AS Fjellseterveien 26-28
- Omsetning
- 1,3 mill
- +4,8 %
- Resultat
- 263 672
- +201,5 %
Om AS Fjellseterveien 26-28
AS Fjellseterveien 26-28 er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 1956 og har vært i drift i 70 år. Ove Hanssen er styrets leder. I 2025 hadde AS Fjellseterveien 26-28 en omsetning på 1,31 mill kr, en økning på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 263 672 kr. Egenkapitalen var 1,09 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 2 890 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Trondheim, og ett av 47 216 i Norge. Det er eldre enn 97 % av selskapene i bransjen. Bare 1 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet og formål
Overtakelse av Fjellseterv 26 og 28, samt drift av bolighus på tomten.
API og MCPGET /company/930218456
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930218456" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930218456",
"name": "AS FJELLSETERVEIEN 26-28",
"org_form": "AS",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930218456" })Spør AI-assistenten
Hva driver AS Fjellseterveien 26-28 med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over AS Fjellseterveien 26-28: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er AS Fjellseterveien 26-28 registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +4,8 % fra 2024 · +21,7 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,31 mill kr | 381 856 kr | 263 672 kr | 3,22 mill kr | 1,09 mill kr | 2,13 mill kr |
| 2024 | 1,25 mill kr | 221 027 kr | 87 445 kr | 3,19 mill kr | 824 315 kr | 2,37 mill kr |
| 2023 | 1,19 mill kr | 297 626 kr | 171 850 kr | 3,39 mill kr | 736 870 kr | 2,65 mill kr |
| 2022 | 1,11 mill kr | 322 732 kr | – | 3,39 mill kr | 565 019 kr | 2,82 mill kr |
| 2021 | 1,08 mill kr | 295 625 kr | – | 3,34 mill kr | 326 142 kr | 3,01 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 70 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/930218456/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930218456/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930218456",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1314890,
"operating_profit": 381856,
"net_profit": 263672,
"equity": 1087988,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 1254095, "operating_profit": 221027, "net_profit": 87445, "equity": 824315, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930218456" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til AS Fjellseterveien 26-28 de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for AS Fjellseterveien 26-28 per år.
Hvordan har omsetningen til AS Fjellseterveien 26-28 utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre9
Styre
6Sist endret 07.02.2026Regnskapsfører
1Sist endret 01.12.2009Revisor
1Sist endret 07.12.2020Forretningsfører
1Sist endret 31.01.2017API og MCPGET /company/930218456/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930218456/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930218456",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930218456" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer AS Fjellseterveien 26-28?
Hvem er regnskapsfører for AS Fjellseterveien 26-28?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har AS Fjellseterveien 26-28?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| AS Fjellseterveien 26-28 | BEDR | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Trondheim | − |
Kunngjøringer53
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 28.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.12.2020 | Revisor ↗ |
| 7.12.2020 | Styre ↗ |
| 14.11.2020 | Revisor ↗ |
| 8.7.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930218456/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930218456/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930218456",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-12", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930218456" })Spør AI-assistenten
Når ble AS Fjellseterveien 26-28 sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte AS Fjellseterveien 26-28 sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i AS Fjellseterveien 26-28 sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom→97.001 Aktiviteter i borettslag og boligsameier
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 33,8 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,03 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 1,96 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 24,2 % | 8,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930218456/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930218456/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930218456",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 1314890, "percentile": 0.4984 },
"operating_margin": { "value": 0.2904, "percentile": 0.635 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930218456" })Spør AI-assistenten
Er AS Fjellseterveien 26-28 blant de største selskapene innen aktiviteter i borettslag og boligsameier?
Hvor solid er AS Fjellseterveien 26-28 sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til AS Fjellseterveien 26-28 på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+4 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om AS Fjellseterveien 26-28
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som AS Fjellseterveien 26-28?
Det er registrert 47 216 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 2 890 i Trondheim.
Er AS Fjellseterveien 26-28 et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1956, som er lenger enn 97 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 125 andre selskaper i bransjen etablert.
Er AS Fjellseterveien 26-28 et aktivt selskap?
AS Fjellseterveien 26-28 er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver AS Fjellseterveien 26-28 med?
AS Fjellseterveien 26-28 driver innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, med NACE-kode 97.001 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Overtakelse av Fjellseterv 26 og 28, samt drift av bolighus på tomten.
Hvem sitter i styret i AS Fjellseterveien 26-28?
Ove Hanssen er registrert som styreleder i AS Fjellseterveien 26-28, i et styre med 4 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvordan går det økonomisk med AS Fjellseterveien 26-28?
AS Fjellseterveien 26-28 hadde i 2025 en omsetning på 1,31 mill kr og et overskudd på 263 672 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til AS Fjellseterveien 26-28?
I 2025 hadde AS Fjellseterveien 26-28 et driftsresultat på 381 856 kr.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i AS Fjellseterveien 26-28?
AS Fjellseterveien 26-28 er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.