Rafal Spo Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −10 025
- 3 års regnskap
Om Rafal Spo Holding AS
Rafal Spo Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Sula, Møre Og Romsdal. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Rafal Leon Bialk er daglig leder, og Rafal Leon Bialk er styreleder. I 2025 hadde Rafal Spo Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 10 025 kr. Egenkapitalen var 2 612 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Rafal Leon Bialk med 100 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 5 810 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Investering i aksjer og verdipapirer.
Formål
Bearbeiding og overflatebehandling av metaller, samt investering i andre selskap med egenkapital og lån, samt annen virksomhet som faller under dette.
API og MCPGET /company/930920428
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930920428" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930920428",
"name": "RAFAL SPO HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SULA", "county": "MØRE OG ROMSDAL", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930920428" })Spør AI-assistenten
Er Rafal Spo Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Rafal Spo Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Rafal Spo Holding AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −10 025 kr | −10 025 kr | 24 637 kr | 2 612 kr | 22 025 kr |
| 2024 | 0 kr | −11 792 kr | −11 792 kr | 24 637 kr | 12 637 kr | 12 000 kr |
| 2023 | 0 kr | −2 kr | −2 kr | 24 429 kr | 24 429 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/930920428/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930920428/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930920428",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -10025, "net_profit": -10025, "equity": 2612, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -11792, "net_profit": -11792, "equity": 12637, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930920428" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Rafal Spo Holding AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Rafal Spo Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Rafal Spo Holding AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 01.03.2023Styre
1Sist endret 01.03.2023Regnskapsfører
1Sist endret 01.03.2023API og MCPGET /company/930920428/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930920428/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930920428",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930920428" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Rafal Spo Holding AS?
Hvem er regnskapsfører for Rafal Spo Holding AS?
List alle roller i Rafal Spo Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Rafal Leon Bialk | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 300 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930920428/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930920428/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930920428",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930920428" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Rafal Spo Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Rafal Spo Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 15.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.12.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.3.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930920428/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930920428/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930920428",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930920428" })Spør AI-assistenten
Når leverte Rafal Spo Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Rafal Spo Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Rafal Spo Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 10,6 % | 85,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,07 | 3,56 |
| Gjeldsgrad | 8,43 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | -383,8 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930920428/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930920428/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930920428",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45463,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0021 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930920428" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Rafal Spo Holding AS blant de 45463 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Rafal Spo Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Rafal Spo Holding AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Investeringer
RAFAL SPO HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Spo AS | Vestnes | 0,3 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Sula
1 000+ til i Sula →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Rafal Spo Holding AS
Hvor lenge har Rafal Spo Holding AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Rafal Spo Holding AS ble etablert i 2023 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 48 % av selskapene i bransjen.
Er Rafal Spo Holding AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Rafal Spo Holding AS i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Organisasjonsformen til Rafal Spo Holding AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Rafal Spo Holding AS?
Rafal Leon Bialk er registrert som daglig leder i Rafal Spo Holding AS.
Hvilke eiere står bak Rafal Spo Holding AS?
Største aksjonær i Rafal Spo Holding AS er Rafal Leon Bialk med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Rafal Spo Holding AS med overskudd?
Rafal Spo Holding AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 10 025 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Rafal Spo Holding AS?
Driftsresultatet for 2025 var −10 025 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor solid er økonomien i Rafal Spo Holding AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Rafal Spo Holding AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvilken regnskapsfører bruker Rafal Spo Holding AS?
I Enhetsregisteret er Rafal Spo Holding AS registrert med regnskapsfører Admento AS.
Alle kommuner i Møre Og Romsdal
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.