Telelars1 AS
- Omsetning
- 347 344
- −80,5 %
- Resultat
- 4 356
- 4 års regnskap
Om Telelars1 AS
Telelars1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Larvik, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Elektrisk installasjonsarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2022 og har vært i drift i 4 år. Lars Einar Haugen Larsen er styrets leder. I 2025 hadde Telelars1 AS en omsetning på 347 344 kr, en nedgang på 80 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 4 356 kr. Egenkapitalen var −5 403 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Kamilla Sundby Larsen med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 52 innen elektrisk installasjonsarbeid i Larvik, og ett av 5 513 i Norge. Det ble etablert samme år som 265 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (63 %).
Aktivitet
Leie meg ut til firmaer som driver med mobilutbygging og leie meg ut til elektro firmaer som trenger hjelp.
Formål
Drive med mobilutbygging og andre elektro relaterte tjenester.
API og MCPGET /company/929221281
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929221281" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929221281",
"name": "TELELARS1 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.210",
"nace_desc": "Elektrisk installasjonsarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "LARVIK", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "929221281" })Spør AI-assistenten
Hvor i Larvik holder Telelars1 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Telelars1 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Telelars1 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2022–2025 · −80,5 % fra 2024 · −31,8 % over 3 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 347 344 kr | 39 866 kr | 4 356 kr | 617 441 kr | −5 403 kr | 622 844 kr |
| 2024 | 1,78 mill kr | −11 153 kr | −37 246 kr | 795 204 kr | −9 758 kr | 804 963 kr |
| 2023 | 866 295 kr | −63 568 kr | −62 786 kr | 150 563 kr | 27 488 kr | 123 076 kr |
| 2022 | 509 615 kr | 84 387 kr | 65 842 kr | 278 876 kr | 90 273 kr | 188 603 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 11 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/929221281/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929221281/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929221281",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 347344, "operating_profit": 39866, "net_profit": 4356, "equity": -5403, … },
{ "year": 2024, "revenue": 1779780, "operating_profit": -11153, "net_profit": -37246, "equity": -9758, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "929221281" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Telelars1 AS per år.
Hvordan har omsetningen til Telelars1 AS utviklet seg fra 2022 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Telelars1 AS i 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 14.06.2022API og MCPGET /company/929221281/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929221281/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929221281",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "929221281" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Telelars1 AS?
List alle roller i Telelars1 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Kamilla Sundby Larsen | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 50 |
| Lars Einar Haugen Larsen | Person | Ordinære aksjer | 50,0 % | 50 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/929221281/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929221281/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929221281",
"shareholders": [
…
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "929221281" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Telelars1 AS, og hvor store eierandeler har de?
Er Telelars1 AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Telelars1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Telelars1 AS | BEDR | Elektrisk installasjonsarbeid | Larvik | − |
Kunngjøringer6
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 26.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.3.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.6.2022 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/929221281/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929221281/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929221281",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "929221281" })Spør AI-assistenten
Når leverte Telelars1 AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Telelars1 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Telelars1 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -0,9 % | 41,7 % |
| Likviditetsgrad | 2,19 | 1,56 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/929221281/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/929221281/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "929221281",
"nace_code": "43.210",
"industry_count": 3416,
"revenue": { "value": 347344, "percentile": 0.3011 },
"operating_margin": { "value": 0.1148, "percentile": 0.716 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "929221281" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Telelars1 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Telelars1 AS blant de største selskapene innen elektrisk installasjonsarbeid?
Hvor solid er Telelars1 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså i Larvik
1 000+ til i Larvik →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Telelars1 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Telelars1 AS?
Det er registrert 5 513 selskaper i Norge innen elektrisk installasjonsarbeid, hvorav 52 i Larvik.
Er Telelars1 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2022, som er lenger enn 28 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 265 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Telelars1 AS et aktivt selskap?
Telelars1 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Telelars1 AS med?
Telelars1 AS driver innen elektrisk installasjonsarbeid, med NACE-kode 43.210 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Leie meg ut til firmaer som driver med mobilutbygging og leie meg ut til elektro firmaer som trenger hjelp.
Hvilke eiere står bak Telelars1 AS?
Største aksjonær i Telelars1 AS er Kamilla Sundby Larsen med 50 % av aksjene, fulgt av Lars Einar Haugen Larsen (50 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Telelars1 AS?
Telelars1 AS hadde i 2025 en omsetning på 347 344 kr og et overskudd på 4 356 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hva er driftsresultatet til Telelars1 AS?
I 2025 hadde Telelars1 AS et driftsresultat på 39 866 kr.
Hva er aksjekapitalen i Telelars1 AS?
Telelars1 AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 100 aksjer.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Telelars1 AS?
Telelars1 AS er vurdert til B – Solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvor ligger Telelars1 AS?
Forretningsadressen til Telelars1 AS er Florenveien 41, 3265, LARVIK i Larvik kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.