Rml 4 AS
- Omsetning
- 240 000
- 2025
- Resultat
- −22 580
- 3 års regnskap
Om Rml 4 AS
Rml 4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Skien, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Håkon Kallestad er styrets leder. I 2025 hadde Rml 4 AS en omsetning på 240 000 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 22 580 kr. Egenkapitalen var −50 897 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Helt Elektrisk AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 773 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Skien, og ett av 76 533 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 896 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Oppføring og utleie av fast eiendom.
Formål
Å eie og administrere fast eiendom samt virksomhet som står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/930848573
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848573" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848573",
"name": "RML 4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SKIEN", "county": "TELEMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930848573" })Spør AI-assistenten
Er Rml 4 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Rml 4 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Rml 4 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 240 000 kr | −9 650 kr | −22 580 kr | 5,37 mill kr | −50 897 kr | 5,42 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −42 143 kr | −33 005 kr | 5,22 mill kr | −28 317 kr | 5,25 mill kr |
| 2023 | 0 kr | −23 881 kr | −16 742 kr | 1,23 mill kr | 4 688 kr | 1,23 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 5,2 mill kr (97 % av balansen)
API og MCPGET /company/930848573/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848573/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848573",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 240000, "operating_profit": -9650, "net_profit": -22580, "equity": -50897, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -42143, "net_profit": -33005, "equity": -28317, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930848573" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Rml 4 AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Rml 4 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Rml 4 AS de siste årene.
Roller og styre3
Styre
1Sist endret 18.03.2025Regnskapsfører
2Sist endret 16.06.2026API og MCPGET /company/930848573/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848573/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848573",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930848573" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Rml 4 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Rml 4 AS?
Hvem er regnskapsfører for Rml 4 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Helt Elektrisk AS100 %
- Rødmyr Næringseiendom AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Helt Elektrisk AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930848573/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848573/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848573",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HELT ELEKTRISK AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930848573" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Rml 4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Rml 4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Rml 4 AS eier Helt Elektrisk AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Helt Elektrisk AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/930848573/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848573/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848573",
"chain": [
{ "org_no": "926868373", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "930848573", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "930848573" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Rml 4 AS?
Hvem eier Rml 4 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Rml 4 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Skien | − |
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 23.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.3.2025 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
| 18.3.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 18.3.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 18.3.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 18.3.2025 | Styre ↗ |
| 26.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.2.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930848573/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848573/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848573",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-23", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-05", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930848573" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Rml 4 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Rml 4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Rml 4 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+KULLTANGEN REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre+FLEXUS AS(Regnskapsfører)−KULLTANGEN REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -0,9 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,01 | 1,76 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930848573/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930848573/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930848573",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64534,
"revenue": { "value": 240000, "percentile": 0.3811 },
"operating_margin": { "value": -0.0402, "percentile": 0.1977 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930848573" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Rml 4 AS på i bransjen?
Hvor ligger Rml 4 AS blant de 64534 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Rml 4 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Rml 4 AS
Hvor stor er bransjen Rml 4 AS tilhører?
Rml 4 AS er ett av 773 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Skien, og ett av 76 533 på landsbasis.
Hvor lenge har Rml 4 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Rml 4 AS ble etablert i 2023 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 12 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Rml 4 AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Rml 4 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er største aksjonær i Rml 4 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Helt Elektrisk AS største eier i Rml 4 AS med 100 % av aksjene.
Hvem er morselskapet til Rml 4 AS?
Selskapet er datterselskap av Helt Elektrisk AS (100 % eierandel).
Går Rml 4 AS med overskudd?
I 2025 omsatte Rml 4 AS for 240 000 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 22 580 kr.
Hvor mye egenkapital har Rml 4 AS?
Ved utgangen av 2025 hadde Rml 4 AS en egenkapital på −50 897 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på −0,9 %.
Hvor stor aksjekapital har Rml 4 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Rml 4 AS er 30 000 kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvilken regnskapsfører bruker Rml 4 AS?
I Enhetsregisteret er Rml 4 AS registrert med regnskapsfører Kulltangen Regnskap AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.