Just Vu It AS
Org.nr 930729655
Om Just Vu It AS
Just Vu It AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Maler- og glassarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2023 og har vært i drift i 3 år. Thuong Thuong Nguyen er daglig leder, og Thuong Thuong Nguyen er styreleder. I 2025 hadde Just Vu It AS en omsetning på 342 612 kr, en økning på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 46 663 kr. Egenkapitalen var 16 921 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Thang Vu Ngoc med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 788 innen maler- og glassarbeid i Oslo, og ett av 4 971 i Norge. Det ble etablert samme år som 347 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Sparkling/maling (pensel/rull/sprøyter) gamle som nye vegger, tak, gulvlister, taklister, karmlister, og gulv både innvendig og utvendig. Legger nye taklister, gulvlister, karmlister, gulv, gips, tapeter.
Formål
Selge tjenester og varer innen maler - og annet som naturlig sammenfaller med dette - samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 342 612 kr | 46 663 kr | 46 663 kr | 69 989 kr | 16 921 kr | 53 068 kr |
| 2024 | 331 859 kr | 1 114 kr | 1 114 kr | 20 924 kr | −29 741 kr | 50 665 kr |
| 2023 | 473 976 kr | −61 058 kr | −60 855 kr | 84 237 kr | −30 856 kr | 115 093 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 100 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 08.10.2026Styre
1Sist endret 08.10.2026Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Thang Vu Ngoc | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 30 000 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Just Vu It AS | BEDR | Maler- og glassarbeid | Oslo | − |
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 8.10.2026 | Daglig leder ↗ |
| 8.10.2026 | Styre ↗ |
| 2.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.1.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Thuong Thuong Nguyen(Daglig leder)+Thuong Thuong Nguyen(Styrets leder)−Thang Vu Ngoc(Daglig leder)−Thang Vu Ngoc(Styrets leder)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 24,2 % | 34,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,32 | 1,42 |
| Gjeldsgrad | 3,14 | 1,22 |
| Egenkapitalrentabilitet | 275,8 % | 18,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+8 til på samme adresse →Ofte spurt om Just Vu It AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Just Vu It AS?
Det er registrert 4 971 selskaper i Norge innen maler- og glassarbeid, hvorav 788 i Oslo.
Er Just Vu It AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2023, som er lenger enn 31 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 347 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Just Vu It AS?
Just Vu It AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Just Vu It AS?
Daglig leder i Just Vu It AS er Thuong Thuong Nguyen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Just Vu It AS?
Største aksjonær i Just Vu It AS er Thang Vu Ngoc med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Just Vu It AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 342 612 kr, opp 3 % fra 2024. Egenkapitalen var 16 921 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Just Vu It AS?
I 2025 hadde Just Vu It AS et driftsresultat på 46 663 kr.
Hva er aksjekapitalen i Just Vu It AS?
Just Vu It AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 000 aksjer.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.