Hammermo AS
- Omsetning
- 0
- 2025
- Resultat
- 41 042
- +7,2 %
Om Hammermo AS
Hammermo AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Haakon Tronrud er styrets leder. I 2025 hadde Hammermo AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 41 042 kr. Egenkapitalen var 9,54 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Tronrud AS med 68,7 % av aksjene. Det er eldre enn 56 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Handel med og investering i fast eiendom, verdipapirer og andre formuesobjekter.
Formål
Handel med og investering i fast eiendom, verdipapirer og andre formuesobjekter, herunder deltakelse i andre selskaper med lignede virksomhet.
API og MCPGET /company/929546148
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929546148" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929546148",
"name": "HAMMERMO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "00.000",
"nace_desc": "Uoppgitt",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929546148" })Spør AI-assistenten
Hva driver Hammermo AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Hammermo AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Hammermo AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 kr | −13 109 kr | 41 042 kr | 9,55 mill kr | 9,54 mill kr | 11 583 kr |
| 2024 | 0 kr | −38 342 kr | 38 285 kr | 9,53 mill kr | 9,50 mill kr | 26 531 kr |
| 2023 | 0 kr | −35 494 kr | −33 690 kr | 9,50 mill kr | 9,46 mill kr | 40 181 kr |
| 2022 | 0 kr | −14 800 kr | 43 580 kr | 9,52 mill kr | 9,50 mill kr | 18 773 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 1,1 mill kr (11 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 66 000 kr
API og MCPGET /company/929546148/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929546148/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929546148",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -13109, "net_profit": 41042, "equity": 9541909, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -38342, "net_profit": 38285, "equity": 9500868, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929546148" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Hammermo AS i 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Hammermo AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Hammermo AS per år.
Roller og styre2
Styre
2Sist endret 26.07.2022API og MCPGET /company/929546148/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929546148/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929546148",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929546148" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Hammermo AS?
List alle roller i Hammermo AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Tronrud AS | Selskap | Ordinære aksjer | 68,7 % | 206 |
| Blomstølen Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 31,3 % | 94 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929546148/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929546148/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929546148",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "TRONRUD AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 68.67, "year": 2025, … },
{
"shareholder_name": "BLOMSTØLEN INVEST AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 31.33,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929546148" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Hammermo AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Hammermo AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Hammermo AS eier Tronrud AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Tronrud AS
14 selskaperAPI og MCPGET /company/929546148/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929546148/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929546148",
"chain": [
{ "org_no": "989025805", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "929546148", "owner_pct": 68.67, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "929546148" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Hammermo AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Hammermo AS?
Kunngjøringer10
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.8.2022 | Vedtektsdato ↗ |
| 5.8.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 5.8.2022 | Foretaksnavn ↗ |
| 26.7.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 26.7.2022 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929546148/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929546148/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929546148",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-04-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929546148" })Spør AI-assistenten
Når ble Hammermo AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Hammermo AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Hammermo AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 99,9 % | 85,8 % |
| Likviditetsgrad | 264,49 | 3,56 |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,07 |
| Egenkapitalrentabilitet | 0,4 % | 0,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929546148/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929546148/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929546148",
"nace_code": "00.000",
"industry_count": 45446,
"revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
"operating_margin": null,
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929546148" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Hammermo AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Hammermo AS blant de største selskapene innen uoppgitt?
Hvor solid er Hammermo AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+13 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Hammermo AS
Er Hammermo AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 56 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 5 249 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Hammermo AS?
Hammermo AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilke eiere står bak Hammermo AS?
Største aksjonær i Hammermo AS er Tronrud AS med 68,7 % av aksjene, fulgt av Blomstølen Invest AS (31,3 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er Hammermo AS en del av et konsern?
Hammermo AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Tronrud AS, som eier 68,7 % av selskapet.
Hvordan går det økonomisk med Hammermo AS?
Hammermo AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et overskudd på 41 042 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Hammermo AS?
I 2025 hadde Hammermo AS et driftsresultat på −13 109 kr.
Hvor solid er balansen til Hammermo AS?
Egenkapitalen i Hammermo AS var 9,54 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 99,9 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Hammermo AS?
Hammermo AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Hammermo AS?
Forretningsadressen til Hammermo AS er Bergsalléen 2C, 0854, OSLO i Oslo kommune.
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.