Stålkontroll AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −914
- 5 års regnskap
Om Stålkontroll AS
Stålkontroll AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Eiendomsforvaltning på oppdrag. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Ståle Eriksen er styrets leder. I 2025 hadde Stålkontroll AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 914 kr. Egenkapitalen var 7 298 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ståle Eriksen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 214 innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Oslo, og ett av 12 872 i Norge. Det ble etablert samme år som 563 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Takstmann, muring, flislegging og annet byggarbeid.
Formål
Taksering og byggtjenester.
API og MCPGET /company/930213691
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930213691" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930213691",
"name": "STÅLKONTROLL AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.320",
"nace_desc": "Eiendomsforvaltning på oppdrag",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930213691" })Spør AI-assistenten
Hva driver Stålkontroll AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Stålkontroll AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Stålkontroll AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −840 kr | −914 kr | 55 631 kr | 7 298 kr | 48 333 kr |
| 2024 | 0 kr | −29 762 kr | −31 156 kr | 55 631 kr | 8 212 kr | 47 419 kr |
| 2023 | 65 130 kr | 14 939 kr | 14 939 kr | 54 584 kr | 39 369 kr | 15 216 kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 24 430 kr | 24 430 kr | 0 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av omløpsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/930213691/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930213691/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930213691",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -840, "net_profit": -914, "equity": 7298, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -29762, "net_profit": -31156, "equity": 8212, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930213691" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Stålkontroll AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Stålkontroll AS per år.
Hvordan har omsetningen til Stålkontroll AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 24.11.2022API og MCPGET /company/930213691/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930213691/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930213691",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930213691" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Stålkontroll AS?
List alle roller i Stålkontroll AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ståle Eriksen | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930213691/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930213691/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930213691",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930213691" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Stålkontroll AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Stålkontroll AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Stålkontroll AS | BEDR | Eiendomsforvaltning på oppdrag | Oslo | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 16.9.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.9.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.11.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930213691/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930213691/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930213691",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-16", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930213691" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Stålkontroll AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Stålkontroll AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Stålkontroll AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 13,1 % | 45,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,15 | 1,86 |
| Gjeldsgrad | 6,62 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | -12,5 % | 6,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930213691/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930213691/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930213691",
"nace_code": "68.320",
"industry_count": 4187,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0036 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930213691" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Stålkontroll AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Stålkontroll AS blant de største selskapene innen eiendomsforvaltning på oppdrag?
Hvor solid er Stålkontroll AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Stålkontroll AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Stålkontroll AS?
Det er registrert 12 872 selskaper i Norge innen eiendomsforvaltning på oppdrag, hvorav 1 214 i Oslo.
Er Stålkontroll AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 18 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 563 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Stålkontroll AS?
Stålkontroll AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva slags selskap er Stålkontroll AS?
Stålkontroll AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem sitter i styret i Stålkontroll AS?
Ståle Eriksen er registrert som styreleder i Stålkontroll AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvem er største aksjonær i Stålkontroll AS?
Største aksjonær i Stålkontroll AS er Ståle Eriksen med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Stålkontroll AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 7 298 kr ved årsslutt.
Hva er aksjekapitalen i Stålkontroll AS?
Stålkontroll AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 100 aksjer.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Stålkontroll AS?
Stålkontroll AS er vurdert til D – Svak i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Stålkontroll AS?
Forretningsadressen til Stålkontroll AS er Thorvald Meyers gate 74A, 0552, OSLO i Oslo kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.