Hemaca Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 229 411
- −69,3 %
Om Hemaca Holding AS
Hemaca Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillestrøm, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Marius Bach Berntsen er daglig leder, og Marius Bach Berntsen er styreleder. I 2025 hadde Hemaca Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 229 411 kr. Egenkapitalen var 575 405 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Marius Bach Berntsen med 100 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 5 253 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Investering i aksjer og verdipapirer.
Formål
Investere i verdipapirer, eiendom og andre produkter- og tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.
API og MCPGET /company/930685771
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930685771" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930685771",
"name": "HEMACA HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LILLESTRØM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930685771" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Hemaca Holding AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Hemaca Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Lillestrøm holder Hemaca Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −8 521 kr | 229 411 kr | 875 405 kr | 575 405 kr | 300 000 kr |
| 2024 | 0 kr | −6 469 kr | 746 538 kr | 1,42 mill kr | 645 994 kr | 777 625 kr |
| 2023 | 0 kr | −6 035 kr | 344 902 kr | 975 451 kr | 549 456 kr | 425 995 kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 357 624 kr | 740 000 kr | 379 554 kr | 360 446 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte som oversteg årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 12 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/930685771/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930685771/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930685771",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -8521, "net_profit": 229411, "equity": 575405, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -6469, "net_profit": 746538, "equity": 645994, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930685771" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Hemaca Holding AS i 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Hemaca Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Hemaca Holding AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 24.02.2023Styre
1Sist endret 24.02.2023Regnskapsfører
1Sist endret 24.02.2023API og MCPGET /company/930685771/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930685771/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930685771",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930685771" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Hemaca Holding AS?
List alle roller i Hemaca Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Hemaca Holding AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Marius Bach Berntsen | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930685771/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930685771/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930685771",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930685771" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Hemaca Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Hemaca Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Kunngjøringer7
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.6.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 14.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 17.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.2.2023 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930685771/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930685771/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930685771",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-01", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930685771" })Spør AI-assistenten
Når ble Hemaca Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Hemaca Holding AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Hemaca Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Selskapsopplysninger oppdatertAdresse:Elgfaret 10→Bergliveien 11Postnummer:2016→2019Poststed:FROGNER→SKEDSMOKORSET
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 65,7 % | 85,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,72 | 3,56 |
| Gjeldsgrad | 0,52 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 39,9 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930685771/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930685771/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930685771",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45456,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930685771" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Hemaca Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Hemaca Holding AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Hvor solid er Hemaca Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Investeringer
HEMACA HOLDING AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Grorud Rørlegger-Service AS | Oslo | 40,0 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
| Trio Holding AS | Rælingen | 33,3 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså i Lillestrøm
1 000+ til i Lillestrøm →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Hemaca Holding AS
Er Hemaca Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 51 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 5 253 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Hemaca Holding AS?
Hemaca Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Hemaca Holding AS?
Daglig leder i Hemaca Holding AS er Marius Bach Berntsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Hemaca Holding AS?
Marius Bach Berntsen er registrert som styreleder i Hemaca Holding AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Hemaca Holding AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Marius Bach Berntsen største eier i Hemaca Holding AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Hemaca Holding AS?
Hemaca Holding AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et overskudd på 229 411 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Hemaca Holding AS?
Hemaca Holding AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem fører regnskapet til Hemaca Holding AS?
Cyren Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Hemaca Holding AS.
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.