Rml 1 AS
- Omsetning
- 355 380
- +145,1 %
- Resultat
- −273 273
- 3 års regnskap
Om Rml 1 AS
Rml 1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Skien, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Gunnar Arnt Eilefsen er styrets leder. I 2025 hadde Rml 1 AS en omsetning på 355 380 kr, en økning på 145 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 273 273 kr. Egenkapitalen var −293 907 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Peisovnspesialisten AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 773 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Skien, og ett av 76 533 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 896 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Oppføring og utleie av fast eiendom.
API og MCPGET /company/930848719
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848719" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848719",
"name": "RML 1 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SKIEN", "county": "TELEMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930848719" })Spør AI-assistenten
Når ble Rml 1 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Skien holder Rml 1 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Rml 1 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +145,1 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 355 380 kr | 199 283 kr | −273 273 kr | 4,07 mill kr | −293 907 kr | 4,36 mill kr |
| 2024 | 145 000 kr | 10 399 kr | −11 003 kr | 4,40 mill kr | −20 633 kr | 4,42 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −40 828 kr | −31 061 kr | 969 262 kr | −9 631 kr | 978 892 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 4,3 mill kr
API og MCPGET /company/930848719/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848719/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848719",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 355380,
"operating_profit": 199283,
"net_profit": -273273,
"equity": -293907,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 145000, "operating_profit": 10399, "net_profit": -11003, "equity": -20633, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930848719" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Rml 1 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Rml 1 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Rml 1 AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Roller og styre3
Styre
1Sist endret 20.08.2024Regnskapsfører
2Sist endret 28.05.2025API og MCPGET /company/930848719/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848719/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848719",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930848719" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Rml 1 AS?
Hvem er regnskapsfører for Rml 1 AS?
List alle roller i Rml 1 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Gundersen Utvikling AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Peisovnspesialisten AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930848719/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848719/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848719",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "PEISOVNSPESIALISTEN AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930848719" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Rml 1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Rml 1 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Rml 1 AS eier Peisovnspesialisten AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/930848719/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848719/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848719",
"chain": [
{ "org_no": "987020512", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "930848719", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "930848719" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Rml 1 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Rml 1 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Skien | − |
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.3.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 20.8.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 20.8.2024 | Styre ↗ |
| 26.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.2.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930848719/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848719/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848719",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-08", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930848719" })Spør AI-assistenten
Når leverte Rml 1 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Rml 1 AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Rml 1 AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -7,2 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,05 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930848719/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848719/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848719",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64534,
"revenue": { "value": 355380, "percentile": 0.4306 },
"operating_margin": { "value": 0.5608, "percentile": 0.6551 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930848719" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Rml 1 AS blant de 64534 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Rml 1 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Rml 1 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Rml 1 AS
Hvor stor er bransjen Rml 1 AS tilhører?
Rml 1 AS er ett av 773 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Skien, og ett av 76 533 på landsbasis.
Hvor lenge har Rml 1 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Rml 1 AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 12 % av selskapene i bransjen.
Er Rml 1 AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Rml 1 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i Rml 1 AS?
Styrets leder i Rml 1 AS er Gunnar Arnt Eilefsen.
Hvem eier Rml 1 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Peisovnspesialisten AS største eier i Rml 1 AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Rml 1 AS for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 355 380 kr, opp 145 % fra 2024. Egenkapitalen var −293 907 kr ved årsslutt.
Hvor stor aksjekapital har Rml 1 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Rml 1 AS er 30 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor solid er økonomien i Rml 1 AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Rml 1 AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvor holder Rml 1 AS til?
Rml 1 AS holder til i Kjørbekkdalen 15, 3735, SKIEN, i Skien kommune i Telemark.
Hvilket org.nr har Rml 1 AS?
Rml 1 AS har org.nr 930 848 719 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.