Skadeservice Nor 1 AS
- Omsetning
- 12,0 mill
- −14,4 %
- Resultat
- −1,0 mill
- 3 års regnskap
- Ansatte
- 11
- −1 siden mars
Om Skadeservice Nor 1 AS
Skadeservice Nor 1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Harstad, Troms. Selskapet er registrert i bransjen Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Fred Åge Nymoen er styrets leder. Selskapet er ett av 4 innen utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring i Harstad, og ett av 784 i Norge. Det er eldre enn 61 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Skadebegrensning etter vann-, brann-, olje- og luktskader, samt annen virksomhet som står i forbindelse med dette. Selskapet skal også kunne delta i annen næringsvirksomhet, herunder deltakelse i andre selskaper.
AI-sammendrag
Rask vekst i ansattetall til tross for et omsetningsfall på 14% og negativt driftsresultat peker mot et selskap under press etter oppstartsfasen i 2022. Negativ egenkapital og bunnplassering på både driftsmargin og EK-andel i bransjen signaliserer betydelig finansiell sårbarhet, som eier Nymoen Holding trolig må følge tett fremover. Konsentrasjonen med kun ett styremedlem og enestyresignatur gir samtidig begrenset organisatorisk redundans i en kritisk fase.
API og MCPGET /company/929766466
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929766466" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929766466",
"name": "SKADESERVICE NOR 1 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "81.220",
"nace_desc": "Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring",
"employees": 11,
"address": { "municipality": "HARSTAD", "county": "TROMS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929766466" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Skadeservice Nor 1 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Skadeservice Nor 1 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Skadeservice Nor 1 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2023–2025 · −14,4 % fra 2024 · −6,1 % over 2 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,99 mill kr | −647 364 kr | −1,05 mill kr | 2,85 mill kr | −631 392 kr | 3,48 mill kr |
| 2024 | 14,01 mill kr | −163 703 kr | −190 237 kr | 4,86 mill kr | −879 612 kr | 5,74 mill kr |
| 2023 | 12,77 mill kr | −1,11 mill kr | −940 140 kr | 4,30 mill kr | −689 375 kr | 4,99 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 48 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 38 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 41 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/929766466/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929766466/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929766466",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 11992603,
"operating_profit": -647364,
"net_profit": -1045833,
"equity": -631392,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 14014919,
"operating_profit": -163703,
"net_profit": -190237,
"equity": -879612,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929766466" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Skadeservice Nor 1 AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Skadeservice Nor 1 AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Skadeservice Nor 1 AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre3
Styre
1Sist endret 03.11.2022Regnskapsfører
1Sist endret 07.04.2026Revisor
1Sist endret 02.12.2025API og MCPGET /company/929766466/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929766466/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929766466",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929766466" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Skadeservice Nor 1 AS?
Hvem er regnskapsfører for Skadeservice Nor 1 AS?
List alle roller i Skadeservice Nor 1 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Nymoen Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 3 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929766466/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929766466/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929766466",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "NYMOEN HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929766466" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Skadeservice Nor 1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Skadeservice Nor 1 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Skadeservice Nor 1 AS eier Nymoen Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
API og MCPGET /company/929766466/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929766466/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929766466",
"chain": [
{ "org_no": "929764269", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "929766466", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "929766466" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Skadeservice Nor 1 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Skadeservice Nor 1 AS | BEDR | Utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring | Harstad | 11 |
Kunngjøringer18
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 10.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.12.2025 | Revisor ↗ |
| 28.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.10.2024 | Revisor ↗ |
| 30.9.2024 | Manglende roller ↗ |
| 22.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 15.12.2023 | Kapital ↗ |
| 15.12.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 22.5.2023 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929766466/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929766466/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929766466",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-12-02", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929766466" })Spør AI-assistenten
Når leverte Skadeservice Nor 1 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Skadeservice Nor 1 AS sist endret?
Har Skadeservice Nor 1 AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:12→11
- Endring i roller og styre+PRAE AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 40,4 % av driftsinntektene — 23,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -5,4 % | 7,9 % |
| Resultatmargin | -8,7 % | 6,1 % |
| Egenkapitalandel | -22,1 % | 44,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,78 | 1,54 |
| Omsetningsvekst (siste år) | -14,4 % | +14,7 % |
| Omsetning per ansatt | 1,09 mill kr | 762 525,125 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 40,4 % | 16,6 % |
| Lønnskostnad | 48,0 % | 46,2 % |
| Annen driftskostnad | 16,1 % | 23,8 % |
| Avskrivninger | 1,0 % | 2,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929766466/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929766466/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929766466",
"nace_code": "81.220",
"industry_count": 273,
"revenue": { "value": 11992603, "percentile": 0.9182 },
"operating_margin": { "value": -0.054, "percentile": 0.235 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929766466" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Skadeservice Nor 1 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Skadeservice Nor 1 AS på i bransjen?
Hvor ligger Skadeservice Nor 1 AS blant de 273 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
SKADESERVICE NOR 1 AS eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Servicealliansen Norge AS | Bergen | 5,1 % | 2023 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Skadeservice Nor 1 AS
Hvor stor er bransjen Skadeservice Nor 1 AS tilhører?
Skadeservice Nor 1 AS er ett av 4 selskaper innen utvendig rengjøring av bygninger og industriell rengjøring i Harstad, og ett av 784 på landsbasis.
Hvor lenge har Skadeservice Nor 1 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Skadeservice Nor 1 AS ble etablert i 2022 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 61 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Skadeservice Nor 1 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Skadeservice Nor 1 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem er styreleder i Skadeservice Nor 1 AS?
Styrets leder i Skadeservice Nor 1 AS er Fred Åge Nymoen.
Hvem er største aksjonær i Skadeservice Nor 1 AS?
Største aksjonær i Skadeservice Nor 1 AS er Nymoen Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Skadeservice Nor 1 AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 11,99 mill kr, ned 14 % fra 2024. Egenkapitalen var −631 392 kr ved årsslutt.
Hvor mange jobber i Skadeservice Nor 1 AS?
Det er registrert 11 ansatte i Skadeservice Nor 1 AS, ifølge tall fra NAV Aa-registeret.
Er Skadeservice Nor 1 AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2023. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Troms
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.