Studio S Hudklinikk AS
- Omsetning
- 2,1 mill
- +13,5 %
- Resultat
- −15 008
- 4 års regnskap
Om Studio S Hudklinikk AS
Studio S Hudklinikk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Grimstad, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Silje Rørmoen Lunde er daglig leder, og Silje Rørmoen Lunde er styreleder. I 2025 hadde Studio S Hudklinikk AS en omsetning på 2,06 mill kr, en økning på 13 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 15 008 kr. Egenkapitalen var −155 775 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Silje Rørmoen Lunde med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 21 innen skjønnhetspleie i Grimstad, og ett av 6 564 i Norge. Det ble etablert samme år som 523 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Hudpleieklinikk med salg av relevante produkter, samt annen virksomhet som naturlig hører sammen med dette.
API og MCPGET /company/929466195
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929466195" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929466195",
"name": "STUDIO S HUDKLINIKK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.220",
"nace_desc": "Skjønnhetspleie",
"employees": null,
"address": { "municipality": "GRIMSTAD", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929466195" })Spør AI-assistenten
Når ble Studio S Hudklinikk AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Grimstad holder Studio S Hudklinikk AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Studio S Hudklinikk AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2022–2025 · +13,5 % fra 2024 · +400,1 % over 3 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,06 mill kr | −14 666 kr | −15 008 kr | 299 863 kr | −155 775 kr | 455 638 kr |
| 2024 | 1,82 mill kr | −38 134 kr | −37 890 kr | 257 401 kr | −140 767 kr | 398 168 kr |
| 2023 | 1,26 mill kr | −97 390 kr | −81 117 kr | 251 784 kr | −102 876 kr | 354 660 kr |
| 2022 | 412 294 kr | −56 188 kr | −41 759 kr | 139 193 kr | −21 759 kr | 160 952 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 51 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 15 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/929466195/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929466195/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929466195",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2061935,
"operating_profit": -14666,
"net_profit": -15008,
"equity": -155775,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1816737,
"operating_profit": -38134,
"net_profit": -37890,
"equity": -140767,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929466195" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Studio S Hudklinikk AS utviklet seg fra 2022 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Studio S Hudklinikk AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Studio S Hudklinikk AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 07.07.2022Styre
1Sist endret 07.07.2022Regnskapsfører
1Sist endret 01.11.2025API og MCPGET /company/929466195/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929466195/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929466195",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929466195" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Studio S Hudklinikk AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Studio S Hudklinikk AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Studio S Hudklinikk AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Silje Rørmoen Lunde | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 300 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929466195/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929466195/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929466195",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929466195" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Studio S Hudklinikk AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Studio S Hudklinikk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Studio S Hudklinikk AS | BEDR | Skjønnhetspleie | Grimstad | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 14.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.7.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929466195/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929466195/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929466195",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-15", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929466195" })Spør AI-assistenten
Når ble Studio S Hudklinikk AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Studio S Hudklinikk AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Studio S Hudklinikk AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 32,8 % av driftsinntektene — 11,5 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -0,7 % | 0,7 % |
| Resultatmargin | -0,7 % | 0,6 % |
| Egenkapitalandel | -51,9 % | 16,9 % |
| Likviditetsgrad | 0,55 | 1,15 |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 32,8 % | 21,3 % |
| Lønnskostnad | 50,7 % | 50,6 % |
| Annen driftskostnad | 17,2 % | 22,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929466195/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929466195/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929466195",
"nace_code": "96.220",
"industry_count": 995,
"revenue": { "value": 2061935, "percentile": 0.7425 },
"operating_margin": { "value": -0.0071, "percentile": 0.4309 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929466195" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Studio S Hudklinikk AS på i bransjen?
Hvor ligger Studio S Hudklinikk AS blant de 995 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Studio S Hudklinikk AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+24 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Studio S Hudklinikk AS
Hvor stor er bransjen Studio S Hudklinikk AS tilhører?
Studio S Hudklinikk AS er ett av 21 selskaper innen skjønnhetspleie i Grimstad, og ett av 6 564 på landsbasis.
Hvor lenge har Studio S Hudklinikk AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Studio S Hudklinikk AS ble etablert i 2022 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 48 % av selskapene i bransjen.
Er Studio S Hudklinikk AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Studio S Hudklinikk AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Studio S Hudklinikk AS?
Silje Rørmoen Lunde er registrert som daglig leder i Studio S Hudklinikk AS.
Hvem er største aksjonær i Studio S Hudklinikk AS?
Største aksjonær i Studio S Hudklinikk AS er Silje Rørmoen Lunde med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva omsatte Studio S Hudklinikk AS for i 2025?
I 2025 omsatte Studio S Hudklinikk AS for 2,06 mill kr, opp 13 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 15 008 kr.
Hvor lønnsom er driften i Studio S Hudklinikk AS?
Driftsresultatet for 2025 var −14 666 kr (driftsmargin −0,7 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor holder Studio S Hudklinikk AS til?
Studio S Hudklinikk AS holder til i Storgaten 90, 4877, GRIMSTAD, i Grimstad kommune i Agder.
Hvilken regnskapsfører bruker Studio S Hudklinikk AS?
I Enhetsregisteret er Studio S Hudklinikk AS registrert med regnskapsfører View Group AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.