Rsafe AS
- Omsetning
- 185 619
- +44,1 %
- Resultat
- 81 017
- +118,4 %
Om Rsafe AS
Rsafe AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Time, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Elektrisk installasjonsarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Rune Særheim er daglig leder, og Rune Surdal er styreleder. I 2025 hadde Rsafe AS en omsetning på 185 619 kr, en økning på 44 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 81 017 kr. Egenkapitalen var 177 205 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Inmuru AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 16 innen elektrisk installasjonsarbeid i Time, og ett av 5 512 i Norge. Det ble etablert samme år som 265 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (63 %).
Aktivitet
Salg, service og drift av alarmanlegg med tilhørende tjenester samt beslektet forretningsaktivitet.
Formål
Salg, montering og drift av alarmsystem og det som naturlig hører sammen med dette.
API og MCPGET /company/929292804
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929292804" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929292804",
"name": "RSAFE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.210",
"nace_desc": "Elektrisk installasjonsarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TIME", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929292804" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Rsafe AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Rsafe AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Rsafe AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +44,1 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 185 619 kr | 104 835 kr | 81 017 kr | 226 412 kr | 177 205 kr | 49 207 kr |
| 2024 | 128 794 kr | 42 923 kr | 37 091 kr | 104 216 kr | 96 187 kr | 8 029 kr |
| 2023 | 99 830 kr | −18 371 kr | −18 808 kr | 106 393 kr | 59 096 kr | 47 297 kr |
| 2022 | 78 472 kr | 61 441 kr | 47 904 kr | 96 960 kr | 77 904 kr | 19 056 kr |
| 2021 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 52 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/929292804/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929292804/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929292804",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 185619, "operating_profit": 104835, "net_profit": 81017, "equity": 177205, … },
{ "year": 2024, "revenue": 128794, "operating_profit": 42923, "net_profit": 37091, "equity": 96187, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929292804" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Rsafe AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Rsafe AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Rsafe AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 02.06.2022Styre
2Sist endret 02.06.2022Regnskapsfører
1Sist endret 02.06.2022API og MCPGET /company/929292804/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929292804/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929292804",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929292804" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Rsafe AS?
Hvem er regnskapsfører for Rsafe AS?
List alle roller i Rsafe AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Inmuru AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 500 |
| Rune Surdal | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 500 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929292804/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929292804/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929292804",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "INMURU AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929292804" })Spør AI-assistenten
Er Rsafe AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Rsafe AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Rsafe AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Rsafe AS | BEDR | Elektrisk installasjonsarbeid | Time | − |
Kunngjøringer5
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 27.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929292804/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929292804/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929292804",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-27", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929292804" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Rsafe AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Rsafe AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Rsafe AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 78,3 % | 41,7 % |
| Likviditetsgrad | 4,60 | 1,56 |
| Gjeldsgrad | 0,28 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | 45,7 % | 16,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929292804/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929292804/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929292804",
"nace_code": "43.210",
"industry_count": 3415,
"revenue": { "value": 185619, "percentile": 0.267 },
"operating_margin": { "value": 0.5648, "percentile": 0.9627 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929292804" })Spør AI-assistenten
Er Rsafe AS blant de største selskapene innen elektrisk installasjonsarbeid?
Hvor solid er Rsafe AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Rsafe AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+3 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Rsafe AS
Hvor stor er bransjen Rsafe AS tilhører?
Rsafe AS er ett av 16 selskaper innen elektrisk installasjonsarbeid i Time, og ett av 5 512 på landsbasis.
Hvor lenge har Rsafe AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Rsafe AS ble etablert i 2022 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 27 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Rsafe AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Rsafe AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Rsafe AS?
Organisasjonsformen til Rsafe AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Rsafe AS?
Rune Særheim er registrert som daglig leder i Rsafe AS.
Hvilke eiere står bak Rsafe AS?
Største aksjonær i Rsafe AS er Inmuru AS med 50 % av aksjene, fulgt av Rune Surdal (50 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Rsafe AS med overskudd?
I 2025 omsatte Rsafe AS for 185 619 kr, opp 44 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 81 017 kr.
Hvor lønnsom er driften i Rsafe AS?
Driftsresultatet for 2025 var 104 835 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.