Rls-Holding AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- −5 340
- 5 års regnskap
Om Rls-Holding AS
Rls-Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Sula, Møre Og Romsdal. Selskapet er registrert i bransjen Produksjon av tekstiler til teknisk og industriell bruk. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Ronny Lauritsen Sætre er daglig leder, og Ronny Lauritsen Sætre er styreleder. I 2025 hadde Rls-Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 5 340 kr. Egenkapitalen var 6 495 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ronny Lauritsen Sætre med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 4 innen produksjon av tekstiler til teknisk og industriell bruk i Sula, og ett av 203 i Norge. Det ble etablert samme år som 13 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Formål
Investere i, eie, forvalte og selge andeler i andre selskaper og annen investeringsvirksomhet. Selskapet kan også drive vanlig handel.
API og MCPGET /company/930096520
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930096520" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930096520",
"name": "RLS-HOLDING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "13.960",
"nace_desc": "Produksjon av tekstiler til teknisk og industriell bruk",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SULA", "county": "MØRE OG ROMSDAL", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "930096520" })Spør AI-assistenten
Hvor i Sula holder Rls-Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Rls-Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Rls-Holding AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −5 340 kr | −5 340 kr | 30 430 kr | 6 495 kr | 23 935 kr |
| 2024 | 0 kr | −7 325 kr | −7 325 kr | 30 430 kr | 11 835 kr | 18 595 kr |
| 2023 | 0 kr | −5 270 kr | −5 270 kr | 30 430 kr | 19 160 kr | 11 270 kr |
| 2022 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 10 430 kr | 24 430 kr | −14 000 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Gjeld til konsernselskaper
- 5 300 kr (18 % av balansen)
API og MCPGET /company/930096520/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930096520/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930096520",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -5340, "net_profit": -5340, "equity": 6495, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -7325, "net_profit": -7325, "equity": 11835, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "930096520" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Rls-Holding AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Rls-Holding AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Rls-Holding AS per år.
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 27.09.2024Styre
1Sist endret 27.09.2024Regnskapsfører
1Sist endret 10.05.2023API og MCPGET /company/930096520/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930096520/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930096520",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "930096520" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Rls-Holding AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Rls-Holding AS?
Hvem er regnskapsfører for Rls-Holding AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Steffen Szabohadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ronny Lauritsen Sætre | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/930096520/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930096520/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930096520",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "930096520" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Rls-Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Rls-Holding AS, og hvor store eierandeler har de?
Datterselskaper av Rls-Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/930096520/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930096520/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930096520",
"chain": [
{ "org_no": "930096520", "owner_pct": null, … }
],
"subsidiaries_total": 1,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "930096520" })Spør AI-assistenten
Hvilke datterselskaper har Rls-Holding AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Kunngjøringer13
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 29.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.11.2024 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 12.11.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 12.11.2024 | Foretaksnavn ↗ |
| 27.9.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.9.2024 | Styre ↗ |
| 27.9.2024 | Daglig leder ↗ |
| 27.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/930096520/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930096520/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930096520",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-29", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930096520" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Rls-Holding AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Rls-Holding AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Rls-Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 21,3 % | 38,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,02 | 1,65 |
| Gjeldsgrad | 3,69 | 0,88 |
| Egenkapitalrentabilitet | -82,2 % | 6,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/930096520/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/930096520/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "930096520",
"nace_code": "13.960",
"industry_count": 101,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "930096520" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Rls-Holding AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvor ligger Rls-Holding AS blant de 101 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Rls-Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
Investeringer
RLS-HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Haatre Design AS | Sula | 100,0 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Rls-Holding AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Rls-Holding AS?
Det er registrert 203 selskaper i Norge innen produksjon av tekstiler til teknisk og industriell bruk, hvorav 4 i Sula.
Er Rls-Holding AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 12 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 13 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Rls-Holding AS et aktivt selskap?
Rls-Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Rls-Holding AS?
Rls-Holding AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Rls-Holding AS?
Daglig leder i Rls-Holding AS er Ronny Lauritsen Sætre, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Rls-Holding AS?
Største aksjonær i Rls-Holding AS er Ronny Lauritsen Sætre med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Rls-Holding AS?
I 2025 omsatte Rls-Holding AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 5 340 kr.
Hvem fører regnskapet til Rls-Holding AS?
Jek Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Rls-Holding AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Møre Og Romsdal
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.