Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Kimi Holding AS

Org.nr 929438582

Om Kimi Holding AS

Kimi Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Klepp, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Beata Kiminiene er daglig leder, og Beata Kiminiene er styreleder. I 2025 hadde Kimi Holding AS en omsetning på 0 kr, en nedgang på 100 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 498 346 kr. Egenkapitalen var 498 211 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Beata Kiminiene med 100 % av aksjene. Det er eldre enn 55 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).

Aktivitet

Holdingselskap.

Formål

Kjøp og salg av aksjer, deltakelse i andre virksomheter og alt annet som herved står i forbindelse.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler500 765 kr
Anleggsmidler100 %500 000 krOmløpsmidler0 %765 kr
Egenkapital og gjeld500 765 kr
Innskutt egenkapital6 %30 000 krOpptjent egenkapital93 %468 211 krKortsiktig gjeld1 %2 554 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader1 654 kr
Finansinntekter500 000 kr
Netto finans500 000 kr
Ordinært resultat før skatt498 346 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−1 654 kr498 346 kr500 765 kr498 211 kr2 554 kr
202458 480 kr29 240 kr29 240 kr−136 kr−136 kr0 kr
20230 kr−32 217 kr−32 217 kr624 kr−29 376 kr30 000 kr
20220 kr−27 159 kr−27 159 kr22 842 kr2 842 kr20 000 kr
20210 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.

Roller og styre3

Daglig leder

1Sist endret 22.09.2025
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 22.09.2025
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 30.06.2022
Regnskapsfører
repr. ZIMMERMANN ØKONOMI OG REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

Inn (1)
Ut (1)
År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Beata KiminienePersonPreferanse aksjer100.0 %300

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Kimi Holding ASBEDRUoppgittKlepp−

Kunngjøringer11

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel99,5 %85,7 %
Likviditetsgrad0,303,55
Gjeldsgrad0,010,07
Egenkapitalrentabilitet100,0 %0,0 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Investeringer

KIMI HOLDING AS eier aksjer i 1 selskap

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Zimmermann Økonomi Og Regnskap ASSandnes12.0 %20252025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Folk spør om Kimi Holding AS

Er Kimi Holding AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 55 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 5 270 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Kimi Holding AS et aktivt selskap?

Kimi Holding AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva slags selskap er Kimi Holding AS?

Kimi Holding AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er daglig leder i Kimi Holding AS?

Daglig leder i Kimi Holding AS er Beata Kiminiene, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem eier Kimi Holding AS?

Kimi Holding AS eies i hovedsak av Beata Kiminiene (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.

Hvordan går det økonomisk med Kimi Holding AS?

Kimi Holding AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et overskudd på 498 346 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Hva er driftsresultatet til Kimi Holding AS?

I 2025 hadde Kimi Holding AS et driftsresultat på −1 654 kr.

Hvor solid er balansen til Kimi Holding AS?

Egenkapitalen i Kimi Holding AS var 498 211 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 99,5 % av totalkapitalen.

Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Kimi Holding AS?

Kimi Holding AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.

Hva er organisasjonsnummeret til Kimi Holding AS?

Organisasjonsnummeret til Kimi Holding AS er 929 438 582. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 30.06.2022.

Alle kommuner i Rogaland