kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 22 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 09.03.2023Styre
1Sist endret 09.03.2023Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Nodirjon Mirzaqulov | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 10 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nm Procurement Services AS | BEDR | Annen teknisk konsulentvirksomhet | Oslo | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 3.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.3.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 96,8 % | 54,5 % |
| Likviditetsgrad | 30,93 | 1,79 |
| Gjeldsgrad | 0,03 | 0,47 |
| Egenkapitalrentabilitet | 13,1 % | 9,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Nm Procurement Services AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Nm Procurement Services AS?
Det er registrert 18 435 selskaper i Norge innen annen teknisk konsulentvirksomhet, hvorav 2 197 i Oslo.
Er Nm Procurement Services AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 28 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 306 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Nm Procurement Services AS i Enhetsregisteret?
Nm Procurement Services AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Nm Procurement Services AS med?
Nm Procurement Services AS driver innen annen teknisk konsulentvirksomhet, med NACE-kode 71.129 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Innkjøp konsulenttjenester til olje og gass, energi prosjekter.
Hvem er daglig leder i Nm Procurement Services AS?
Daglig leder i Nm Procurement Services AS er Nodirjon Mirzaqulov, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Nm Procurement Services AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Nodirjon Mirzaqulov største eier i Nm Procurement Services AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Nm Procurement Services AS?
I 2025 omsatte Nm Procurement Services AS for 0 kr, ned 100 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 70,72K kr.
Er Nm Procurement Services AS registrert i MVA-registeret?
Nm Procurement Services AS er registrert i MVA-registeret (siden 2023) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.