Vvn 34-36 AS
- Omsetning
- 3,4 mill
- +13,1 %
- Resultat
- −1,5 mill
- 5 års regnskap
Om Vvn 34-36 AS
Vvn 34-36 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Jarle Villumstad er styrets leder. I 2025 hadde Vvn 34-36 AS en omsetning på 3,38 mill kr, en økning på 13 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 1,54 mill kr. Egenkapitalen var 30,65 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er High Yield Property AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 587 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 560 i Norge. Det ble etablert samme år som 3 374 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Investering i fast eiendom enten direkte eller indirekte gjennom andre selskaper, herunder gjennom hjemmelsselskap, sameier, aksjer eller andeler i andre selskaper, og alt som hermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/929297296
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929297296" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929297296",
"name": "VVN 34-36 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929297296" })Spør AI-assistenten
Når ble Vvn 34-36 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Vvn 34-36 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Vvn 34-36 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +13,1 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,38 mill kr | −565 536 kr | −1,54 mill kr | 56,34 mill kr | 30,65 mill kr | 25,69 mill kr |
| 2024 | 2,99 mill kr | −400 331 kr | −1,47 mill kr | 54,71 mill kr | 29,44 mill kr | 25,27 mill kr |
| 2023 | 2,24 mill kr | −1,10 mill kr | −2,05 mill kr | 55,97 mill kr | 29,91 mill kr | 26,06 mill kr |
| 2022 | 949 782 kr | −296 140 kr | −652 059 kr | 57,72 mill kr | 24,37 mill kr | 33,35 mill kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er avskrivninger, som utgjør om lag 55 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/929297296/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929297296/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929297296",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3384227,
"operating_profit": -565536,
"net_profit": -1543962,
"equity": 30649005,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2992101,
"operating_profit": -400331,
"net_profit": -1471760,
"equity": 29442967,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929297296" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Vvn 34-36 AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Vvn 34-36 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Vvn 34-36 AS de siste årene.
Roller og styre4
Styre
1Sist endret 10.06.2022Regnskapsfører
1Sist endret 16.12.2023Revisor
1Sist endret 06.10.2026Forretningsfører
1Sist endret 27.06.2022API og MCPGET /company/929297296/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929297296/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929297296",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929297296" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Vvn 34-36 AS?
Hvem er regnskapsfører for Vvn 34-36 AS?
List alle roller i Vvn 34-36 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| High Yield Property AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 50 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929297296/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929297296/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929297296",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "HIGH YIELD PROPERTY AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929297296" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Vvn 34-36 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Vvn 34-36 AS eier High Yield Property AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Vvn 34-36 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 127 beregnede eiere.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
Andre selskaper eid av High Yield Property AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/929297296/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929297296/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929297296",
"chain": [
{ "org_no": "823935412", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "929297296", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "929297296" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Vvn 34-36 AS?
Hvem eier Vvn 34-36 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Vvn 34-36 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer16
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.10.2026 | Revisor ↗ |
| 1.7.2026 | Revisor ↗ |
| 17.4.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.11.2025 | Kapital ↗ |
| 12.11.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 27.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2024 | Kapital ↗ |
| 2.7.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 4.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929297296/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929297296/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929297296",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-06", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-07-01", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929297296" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Vvn 34-36 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Vvn 34-36 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Vvn 34-36 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE AS(Revisor)−CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Endring i roller og styre+HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−RSM NORGE AS(Revisor)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 55,3 % av driftsinntektene — 40,5 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -16,7 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | -45,6 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 54,4 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,67 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,84 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -5,0 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +13,1 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 14,6 % | 8,0 % |
| Annen driftskostnad | 46,8 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 55,3 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929297296/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929297296/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929297296",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64570,
"revenue": { "value": 3384227, "percentile": 0.8189 },
"operating_margin": { "value": -0.1671, "percentile": 0.1615 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929297296" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Vvn 34-36 AS blant de 64570 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Vvn 34-36 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Vvn 34-36 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+51 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Vvn 34-36 AS
Hvor stor er bransjen Vvn 34-36 AS tilhører?
Vvn 34-36 AS er ett av 12 587 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 560 på landsbasis.
Hvor lenge har Vvn 34-36 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Vvn 34-36 AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 15 % av selskapene i bransjen.
Hvordan er lønnsomheten til Vvn 34-36 AS sammenlignet med bransjen?
Medianen for utleie av egen eller leid fast eiendom er en driftsmargin på 42,3 %. Vvn 34-36 AS lå på −16,7 % i siste tilgjengelige regnskap.
Er Vvn 34-36 AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Vvn 34-36 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier Vvn 34-36 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er High Yield Property AS største eier i Vvn 34-36 AS med 100 % av aksjene.
Går Vvn 34-36 AS med overskudd?
Vvn 34-36 AS hadde i 2025 en omsetning på 3,38 mill kr og et underskudd på 1,54 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Vvn 34-36 AS?
Driftsresultatet for 2025 var −565 536 kr (driftsmargin −16,7 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor solid er økonomien i Vvn 34-36 AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Vvn 34-36 AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Er Vvn 34-36 AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2022. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.