Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →

Om Rm1 Holding AS

Rm1 Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Maler- og glassarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Robert Wojciech Mainka er daglig leder, og Robert Wojciech Mainka er styreleder. I 2025 hadde Rm1 Holding AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 4 252 kr. Egenkapitalen var 20 365 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Martyna Barbara Beben med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 782 innen maler- og glassarbeid i Oslo, og ett av 4 957 i Norge. Det ble etablert samme år som 357 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet og formål

Investering i andre selskap, holdingselskap. Investering i aksjer, verdipapirer, andeler og fast eiendom og alt som dertil hører til.

API og MCPGET /company/930078255

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/930078255" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "930078255",
  "name": "RM1 HOLDING AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "43.340",
  "nace_desc": "Maler- og glassarbeid",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "930078255" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Rm1 Holding AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Oslo holder Rm1 Holding AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
  • Er Rm1 Holding AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler60 089 kr
Anleggsmidler100 %60 000 krOmløpsmidler0 %89 kr
Egenkapital og gjeld60 089 kr
Innskutt egenkapital50 %30 000 krOpptjent egenkapital-16 %−9 635 krKortsiktig gjeld16 %9 624 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader4 141 kr
Finanskostnader111 kr
Netto finans−111 kr
Ordinært resultat før skatt−4 252 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−4 141 kr−4 252 kr60 089 kr20 365 kr39 724 kr
20240 kr−6 kr−5 378 kr30 089 kr24 617 kr5 472 kr
20230 kr0 kr0 kr30 095 kr29 995 kr100 kr
20220 kr−6 kr−6 kr29 995 kr24 425 kr5 570 kr
20210 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

API og MCPGET /company/930078255/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/930078255/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "930078255",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -4141, "net_profit": -4252, "equity": 20365, … },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -6, "net_profit": -5378, "equity": 24617, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "930078255" })

Spør AI-assistenten

  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Rm1 Holding AS per år.
  • Hvordan har omsetningen til Rm1 Holding AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
  • Hva var driftsmarginen til Rm1 Holding AS i 2025?

Roller og styre3

Daglig leder

1Sist endret 22.10.2022
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 22.10.2022
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
API og MCPGET /company/930078255/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/930078255/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "930078255",
  "roles": [
    { "role_type": "Daglig leder", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    { "role_type": "Styremedlem", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "930078255" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem er daglig leder og styreleder i Rm1 Holding AS?
  • List alle roller i Rm1 Holding AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
  • Hvem sitter i styret i Rm1 Holding AS?

Aksjonærer og eierstruktur

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Martyna Barbara BebenPersonOrdinære aksjer50.0 %15
Robert Wojciech MainkaPersonOrdinære aksjer50.0 %15

2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/930078255/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/930078255/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "930078255",
  "shareholders": [
    …
  ],
  "total": 2
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "930078255" })

Spør AI-assistenten

  • Er Rm1 Holding AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
  • Hvor mange aksjonærer har Rm1 Holding AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
  • Hvem eier Rm1 Holding AS, og hvor store eierandeler har de?

Kunngjøringer11

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/930078255/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/930078255/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "930078255",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-09-14", "type": "Revisjon av årsregnskap", … },
    { "dato": "2026-09-14", "type": "Revisor", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "930078255" })

Spør AI-assistenten

  • Hva er de siste kunngjøringene for Rm1 Holding AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Rm1 Holding AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Rm1 Holding AS sist godkjent årsregnskap?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre
    −REVIGO AS(Revisor)
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel33,9 %34,6 %
Likviditetsgrad0,011,42
Gjeldsgrad1,951,23
Egenkapitalrentabilitet-20,9 %18,4 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/930078255/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/930078255/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "930078255",
  "nace_code": "43.340",
  "industry_count": 1655,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0024 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "930078255" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor ligger Rm1 Holding AS blant de 1655 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Rm1 Holding AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Rm1 Holding AS blant de største selskapene innen maler- og glassarbeid?

Investeringer

RM1 HOLDING AS eier aksjer i 2 selskaper

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Byggwise ASOslo100.0 %20222025Aktiv
Byggwise Team ASOslo100.0 %20242025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Spørsmål og svar om Rm1 Holding AS

Hvor stor er bransjen Rm1 Holding AS tilhører?

Rm1 Holding AS er ett av 782 selskaper innen maler- og glassarbeid i Oslo, og ett av 4 957 på landsbasis.

Hvor lenge har Rm1 Holding AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Rm1 Holding AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 33 % av selskapene i bransjen.

Hva er statusen til Rm1 Holding AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Rm1 Holding AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem leder Rm1 Holding AS?

Robert Wojciech Mainka er registrert som daglig leder i Rm1 Holding AS.

Hvem er styreleder i Rm1 Holding AS?

Styrets leder i Rm1 Holding AS er Robert Wojciech Mainka. Styret har totalt 2 registrerte medlemmer.

Hvem er største aksjonær i Rm1 Holding AS?

Største aksjonær i Rm1 Holding AS er Martyna Barbara Beben med 50 % av aksjene, fulgt av Robert Wojciech Mainka (50 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Går Rm1 Holding AS med overskudd?

I 2025 omsatte Rm1 Holding AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 4 252 kr.

Hvor holder Rm1 Holding AS til?

Rm1 Holding AS holder til i Lilleakerveien 31B, 0283, OSLO, i Oslo kommune.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner