Hakkebakkeskogen Ullernveien AS
- Omsetning
- 2,1 mill
- +4,4 %
- Resultat
- 173 510
- +30 %
Om Hakkebakkeskogen Ullernveien AS
Hakkebakkeskogen Ullernveien AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Førskoleundervisning og drift av barnehager. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Raymond Frivåg er daglig leder, og Raymond Frivåg er styreleder. I 2025 hadde Hakkebakkeskogen Ullernveien AS en omsetning på 2,15 mill kr, en økning på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 173 510 kr. Egenkapitalen var 175 830 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nøtteliten Og Hakkebakkeskogen AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 467 innen førskoleundervisning og drift av barnehager i Oslo, og ett av 2 958 i Norge. Det ble etablert samme år som 645 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (58 %).
Aktivitet
Barnehager.
Formål
Å drive familiebarnehage.
API og MCPGET /company/930768030
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930768030" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930768030",
"name": "HAKKEBAKKESKOGEN ULLERNVEIEN AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "85.100",
"nace_desc": "Førskoleundervisning og drift av barnehager",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930768030" })Spør AI-assistenten
Hva driver Hakkebakkeskogen Ullernveien AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Hakkebakkeskogen Ullernveien AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Hakkebakkeskogen Ullernveien AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · +4,4 % fra 2024 · +17 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,15 mill kr | 232 377 kr | 173 510 kr | 443 407 kr | 175 830 kr | 267 577 kr |
| 2024 | 2,06 mill kr | 181 033 kr | 133 462 kr | 427 263 kr | 211 030 kr | 216 233 kr |
| 2023 | 1,84 mill kr | 32 718 kr | 17 776 kr | 314 148 kr | 246 230 kr | 67 918 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 20 prosent av driftsinntektene.
Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 250 000 kr (56 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 270 000 kr (60 % av balansen)
- Avgitt konsernbidrag
- 210 000 kr
API og MCPGET /company/930768030/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930768030/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930768030",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2147458,
"operating_profit": 232377,
"net_profit": 173510,
"equity": 175830,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2056300,
"operating_profit": 181033,
"net_profit": 133462,
"equity": 211030,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930768030" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Hakkebakkeskogen Ullernveien AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Hakkebakkeskogen Ullernveien AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Hakkebakkeskogen Ullernveien AS de siste årene.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 04.02.2023Styre
1Sist endret 04.02.2023Revisor
1Sist endret 14.01.2026API og MCPGET /company/930768030/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930768030/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930768030",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930768030" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
List alle roller i Hakkebakkeskogen Ullernveien AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Nøtteliten Og Hakkebakkeskogen AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930768030/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930768030/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930768030",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "NØTTELITEN OG HAKKEBAKKESKOGEN AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930768030" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Hakkebakkeskogen Ullernveien AS eier Nøtteliten Og Hakkebakkeskogen AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Hakkebakkeskogen Ullernveien AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Hakkebakkeskogen Ullernveien AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Nøtteliten Og Hakkebakkeskogen AS
30 selskaperAPI og MCPGET /company/930768030/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930768030/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930768030",
"chain": [
{ "org_no": "923450963", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "998514983", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "930768030", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "930768030" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Hakkebakkeskogen Ullernveien AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Hakkebakkeskogen Ullernveien | BEDR | Førskoleundervisning og drift av barnehager | Oslo | − |
Kunngjøringer11
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 22.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.1.2026 | Revisor ↗ |
| 7.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.12.2024 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 13.12.2024 | Revisor ↗ |
| 24.6.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.5.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 16.5.2023 | Foretaksnavn ↗ |
| 4.2.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930768030/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930768030/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930768030",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-22", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-01-14", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930768030" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Hakkebakkeskogen Ullernveien AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Hakkebakkeskogen Ullernveien AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Hakkebakkeskogen Ullernveien AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 20,5 % av driftsinntektene — 4,6 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 10,8 % | 2,1 % |
| Resultatmargin | 8,1 % | 1,7 % |
| Egenkapitalandel | 39,7 % | 29,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,93 | 1,40 |
| Gjeldsgrad | 1,52 | 1,97 |
| Egenkapitalrentabilitet | 98,7 % | 10,2 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +4,4 % | +4,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 1,7 % | 2,0 % |
| Annen driftskostnad | 20,5 % | 15,9 % |
| Avskrivninger | 1,6 % | 1,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930768030/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930768030/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930768030",
"nace_code": "85.100",
"industry_count": 2409,
"revenue": { "value": 2147458, "percentile": 0.1022 },
"operating_margin": { "value": 0.1082, "percentile": 0.9018 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930768030" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Hakkebakkeskogen Ullernveien AS på i bransjen?
Hvor ligger Hakkebakkeskogen Ullernveien AS blant de 2409 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Hakkebakkeskogen Ullernveien AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+26 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Hakkebakkeskogen Ullernveien AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
Det er registrert 2 958 selskaper i Norge innen førskoleundervisning og drift av barnehager, hvorav 467 i Oslo.
Er Hakkebakkeskogen Ullernveien AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 16 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 645 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Hakkebakkeskogen Ullernveien AS bedre enn andre i bransjen?
Hakkebakkeskogen Ullernveien AS hadde en driftsmargin på 10,8 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 2,1 % for førskoleundervisning og drift av barnehager.
Er Hakkebakkeskogen Ullernveien AS et aktivt selskap?
Hakkebakkeskogen Ullernveien AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
Daglig leder i Hakkebakkeskogen Ullernveien AS er Raymond Frivåg, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
Raymond Frivåg er registrert som styreleder i Hakkebakkeskogen Ullernveien AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
Største aksjonær i Hakkebakkeskogen Ullernveien AS er Nøtteliten Og Hakkebakkeskogen AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
I 2025 omsatte Hakkebakkeskogen Ullernveien AS for 2,15 mill kr, opp 4 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 173 510 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
Hakkebakkeskogen Ullernveien AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem er revisor for Hakkebakkeskogen Ullernveien AS?
Moore AS er registrert som revisor for Hakkebakkeskogen Ullernveien AS.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.