- Omsetning
- 467 065
- −33,2 %
- Resultat
- −40 760
- −156,1 %
Om Fitnesspoint Hommelvik AS
Fitnesspoint Hommelvik AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Malvik, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Treningssentervirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Espen Gusland Linaker er daglig leder, og Bo Alexander Didriksen er styreleder. I 2025 hadde Fitnesspoint Hommelvik AS en omsetning på 467 065 kr, en nedgang på 33 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 40 760 kr. Egenkapitalen var 81 841 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Area Holding AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 5 innen treningssentervirksomhet i Malvik, og ett av 1 786 i Norge. Det ble etablert samme år som 120 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (64 %).
Aktivitet
Drift av treningssenter.
Formål
Drift av treningssenter og alt som direkte eller indirekte kan settes i sammenheng med dette, herunder å kunne delta i andre selskaper.
API og MCPGET /company/929450426
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929450426" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929450426",
"name": "FITNESSPOINT HOMMELVIK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "93.130",
"nace_desc": "Treningssentervirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "MALVIK", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929450426" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Fitnesspoint Hommelvik AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Fitnesspoint Hommelvik AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Fitnesspoint Hommelvik AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −33,2 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 467 065 kr | −27 329 kr | −40 760 kr | 415 986 kr | 81 841 kr | 334 145 kr |
| 2024 | 699 717 kr | 123 619 kr | 72 632 kr | 557 564 kr | 122 600 kr | 434 963 kr |
| 2023 | 795 498 kr | 82 096 kr | 32 081 kr | 617 799 kr | 49 969 kr | 567 830 kr |
| 2022 | 242 392 kr | 9 127 kr | −6 543 kr | 736 583 kr | 17 887 kr | 718 695 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/929450426/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929450426/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929450426",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 467065, "operating_profit": -27329, "net_profit": -40760, "equity": 81841, … },
{ "year": 2024, "revenue": 699717, "operating_profit": 123619, "net_profit": 72632, "equity": 122600, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929450426" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Fitnesspoint Hommelvik AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Fitnesspoint Hommelvik AS per år.
Hvordan har omsetningen til Fitnesspoint Hommelvik AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 19.02.2026Styre
2Sist endret 19.02.2026Regnskapsfører
1Sist endret 19.02.2026API og MCPGET /company/929450426/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929450426/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929450426",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929450426" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Fitnesspoint Hommelvik AS?
Hvem er regnskapsfører for Fitnesspoint Hommelvik AS?
List alle roller i Fitnesspoint Hommelvik AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
2 nye · 2 ute
- Lars Jørgen Svendsenhadde 50 %
- Starconsult AShadde 50 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Area Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
| Investering I Bedre Helse AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 15 000 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929450426/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929450426/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929450426",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "AREA HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
{
"shareholder_name": "INVESTERING I BEDRE HELSE AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 50,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929450426" })Spør AI-assistenten
Er Fitnesspoint Hommelvik AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Fitnesspoint Hommelvik AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Fitnesspoint Hommelvik AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Fitnesspoint Hommelvik AS | BEDR | Treningssentervirksomhet | Malvik | − |
Kunngjøringer9
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 21.5.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.2.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 19.2.2026 | Signatur ↗ |
| 19.2.2026 | Styre ↗ |
| 19.2.2026 | Daglig leder ↗ |
| 4.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.7.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929450426/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929450426/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929450426",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-05-21", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-02-19", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929450426" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Fitnesspoint Hommelvik AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Fitnesspoint Hommelvik AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Fitnesspoint Hommelvik AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 19,7 % | 32,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,76 | 1,25 |
| Gjeldsgrad | 4,08 | 1,12 |
| Egenkapitalrentabilitet | -49,8 % | 19,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929450426/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929450426/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929450426",
"nace_code": "93.130",
"industry_count": 1036,
"revenue": { "value": 467065, "percentile": 0.281 },
"operating_margin": { "value": -0.0585, "percentile": 0.197 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929450426" })Spør AI-assistenten
Er Fitnesspoint Hommelvik AS blant de største selskapene innen treningssentervirksomhet?
Hvor solid er Fitnesspoint Hommelvik AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Fitnesspoint Hommelvik AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIVis 5 tilVis færre
Også på denne adressen
Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Fitnesspoint Hommelvik AS
Hvor stor er bransjen Fitnesspoint Hommelvik AS tilhører?
Fitnesspoint Hommelvik AS er ett av 5 selskaper innen treningssentervirksomhet i Malvik, og ett av 1 786 på landsbasis.
Hvor lenge har Fitnesspoint Hommelvik AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Fitnesspoint Hommelvik AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 29 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Fitnesspoint Hommelvik AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Fitnesspoint Hommelvik AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Fitnesspoint Hommelvik AS?
Espen Gusland Linaker er registrert som daglig leder i Fitnesspoint Hommelvik AS.
Hvilke eiere står bak Fitnesspoint Hommelvik AS?
Største aksjonær i Fitnesspoint Hommelvik AS er Area Holding AS med 50 % av aksjene, fulgt av Investering I Bedre Helse AS (50 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Fitnesspoint Hommelvik AS med overskudd?
I 2025 omsatte Fitnesspoint Hommelvik AS for 467 065 kr, ned 33 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 40 760 kr.
Hvor stor aksjekapital har Fitnesspoint Hommelvik AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Fitnesspoint Hommelvik AS er 30 000 kr (30 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvilken regnskapsfører bruker Fitnesspoint Hommelvik AS?
I Enhetsregisteret er Fitnesspoint Hommelvik AS registrert med regnskapsfører Valstad Økonomirådgiving.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.