Enzin AS
- Omsetning
- 0
- −100 %
- Resultat
- 17 280
- −96,5 %
Om Enzin AS
Enzin AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Annen teknisk konsulentvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Harmeet Kaur er styrets leder. I 2025 hadde Enzin AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 17 280 kr. Egenkapitalen var 1,06 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Harmeet Kaur med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 993 innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Stavanger, og ett av 18 745 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 293 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Konsulenttjenester innen ingeniørarbeid, investeringer.
Formål
Rådgivning og investeringer.
API og MCPGET /company/930822817
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930822817" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930822817",
"name": "ENZIN AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "71.129",
"nace_desc": "Annen teknisk konsulentvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930822817" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Enzin AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Enzin AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Stavanger holder Enzin AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · −100 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −21 681 kr | 17 280 kr | 1,09 mill kr | 1,06 mill kr | 24 915 kr |
| 2024 | 796 857 kr | 613 806 kr | 500 705 kr | 1,21 mill kr | 1,05 mill kr | 166 922 kr |
| 2023 | 1,24 mill kr | 666 127 kr | 521 506 kr | 822 502 kr | 545 935 kr | 276 567 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 100 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/930822817/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930822817/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930822817",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -21681, "net_profit": 17280, "equity": 1063921, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 796857,
"operating_profit": 613806,
"net_profit": 500705,
"equity": 1046642,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930822817" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Enzin AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Enzin AS per år.
Hvordan har omsetningen til Enzin AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 15.02.2023API og MCPGET /company/930822817/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930822817/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930822817",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930822817" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Enzin AS?
List alle roller i Enzin AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Harmeet Kaur | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930822817/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930822817/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930822817",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930822817" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Enzin AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Enzin AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Enzin AS | BEDR | Annen teknisk konsulentvirksomhet | Stavanger | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.8.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 8.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.2.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930822817/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930822817/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930822817",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930822817" })Spør AI-assistenten
Når leverte Enzin AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Enzin AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Enzin AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 97,7 % | 54,8 % |
| Likviditetsgrad | 43,70 | 1,80 |
| Gjeldsgrad | 0,02 | 0,47 |
| Egenkapitalrentabilitet | 1,6 % | 8,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930822817/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930822817/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930822817",
"nace_code": "71.129",
"industry_count": 9234,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0027 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930822817" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Enzin AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Enzin AS blant de 9234 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Enzin AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Stavanger
1 000+ til i Stavanger →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Enzin AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Enzin AS?
Det er registrert 18 745 selskaper i Norge innen annen teknisk konsulentvirksomhet, hvorav 993 i Stavanger.
Er Enzin AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 30 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 293 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Enzin AS?
Enzin AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Enzin AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Enzin AS?
Harmeet Kaur er registrert som styreleder i Enzin AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem eier Enzin AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Harmeet Kaur største eier i Enzin AS med 100 % av aksjene.
Hva er omsetningen til Enzin AS?
I 2025 omsatte Enzin AS for 0 kr, ned 100 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 17 280 kr.
Hvor ligger Enzin AS?
Forretningsadressen til Enzin AS er c/o Ashish Mehrotra Hinnatunet 6, 4020, STAVANGER i Stavanger kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.