Håndbakt Vollebekk AS
- Omsetning
- 4,1 mill
- +183,7 %
- Resultat
- −1,0 mill
- 5 års regnskap
- Ansatte
- 11
- +2 siden mars
Om Håndbakt Vollebekk AS
Håndbakt Vollebekk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Catering for arrangementer. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Jenny Marie El Kadiri-Andersen er daglig leder, og Jenny Marie El Kadiri-Andersen er styreleder. I 2025 hadde Håndbakt Vollebekk AS en omsetning på 4,14 mill kr, en økning på 184 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 1,00 mill kr. Egenkapitalen var −1,11 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Håndbakt Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 646 innen catering for arrangementer i Oslo, og ett av 3 029 i Norge. Det ble etablert samme år som 258 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Selge varer og tjenester innen catering og event og annet som naturlig sammenfaller med dette, samt deltakelse i andre selskaper, investeringer og nærliggende virksomhet.
Formål
Drift av kafé og bakeri, og alt som naturlig faller under dette.
API og MCPGET /company/930260770
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930260770" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930260770",
"name": "HÅNDBAKT VOLLEBEKK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "56.210",
"nace_desc": "Catering for arrangementer",
"employees": 11,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930260770" })Spør AI-assistenten
Hva driver Håndbakt Vollebekk AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Håndbakt Vollebekk AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Håndbakt Vollebekk AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +183,7 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4,14 mill kr | −978 033 kr | −1,00 mill kr | −15 648 kr | −1,11 mill kr | 1,10 mill kr |
| 2024 | 1,46 mill kr | −131 483 kr | −130 857 kr | 213 511 kr | −113 271 kr | 326 782 kr |
| 2023 | 700 138 kr | −1 440 kr | −1 349 kr | 143 354 kr | 17 586 kr | 125 768 kr |
| 2022 | 0 kr | −11 065 kr | −11 065 kr | 31 374 kr | 18 935 kr | 12 439 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 52 prosent av driftsinntektene.
Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/930260770/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930260770/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930260770",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 4140198,
"operating_profit": -978033,
"net_profit": -1001577,
"equity": -1114848,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1459478,
"operating_profit": -131483,
"net_profit": -130857,
"equity": -113271,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930260770" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Håndbakt Vollebekk AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Håndbakt Vollebekk AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Håndbakt Vollebekk AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 18.11.2022Styre
1Sist endret 18.11.2022Regnskapsfører
1Sist endret 17.07.2026API og MCPGET /company/930260770/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930260770/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930260770",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930260770" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Håndbakt Vollebekk AS?
List alle roller i Håndbakt Vollebekk AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Håndbakt Vollebekk AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Håndbakt Holding AS100 %
- Sohogruppen AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Håndbakt Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930260770/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930260770/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930260770",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "HÅNDBAKT HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930260770" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Håndbakt Vollebekk AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Håndbakt Vollebekk AS eier Håndbakt Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Håndbakt Vollebekk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Håndbakt Holding AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/930260770/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930260770/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930260770",
"chain": [
{ "org_no": "929449339", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "930260770", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "930260770" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Håndbakt Vollebekk AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Håndbakt Vollebekk AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Håndbakt Vollebekk AS | BEDR | Catering for arrangementer | Oslo | 11 |
Kunngjøringer8
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.5.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 2.5.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 2.5.2025 | Foretaksnavn ↗ |
| 15.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.11.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930260770/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930260770/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930260770",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930260770" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Håndbakt Vollebekk AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Håndbakt Vollebekk AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Håndbakt Vollebekk AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:12→11
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:11→12
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre−AKETO AS(Regnskapsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:9→11
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 47,5 % av driftsinntektene — 13,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -23,6 % | 2,4 % |
| Resultatmargin | -24,2 % | 1,9 % |
| Egenkapitalandel | 7124,5 % | 25,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,25 | 1,22 |
| Omsetning per ansatt | 376 381,636 kr | 512 199,215 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 47,5 % | 33,6 % |
| Lønnskostnad | 51,8 % | 38,1 % |
| Annen driftskostnad | 24,4 % | 21,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930260770/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930260770/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930260770",
"nace_code": "56.210",
"industry_count": 850,
"revenue": { "value": 4140198, "percentile": 0.6896 },
"operating_margin": { "value": -0.2362, "percentile": 0.104 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930260770" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Håndbakt Vollebekk AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Håndbakt Vollebekk AS blant de største selskapene innen catering for arrangementer?
Hvor solid er Håndbakt Vollebekk AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+39 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Håndbakt Vollebekk AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Håndbakt Vollebekk AS?
Det er registrert 3 029 selskaper i Norge innen catering for arrangementer, hvorav 646 i Oslo.
Er Håndbakt Vollebekk AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 41 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 258 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Håndbakt Vollebekk AS bedre enn andre i bransjen?
Håndbakt Vollebekk AS hadde en driftsmargin på −23,6 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 2,4 % for catering for arrangementer.
Hvilken status har Håndbakt Vollebekk AS i Enhetsregisteret?
Håndbakt Vollebekk AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Håndbakt Vollebekk AS?
Daglig leder i Håndbakt Vollebekk AS er Jenny Marie El Kadiri-Andersen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Håndbakt Vollebekk AS?
Største aksjonær i Håndbakt Vollebekk AS er Håndbakt Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Håndbakt Vollebekk AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 4,14 mill kr, opp 184 % fra 2024. Egenkapitalen var −1,11 mill kr ved årsslutt.
Hvor mange ansatte har Håndbakt Vollebekk AS?
Håndbakt Vollebekk AS har 11 ansatte registrert i NAV Aa-registeret.
Er Håndbakt Vollebekk AS registrert i MVA-registeret?
Håndbakt Vollebekk AS er registrert i MVA-registeret (siden 2023) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Håndbakt Vollebekk AS?
Håndbakt Vollebekk AS har organisasjonsnummer 930 260 770. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.